Купа на Лигата - Португалия
сряда, 07.12.2022
18:30
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Фару |
| Гост: |
Фуншал |
| Разстояние: |
952.2 км |
| Стадион |
| Стадион: |
Ещадио де Сан Луис
|
| Капацитет: |
15 000 |
| Размер: |
103 x 68 м |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
18:30 (18:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.10 |
3.25 |
3.40 |
1X |
|
|
|
1.29 |
1.68 |
| 37% |
32% |
31% |
1.29 |
|
|
|
58% |
42% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.35 |
2.95 |
|
|
|
2.05 |
1.68 |
|
|
|
3.50 |
1.25 |
| 69% |
31% |
|
|
|
44% |
56% |
|
|
|
24% |
76% |
Последни 6 директни срещи
|
2021-04-10 |
Маритимо
|
1 - 0 |
Фарензе
|
|
2020-12-07 |
Фарензе
|
2 - 1 |
Маритимо
|
|
2019-07-16 |
Маритимо
|
0 - 0 |
Фарензе
|
|
2018-07-14 |
Фарензе
|
4 - 1 |
Маритимо
|
|
2013-10-30 |
Маритимо
|
0 - 0 |
Фарензе
|
|
2013-09-25 |
Фарензе
|
0 - 2 |
Маритимо
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
2 |
2 |
|
3 |
2 |
1 |
| 33% |
33% |
33% |
|
50% |
33% |
17% |
Фарензе последни 12 срещи
|
2022-11-30 |
Сп. Лисабон
|
6 - 0 |
Фарензе
|
|
2022-11-16 |
Фарензе
|
3 - 1 |
Трофензе
|
|
2022-11-12 |
Фарензе
|
0 - 0 |
Фейрензе
|
|
2022-11-09 |
Лейшоес
|
3 - 1 |
Фарензе
|
|
2022-11-05 |
Пенафиел
|
0 - 2 |
Фарензе
|
|
2022-10-30 |
Фарензе
|
2 - 0 |
Оливейрензе
|
|
2022-10-23 |
Морейрензе
|
3 - 2 |
Фарензе
|
|
2022-10-07 |
Б-САД
|
2 - 3 |
Фарензе
|
|
2022-09-18 |
Фарензе
|
2 - 1 |
Вилафранкензе
|
|
2022-09-11 |
Лейшоес
|
0 - 1 |
Фарензе
|
|
2022-09-04 |
Фарензе
|
2 - 2 |
Спортинг Ковиля
|
|
2022-08-29 |
Мафра
|
0 - 3 |
Фарензе
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
2 |
3 |
|
10 |
8 |
6 |
| 58% |
17% |
25% |
|
83% |
67% |
50% |
Маритимо последни 12 срещи
|
2022-12-01 |
Маритимо
|
0 - 1 |
Рио Аве
|
|
2022-11-13 |
Вит. Гимараеш
|
1 - 0 |
Маритимо
|
|
2022-11-06 |
Маритимо
|
0 - 0 |
Фамаликао
|
|
2022-10-28 |
Пасош Ферейра
|
0 - 1 |
Маритимо
|
|
2022-10-23 |
Маритимо
|
1 - 1 |
Ароука
|
|
2022-10-15 |
Мафра
|
2 - 2 |
Маритимо
|
|
2022-10-09 |
Боавища
|
1 - 1 |
Маритимо
|
|
2022-10-03 |
Маритимо
|
1 - 2 |
Каза Пиа
|
|
2022-09-18 |
Бенфика
|
5 - 0 |
Маритимо
|
|
2022-09-11 |
Маритимо
|
1 - 2 |
Жил Висенте
|
|
2022-09-04 |
Санта Клара
|
2 - 1 |
Маритимо
|
|
2022-08-27 |
Маритимо
|
0 - 1 |
Портимонензе
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
4 |
7 |
|
7 |
5 |
2 |
| 8% |
33% |
58% |
|
58% |
42% |
17% |
