Джей Лига 2 - Япония
неделя, 04.04.2021
05:00
05:00

Фагиано Окаяма

Джубило Ивата
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Окаяма |
| Гост: | Ивата |
| Разстояние: | 359.7 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Канко |
| Капацитет: | 20 000 |
| Размер: | 106 x 72 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 05:00 (13:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.75 | 3.25 | 2.30 | 12 | 1.53 | 1.36 | |||
| 33% | 31% | 36% | 1.30 | 45% | 55% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.40 | 2.10 | 1.70 | 3.40 | 1.30 | ||||||
| 57% | 43% | 42% | 58% | 25% | 75% |
Последни 6 директни срещи
| 2020-11-15 | Фагиано Окаяма | 1 - 1 | Джубило Ивата |
| 2020-07-05 | Джубило Ивата | 1 - 1 | Фагиано Окаяма |
| 2015-08-01 | Фагиано Окаяма | 1 - 2 | Джубило Ивата |
| 2015-04-11 | Джубило Ивата | 1 - 1 | Фагиано Окаяма |
| 2014-09-06 | Фагиано Окаяма | 1 - 1 | Джубило Ивата |
| 2014-05-31 | Джубило Ивата | 1 - 1 | Фагиано Окаяма |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 5 | 1 | 6 | 1 | 0 | |
| 0% | 83% | 17% | 100% | 17% | 0% |
Фагиано Окаяма последни 12 срещи
| 2021-03-28 | Монтедио Ямагата | 0 - 1 | Фагиано Окаяма |
| 2021-03-21 | Ренофа Ямагучи | 0 - 0 | Фагиано Окаяма |
| 2021-03-14 | Фагиано Окаяма | 0 - 0 | Сагамихара |
| 2021-03-07 | Фагиано Окаяма | 0 - 1 | Зв. Канадзава |
| 2021-02-28 | Точиги СК | 0 - 2 | Фагиано Окаяма |
| 2020-12-20 | Вентфорет Кофу | 0 - 2 | Фагиано Окаяма |
| 2020-12-16 | Теспа Гунма | 2 - 0 | Фагиано Окаяма |
| 2020-12-13 | Монтедио Ямагата | 2 - 0 | Фагиано Окаяма |
| 2020-12-06 | Рюкю | 1 - 1 | Фагиано Окаяма |
| 2020-12-02 | Фагиано Окаяма | 1 - 1 | Ависпа Фукуока |
| 2020-11-28 | Гираванц К. | 1 - 1 | Фагиано Окаяма |
| 2020-11-25 | Фагиано Окаяма | 2 - 3 | Точиги СК |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 8 | 1 | 1 | |
| 25% | 42% | 33% | 67% | 8% | 8% |
Джубило Ивата последни 12 срещи
| 2021-03-27 | Джубило Ивата | 1 - 2 | Ренофа Ямагучи |
| 2021-03-21 | Киото Санга | 3 - 4 | Джубило Ивата |
| 2021-03-13 | Джубило Ивата | 3 - 2 | Мито Холихок |
| 2021-03-06 | Джубило Ивата | 1 - 3 | Мачида Зелвия |
| 2021-02-28 | Рюкю | 1 - 0 | Джубило Ивата |
| 2020-12-20 | Точиги СК | 1 - 2 | Джубило Ивата |
| 2020-12-16 | Джубило Ивата | 3 - 2 | Мачида Зелвия |
| 2020-12-13 | Гираванц К. | 2 - 0 | Джубило Ивата |
| 2020-12-06 | Джубило Ивата | 2 - 0 | Омия Ардижа |
| 2020-12-02 | Мито Холихок | 2 - 1 | Джубило Ивата |
| 2020-11-29 | Джеф Юнайтед | 1 - 2 | Джубило Ивата |
| 2020-11-25 | Джубило Ивата | 3 - 0 | Рюкю |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 0 | 5 | 11 | 9 | 4 | |
| 58% | 0% | 42% | 92% | 75% | 33% |
Класиране Джей Лига 2
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Рюкю | 6 | +7 | 16 |
| 2 | Алб. Ниигата | 5 | +14 | 15 |
| 3 | Зв. Канадзава | 5 | +3 | 10 |
| 4 | Блаублиц Акита | 5 | +3 | 10 |
| 5 | Вентфорет Кофу | 6 | +2 | 10 |
| 6 | Мито Холихок | 5 | +5 | 9 |
| 7 | Фагиано Окаяма | 5 | +2 | 8 |
| 8 | Мачида Зелвия | 5 | 0 | 8 |
| 9 | Омия Ардижа | 6 | +1 | 7 |
| 10 | Киото Санга | 5 | +1 | 7 |
| 11 | В-Варен Нагазаки | 6 | -5 | 7 |
| 12 | Монтедио Ямагата | 6 | 0 | 6 |
| 13 | Джубило Ивата | 5 | -2 | 6 |
| 14 | Гираванц К. | 6 | -2 | 6 |
| 15 | Точиги СК | 5 | -2 | 6 |
| 16 | Ренофа Ямагучи | 5 | -1 | 5 |
| 17 | Джеф Юнайтед | 5 | -2 | 5 |
