Суперетан - Швеция
неделя, 23.05.2021
14:00
14:00

Фалкенберг

Васалунд
0 - 3
(0 - 1, 0 - 2)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Фалкенберг |
| Гост: | Солна |
| Разстояние: | 423.0 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Фалкенбергс ИП |
| Капацитет: | 5 288 (1 200) |
| Размер: | 105 x 65 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 14:00 (15:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.80 | 4.00 | 3.80 | 1 | 1.25 | 1.90 | |||
| 74% | 6% | 20% | 1.80 | 78% | 22% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.33 | 1.65 | 2.20 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 66% | 34% | 56% | 44% | 28% | 72% |
Директни срещи
Няма данни в системата
Фалкенберг последни 12 срещи
| 2021-05-18 | Ландскрона БоИС | 2 - 1 | Фалкенберг |
| 2021-05-08 | Фалкенберг | 3 - 2 | Йоргрите |
| 2021-05-01 | Фалкенберг | 0 - 3 | Вернаму |
| 2021-04-24 | Йостерс | 2 - 1 | Фалкенберг |
| 2021-04-17 | Браге | 0 - 1 | Фалкенберг |
| 2021-04-10 | Фалкенберг | 0 - 1 | ГАИС Гьотеборг |
| 2021-03-23 | Твоокерш | 1 - 0 | Фалкенберг |
| 2021-03-06 | Елфсборг | 3 - 2 | Фалкенберг |
| 2021-02-28 | Фалкенберг | 1 - 3 | Дегерфорш |
| 2021-02-22 | Утсиктенс | 1 - 3 | Фалкенберг |
| 2021-02-16 | Малмьо | 4 - 2 | Фалкенберг |
| 2021-02-13 | ГАИС Гьотеборг | 1 - 1 | Фалкенберг |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 8 | 9 | 8 | 5 | |
| 25% | 8% | 67% | 75% | 67% | 42% |
Васалунд последни 12 срещи
| 2021-05-15 | Сундсвал | 3 - 2 | Васалунд |
| 2021-05-09 | Васалунд | 0 - 1 | Норбю |
| 2021-05-02 | Васалунд | 1 - 0 | Браге |
| 2021-04-26 | Вестерос | 2 - 1 | Васалунд |
| 2021-04-17 | Васалунд | 2 - 2 | Трелеборг |
| 2021-04-11 | Йонкьопинг Содра | 5 - 1 | Васалунд |
| 2021-04-04 | Йостерсунд | 1 - 1 | Васалунд |
| 2021-03-25 | Васалунд | 3 - 0 | Вестерос |
| 2021-03-14 | Васалунд | 1 - 2 | Акрополис |
| 2021-02-13 | АФК Ескилстюна | 2 - 0 | Васалунд |
| 2021-02-07 | Юргорден | 0 - 2 | Васалунд |
| 2021-01-30 | АИК Стокхолм | 0 - 2 | Васалунд |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 10 | 6 | 3 | |
| 33% | 17% | 50% | 83% | 50% | 25% |
Класиране Суперетан
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Сундсвал | 7 | +6 | 14 |
| 2 | Вернаму | 6 | +4 | 13 |
| 3 | Норбю | 7 | +3 | 13 |
| 4 | Ландскрона БоИС | 7 | +2 | 12 |
| 5 | Трелеборг | 6 | +2 | 10 |
| 6 | ГАИС Гьотеборг | 6 | +1 | 10 |
| 7 | Йостерс | 6 | 0 | 10 |
| 8 | Хелзингборг | 7 | +1 | 9 |
| 9 | Вестерос | 6 | +1 | 9 |
| 10 | Йонкьопинг Содра | 7 | +2 | 8 |
| 11 | АФК Ескилстюна | 6 | +2 | 8 |
| 12 | Фалкенберг | 6 | -4 | 6 |
| 13 | Йоргрите | 7 | -6 | 5 |
| 14 | Акрополис | 6 | -4 | 4 |
| 15 | Васалунд | 6 | -6 | 4 |
| 16 | Браге | 6 | -4 | 2 |
Хронология на изиграните мачове
| Фалкенберг | |
| Васалунд | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Фалкенберг | Васалунд |
|---|---|---|---|
| 1 | Сундсвал | 3 - 2 | |
| 2 | Вернаму | 0 - 3 | |
| 3 | Норбю | ||
| 4 | Ландскрона БоИС | ||
| 5 | Трелеборг | ||
| 6 | ГАИС Гьотеборг | 0 - 1 | |
| 7 | Йостерс | ||
| 8 | Хелзингборг | ||
| 9 | Вестерос | 2 - 1 | |
| 10 | Йонкьопинг Содра | 5 - 1 | |
| 11 | АФК Ескилстюна | ||
| 12 | Фалкенберг | - | |
| 13 | Йоргрите | 3 - 2 | |
| 14 | Акрополис | ||
| 15 | Васалунд | - | |
| 16 | Браге |
Класиране в шампионата
| Фалкенберг | Васалунд | |
| Позиция | 12 | 15 |
| Точки | 6 | 4 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 13 | 16 |
| Точки | 3 | 0 |
Форма в шампионата
| Фалкенберг | Васалунд | |
|
Победи Равни Загуби |
2
0 4 |
1
1 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
1
0 2 |
0
0 3 |
Голове в шампионата
| Фалкенберг | Васалунд | |
|
Вкарани Получени |
6
10 |
7
13 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
3
6 |
4
10 |
Обща статистика за Суперетан
| Мачове (51) | |
| Победа за домакина | 45% |
| Равен | 31% |
| Победа за госта | 24% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (113) | |
| Средно голове на мач | 2.22 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.27 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.94 |
| Домакинът е отбелязал в | 71% |
| Гостът е отбелязал в | 69% |
| Гол/Гол | 49% |
| Над 1.5 | 65% |
| Над 2.5 | 35% |
| Над 3.5 | 18% |
Фалкенберг следващи 6 срещи
| 2021-05-29 | Акрополис | - | Фалкенберг |
| 2021-06-06 | Фалкенберг | - | Вестерос |
| 2021-06-12 | АФК Ескилстюна | - | Фалкенберг |
| 2021-06-20 | Трелеборг | - | Фалкенберг |
| 2021-07-20 | Фалкенберг | - | Йонкьопинг Содра |
| 2021-07-27 | Хелзингборг | - | Фалкенберг |
Васалунд следващи 6 срещи
| 2021-05-30 | Васалунд | - | Йостерс |
| 2021-06-12 | Акрополис | - | Васалунд |
| 2021-06-19 | Васалунд | - | Ландскрона БоИС |
| 2021-07-19 | Йоргрите | - | Васалунд |
| 2021-07-25 | Вернаму | - | Васалунд |
| 2021-07-31 | Васалунд | - | АФК Ескилстюна |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.80 | 4.00 | 3.80 |
| Вероятност | 74% | 6% | 20% |
| 1 @ 1.80 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.25 | 1.90 |
| Вероятност | 78% | 22% |
| 1X @ 1.25 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.20 | 4.33 | |
| Вероятност | 66% | 34% | |
| Над 1.5 @ 1.20 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.65 | 2.20 | |
| Вероятност | 56% | 44% | |
| Над 2.5 @ 1.65 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.62 | 1.44 | |
| Вероятност | 28% | 72% | |
| Под 3.5 @ 1.44 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.61 | 2.20 | |
| Вероятност | 55% | 45% | |
| Г/Г @ 1.61 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-05-23 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