Класиране Лига Португал 2
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Морейрензе |
13 |
10 |
2 |
1 |
31 |
14 |
+17 |
32 |
| 2 |
Фарензе |
13 |
8 |
4 |
1 |
25 |
13 |
+12 |
28 |
| 3 |
Бенфика Б |
13 |
6 |
4 |
3 |
25 |
15 |
+10 |
22 |
| 4 |
Ещрела Амадора |
13 |
5 |
7 |
1 |
19 |
14 |
+5 |
22 |
| 5 |
Вилафранкензе |
13 |
6 |
3 |
4 |
16 |
14 |
+2 |
21 |
| 6 |
Академико Визеу |
13 |
5 |
5 |
3 |
24 |
20 |
+4 |
20 |
| 7 |
Фейрензе |
13 |
4 |
7 |
2 |
14 |
9 |
+5 |
19 |
| 8 |
Порто Б |
13 |
5 |
4 |
4 |
14 |
12 |
+2 |
19 |
| 9 |
Тондела |
13 |
3 |
9 |
1 |
17 |
13 |
+4 |
18 |
| 10 |
Лейшоес |
13 |
4 |
7 |
2 |
15 |
11 |
+4 |
18 |
| 11 |
Пенафиел |
13 |
4 |
6 |
3 |
14 |
13 |
+1 |
18 |
| 12 |
Мафра |
13 |
4 |
4 |
5 |
15 |
20 |
-5 |
16 |
| 13 |
Насионал Мадейра |
13 |
3 |
4 |
6 |
13 |
17 |
-4 |
13 |
| 14 |
Оливейрензе |
13 |
2 |
5 |
6 |
15 |
21 |
-6 |
11 |
| 15 |
Торензе |
13 |
3 |
1 |
9 |
7 |
17 |
-10 |
10 |
| 16 |
Б-САД |
13 |
2 |
3 |
8 |
20 |
28 |
-8 |
9 |
| 17 |
Трофензе |
13 |
2 |
2 |
9 |
9 |
27 |
-18 |
8 |
| 18 |
Спортинг Ковиля |
13 |
1 |
3 |
9 |
12 |
27 |
-15 |
6 |
Фарензе следващи 6 срещи
|
2022-12-13 |
Рио Аве
|
- |
Фарензе
|
|
2022-12-28 |
Порто Б
|
- |
Фарензе
|
|
2023-01-07 |
Фарензе
|
- |
Насионал Мадейра
|
|
2023-01-15 |
Фарензе
|
- |
Бенфика Б
|
|
2023-01-22 |
Тондела
|
- |
Фарензе
|
|
2023-01-29 |
Торензе
|
- |
Фарензе
|
Маритимо следващи 6 срещи
|
2022-12-13 |
Сп. Лисабон
|
- |
Маритимо
|
|
2022-12-23 |
Рио Аве
|
- |
Маритимо
|
|
2023-01-08 |
Маритимо
|
- |
Сп. Лисабон
|
|
2023-01-14 |
Визела
|
- |
Маритимо
|
|
2023-01-22 |
Маритимо
|
- |
Ещорил Прая
|
|
2023-02-01 |
Маритимо
|
- |
Порто
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
2.10 |
3.25 |
3.40 |
| Вероятност |
37% |
32% |
31% |
|
1X @ 1.29 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.29 |
1.68 |
| Вероятност |
58% |
42% |
|
1X @ 1.29 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.35 |
2.95 |
| Вероятност |
|
69% |
31% |
|
Над 1.5 @ 1.35 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.05 |
1.68 |
| Вероятност |
|
44% |
56% |
|
Под 2.5 @ 1.68 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
3.50 |
1.25 |
| Вероятност |
|
24% |
76% |
|
Под 3.5 @ 1.25 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.85 |
1.83 |
| Вероятност |
|
50% |
50% |
|
Без @ 1.83 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-12-07 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!