Първа Лига - Русия
събота, 24.04.2021
14:00
14:00

Факел Воронеж

Волгар Астрахан
1 - 1
(1 - 0, 0 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Воронеж |
| Гост: | Астрахан |
| Разстояние: | 874.9 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Централен стадион на профсъюзите |
| Капацитет: | 32 750 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 14:00 (16:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.80 | 3.40 | 4.00 | 1X | 1.20 | 1.83 | |||
| 39% | 29% | 32% | 1.20 | 54% | 46% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 2.75 | 2.30 | 1.60 | 4.33 | 1.20 | ||||||
| 67% | 33% | 42% | 58% | 18% | 82% |
Последни 12 директни срещи
| 2021-02-17 | Волгар Астрахан | 0 - 0 | Факел Воронеж |
| 2020-10-28 | Волгар Астрахан | 2 - 1 | Факел Воронеж |
| 2018-08-22 | Волгар Астрахан | 0 - 0 | Факел Воронеж |
| 2018-05-12 | Факел Воронеж | 2 - 1 | Волгар Астрахан |
| 2017-07-08 | Волгар Астрахан | 0 - 0 | Факел Воронеж |
| 2017-05-20 | Факел Воронеж | 0 - 1 | Волгар Астрахан |
| 2016-07-11 | Волгар Астрахан | 1 - 2 | Факел Воронеж |
| 2016-02-17 | Факел Воронеж | 1 - 1 | Волгар Астрахан |
| 2015-11-25 | Факел Воронеж | 0 - 1 | Волгар Астрахан |
| 2015-08-03 | Волгар Астрахан | 2 - 1 | Факел Воронеж |
| 2012-04-07 | Волгар Астрахан | 2 - 1 | Факел Воронеж |
| 2011-10-03 | Факел Воронеж | 0 - 1 | Волгар Астрахан |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 6 | 5 | 0 | |
| 17% | 33% | 50% | 50% | 42% | 0% |
Факел Воронеж последни 12 срещи
| 2021-04-17 | Криля Советов | 5 - 1 | Факел Воронеж |
| 2021-04-11 | Факел Воронеж | 1 - 0 | Текстилчик |
| 2021-04-07 | Алания | 2 - 0 | Факел Воронеж |
| 2021-04-03 | Факел Воронеж | 1 - 1 | Нефт. Нижнекамск |
| 2021-03-28 | Динамо Брянск | 0 - 2 | Факел Воронеж |
| 2021-03-24 | Факел Воронеж | 3 - 1 | Иртиш Омск |
| 2021-03-20 | Томск | 0 - 3 | Факел Воронеж |
| 2021-03-14 | Факел Воронеж | 4 - 1 | Чертаново М. |
| 2021-03-10 | Нижни Новгород | 1 - 2 | Факел Воронеж |
| 2021-03-06 | Енисей | 1 - 3 | Факел Воронеж |
| 2021-02-27 | Оренбург | 1 - 2 | Факел Воронеж |
| 2021-02-17 | Волгар Астрахан | 0 - 0 | Факел Воронеж |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 2 | 2 | 10 | 7 | 4 | |
| 67% | 17% | 17% | 83% | 58% | 33% |
Волгар Астрахан последни 12 срещи
| 2021-04-17 | Спартак Москва 2 | 2 - 0 | Волгар Астрахан |
| 2021-04-12 | Волгар Астрахан | 0 - 1 | Криля Советов |
| 2021-04-07 | Текстилчик | 1 - 1 | Волгар Астрахан |
| 2021-04-03 | Волгар Астрахан | 1 - 0 | Алания |
| 2021-03-28 | Нефт. Нижнекамск | 1 - 1 | Волгар Астрахан |
| 2021-03-24 | Волгар Астрахан | 2 - 1 | Динамо Брянск |
| 2021-03-20 | Иртиш Омск | 1 - 0 | Волгар Астрахан |
| 2021-03-14 | Волгар Астрахан | 2 - 1 | Томск |
| 2021-03-10 | Чертаново М. | 1 - 1 | Волгар Астрахан |
| 2021-03-06 | Волгар Астрахан | 1 - 1 | Нижни Новгород |
| 2021-02-27 | Енисей | 1 - 4 | Волгар Астрахан |
| 2021-02-17 | Волгар Астрахан | 0 - 0 | Факел Воронеж |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 8 | 3 | 1 | |
| 33% | 42% | 25% | 67% | 25% | 8% |
Класиране Първа Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Криля Советов | 36 | +60 | 85 |
| 2 | Нижни Новгород | 37 | +35 | 81 |
| 3 | Оренбург | 37 | +36 | 79 |
| 4 | Алания | 37 | +32 | 67 |
| 5 | Торпедо Москва | 37 | +27 | 65 |
| 6 | Балтика | 37 | +10 | 64 |
| 7 | Нефт. Нижнекамск | 37 | +17 | 60 |
| 8 | Велес Москва | 37 | +9 | 59 |
| 9 | Факел Воронеж | 37 | +8 | 53 |
| 10 | Енисей | 37 | -5 | 53 |
| 11 | СКА Хабаровск | 37 | +5 | 53 |
| 12 | Волгар Астрахан | 37 | +4 | 51 |
| 13 | Чайка Песч. | 37 | -9 | 46 |
| 14 | Текстилчик | 37 | -14 | 44 |
| 15 | Спартак Москва 2 | 36 | -17 | 43 |
| 16 | Краснодар 2 | 37 | -14 | 41 |
| 17 | Акрон Толиати | 37 | -17 | 38 |
| 18 | Иртиш Омск | 37 | -20 | 35 |
| 19 | Томск | 37 | -20 | 33 |