| 18 | Сагамихара | 5 | -2 | 5 |
| 19 | Теспа Гунма | 5 | -5 | 4 |
| 20 | Токио Верди | 5 | -8 | 4 |
| 21 | Мацумото Ямага | 5 | -4 | 3 |
| 22 | Ехиме ФК | 5 | -5 | 2 |
Хронология на изиграните мачове
| Фагиано Окаяма | |
| Джубило Ивата | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Фагиано Окаяма | Джубило Ивата |
|---|---|---|---|
| 1 | Рюкю | 1 - 0 | |
| 2 | Алб. Ниигата | ||
| 3 | Зв. Канадзава | 0 - 1 | |
| 4 | Блаублиц Акита | ||
| 5 | Вентфорет Кофу | ||
| 6 | Мито Холихок | ||
| 7 | Фагиано Окаяма | - | |
| 8 | Мачида Зелвия | ||
| 9 | Омия Ардижа | ||
| 10 | Киото Санга | 3 - 4 | |
| 11 | В-Варен Нагазаки | ||
| 12 | Монтедио Ямагата | ||
| 13 | Джубило Ивата | - | |
| 14 | Гираванц К. | ||
| 15 | Точиги СК | ||
| 16 | Ренофа Ямагучи | ||
| 17 | Джеф Юнайтед | ||
| 18 | Сагамихара | 0 - 0 | |
| 19 | Теспа Гунма | ||
| 20 | Токио Верди | ||
| 21 | Мацумото Ямага | ||
| 22 | Ехиме ФК |
Класиране в шампионата
| Фагиано Окаяма | Джубило Ивата | |
| Позиция | 7 | 13 |
| Точки | 8 | 6 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 20 | 13 |
| Точки | 1 | 3 |
Форма в шампионата
| Фагиано Окаяма | Джубило Ивата | |
|
Победи Равни Загуби |
2
2 1 |
2
0 3 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
0
1 1 |
1
0 1 |
Голове в шампионата
| Фагиано Окаяма | Джубило Ивата | |
|
Вкарани Получени |
3
1 |
9
11 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
0
1 |
4
4 |
Обща статистика за Джей Лига 2
| Мачове (58) | |
| Победа за домакина | 33% |
| Равен | 26% |
| Победа за госта | 41% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (141) | |
| Средно голове на мач | 2.43 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.22 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.21 |
| Домакинът е отбелязал в | 66% |
| Гостът е отбелязал в | 74% |
| Гол/Гол | 52% |
| Над 1.5 | 72% |
| Над 2.5 | 48% |
| Над 3.5 | 17% |
Фагиано Окаяма следващи 6 срещи
| 2021-04-11 | Ехиме ФК | - | Фагиано Окаяма |
| 2021-04-17 | Фагиано Окаяма | - | Мито Холихок |
| 2021-04-21 | Теспа Гунма | - | Фагиано Окаяма |
| 2021-04-25 | Фагиано Окаяма | - | Гираванц К. |
| 2021-05-01 | Блаублиц Акита | - | Фагиано Окаяма |
| 2021-05-05 | Фагиано Окаяма | - | Мачида Зелвия |
Джубило Ивата следващи 6 срещи
| 2021-04-10 | Джубило Ивата | - | Мацумото Ямага |
| 2021-04-18 | Сагамихара | - | Джубило Ивата |
| 2021-04-21 | Джубило Ивата | - | Омия Ардижа |
| 2021-04-25 | Монтедио Ямагата | - | Джубило Ивата |
| 2021-05-01 | Джубило Ивата | - | Точиги СК |
| 2021-05-05 | Ехиме ФК | - | Джубило Ивата |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.75 | 3.25 | 2.30 |
| Вероятност | 33% | 31% | 36% |
| 12 @ 1.30 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.53 | 1.36 |
| Вероятност | 45% | 55% |
| X2 @ 1.36 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.30 | 3.40 | |
| Вероятност | 57% | 43% | |
| Над 1.5 @ 1.30 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.10 | 1.70 | |
| Вероятност | 42% | 58% | |
| Под 2.5 @ 1.70 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.40 | 1.30 | |
| Вероятност | 25% | 75% | |
| Под 3.5 @ 1.30 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.72 | 2.00 | |
| Вероятност | 43% | 57% | |
| Без @ 2.00 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-04-04 04:00. Възможни са промени към настоящия момент!