| 20 | Динамо Брянск | 37 | -38 | 29 |
| 21 | Чертаново М. | 37 | -41 | 25 |
| 22 | Шинник Ярославъл | 37 | -48 | 20 |
Хронология на изиграните мачове
| Факел Воронеж | |
| Волгар Астрахан | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Факел Воронеж | Волгар Астрахан |
|---|---|---|---|
| 1 | Криля Советов | 1 - 1 | 3 - 0 |
| 2 | Нижни Новгород | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 3 | Оренбург | 0 - 2 | 2 - 1 |
| 4 | Алания | 0 - 0 | 2 - 0 |
| 5 | Торпедо Москва | ||
| 6 | Балтика | 0 - 1 | 2 - 0 |
| 7 | Нефт. Нижнекамск | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 8 | Велес Москва | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 9 | Факел Воронеж | - | |
| 10 | Енисей | 1 - 0 | 1 - 4 |
| 11 | СКА Хабаровск | 3 - 0 | 1 - 0 |
| 12 | Волгар Астрахан | - | |
| 13 | Чайка Песч. | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 14 | Текстилчик | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 15 | Спартак Москва 2 | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 16 | Краснодар 2 | 6 - 2 | |
| 17 | Акрон Толиати | 1 - 0 | 0 - 3 |
| 18 | Иртиш Омск | 3 - 1 | 1 - 0 |
| 19 | Томск | 0 - 0 | 1 - 3 |
| 20 | Динамо Брянск | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 21 | Чертаново М. | 4 - 1 | 1 - 1 |
| 22 | Шинник Ярославъл | 2 - 0 | 2 - 1 |
Класиране в шампионата
| Факел Воронеж | Волгар Астрахан | |
| Позиция | 9 | 12 |
| Точки | 53 | 51 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 18 |
| Точки | 32 | 15 |
Форма в шампионата
| Факел Воронеж | Волгар Астрахан | |
|
Победи Равни Загуби |
14
11 12 |
14
9 14 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
8
8 3 |
4
3 11 |
Голове в шампионата
| Факел Воронеж | Волгар Астрахан | |
|
Вкарани Получени |
47
39 |
44
40 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
25
12 |
17
24 |
Обща статистика за Първа Лига
| Мачове (406) | |
| Победа за домакина | 43% |
| Равен | 22% |
| Победа за госта | 35% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (973) | |
| Средно голове на мач | 2.40 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.33 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.07 |
| Домакинът е отбелязал в | 70% |
| Гостът е отбелязал в | 63% |
| Гол/Гол | 42% |
| Над 1.5 | 67% |
| Над 2.5 | 44% |
| Над 3.5 | 20% |
Факел Воронеж следващи 6 срещи
| 2021-04-28 | Спартак Москва 2 | - | Факел Воронеж |
| 2021-05-02 | Шинник Ярославъл | - | Факел Воронеж |
| 2021-05-08 | Факел Воронеж | - | Торпедо Москва |
| 2021-05-15 | Акрон Толиати | - | Факел Воронеж |
| 2021-06-26 | Факел Воронеж | - | Велес Москва |
| 2021-06-30 | Факел Воронеж | - | Волгар Астрахан |
Волгар Астрахан следващи 6 срещи
| 2021-04-28 | Волгар Астрахан | - | Шинник Ярославъл |
| 2021-05-02 | Торпедо Москва | - | Волгар Астрахан |
| 2021-05-08 | Волгар Астрахан | - | Акрон Толиати |
| 2021-05-15 | Краснодар 2 | - | Волгар Астрахан |
| 2021-06-27 | Волгар Астрахан | - | Енисей |
| 2021-06-30 | Факел Воронеж | - | Волгар Астрахан |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.80 | 3.40 | 4.00 |
| Вероятност | 39% | 29% | 32% |
| 1X @ 1.20 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.20 | 1.83 |
| Вероятност | 54% | 46% |
| 1X @ 1.20 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.40 | 2.75 | |
| Вероятност | 67% | 33% | |
| Над 1.5 @ 1.40 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.30 | 1.60 | |
| Вероятност | 42% | 58% | |
| Под 2.5 @ 1.60 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.33 | 1.20 | |
| Вероятност | 18% | 82% | |
| Под 3.5 @ 1.20 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.10 | 1.66 | |
| Вероятност | 46% | 54% | |
| Без @ 1.66 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-04-24 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
