Висша Лига - Таджикистан
петък, 16.04.2021
12:30
12:30

Файзканд

Куктош Рудаки
3 - 1
(3 - 0, 0 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Хулбук |
| Гост: | Рудаки |
| Разстояние: | 104.2 км |
| Начален час | |
| Час: | 12:30 (16:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.50 | 3.00 | 2.62 | X | 1.40 | 1.44 | |||
| 34% | 33% | 33% | 3.00 | 51% | 49% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| - | - | 2.25 | 1.62 | 4.00 | 1.20 | ||||||
| 16% | 84% | 8% | 92% | 15% | 85% |
Последни 2 директни срещи
| 2020-08-08 | Файзканд | 0 - 0 | Куктош Рудаки |
| 2020-07-11 | Куктош Рудаки | 3 - 1 | Файзканд |
Файзканд последни 12 срещи
| 2021-04-11 | Равшан Куляб | 0 - 0 | Файзканд |
| 2021-04-04 | Файзканд | 1 - 0 | ЦСКА Памир |
| 2020-10-04 | Файзканд | 1 - 0 | Локомотив-Памир |
| 2020-09-29 | Истаравшан | 5 - 2 | Файзканд |
| 2020-09-26 | Регар-ТадАЗ | 1 - 0 | Файзканд |
| 2020-09-19 | Файзканд | 1 - 1 | Душанбе-83 |
| 2020-09-07 | Файзканд | 1 - 1 | ЦСКА Памир |
| 2020-08-24 | Худжанд | 2 - 0 | Файзканд |
| 2020-08-16 | Файзканд | 2 - 1 | Вахш Бохтар |
| 2020-08-12 | Истиклол | 3 - 0 | Файзканд |
| 2020-08-08 | Файзканд | 0 - 0 | Куктош Рудаки |
| 2020-07-11 | Куктош Рудаки | 3 - 1 | Файзканд |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 7 | 4 | 2 | |
| 25% | 33% | 42% | 58% | 33% | 17% |
Куктош Рудаки последни 12 срещи
| 2021-04-11 | Куктош Рудаки | 1 - 0 | Истаравшан |
| 2020-10-04 | Регар-ТадАЗ | 2 - 4 | Куктош Рудаки |
| 2020-09-30 | Куктош Рудаки | 1 - 1 | Истиклол |
| 2020-09-26 | Куктош Рудаки | 2 - 2 | Истаравшан |
| 2020-09-20 | Худжанд | 1 - 2 | Куктош Рудаки |
| 2020-09-11 | Локомотив-Памир | 2 - 1 | Куктош Рудаки |
| 2020-08-23 | Куктош Рудаки | 2 - 2 | Душанбе-83 |
| 2020-08-16 | ЦСКА Памир | 1 - 5 | Куктош Рудаки |
| 2020-08-13 | Куктош Рудаки | 2 - 1 | Вахш Бохтар |
| 2020-08-08 | Файзканд | 0 - 0 | Куктош Рудаки |
| 2020-07-11 | Куктош Рудаки | 3 - 1 | Файзканд |
| 2020-07-05 | Вахш Бохтар | 2 - 1 | Куктош Рудаки |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 10 | 9 | 5 | |
| 50% | 33% | 17% | 83% | 75% | 42% |
Класиране Висша Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Худжанд | 2 | +3 | 4 |
| 2 | Есхата Худжанд | 2 | +2 | 4 |
| 3 | Файзканд | 2 | +1 | 4 |
| 4 | Куктош Рудаки | 1 | +1 | 3 |
| 5 | Истаравшан | 2 | 0 | 3 |
| 6 | Вахш Бохтар | 2 | 0 | 2 |
| 7 | Равшан Куляб | 2 | -1 | 1 |
| 8 | Душанбе-83 | 1 | -3 | 0 |
| 8 | ЦСКА Памир | 2 | -3 | 0 |
| 10 | Истиклол | 0 | 0 | 0 |
Хронология на изиграните мачове
| Файзканд | |
| Куктош Рудаки | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Файзканд | Куктош Рудаки |
|---|---|---|---|
| 1 | Худжанд | ||
| 2 | Есхата Худжанд | ||
| 3 | Файзканд | - | |
| 4 | Куктош Рудаки | - | |
| 5 | Истаравшан | ||
| 6 | Вахш Бохтар | ||
| 7 | Равшан Куляб | ||
| 8 | Душанбе-83 | ||
| 8 | ЦСКА Памир | 1 - 0 | |
| 10 | Истиклол |
Класиране в шампионата
| Файзканд | Куктош Рудаки | |
| Позиция | 3 | 4 |
| Точки | 4 | 3 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 9 |
| Точки | 3 | 0 |
Форма в шампионата
| Файзканд | Куктош Рудаки | |
|
Победи Равни Загуби |
1
1 0 |
1
0 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
1
0 0 |
0
0 0 |
Голове в шампионата
| Файзканд | Куктош Рудаки | |
|
Вкарани Получени |
1
0 |
1
0 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
1
0 |
0
0 |
Обща статистика за Висша Лига
| Мачове (8) | |
| Победа за домакина | 50% |
| Равен | 38% |
| Победа за госта | 12% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (16) | |
| Средно голове на мач | 2.00 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.25 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.75 |
| Домакинът е отбелязал в | 88% |
| Гостът е отбелязал в | 50% |
| Гол/Гол | 50% |
| Над 1.5 | 50% |
| Над 2.5 | 25% |
| Над 3.5 | 25% |
Файзканд следващи 6 срещи
| 2021-04-24 | Истаравшан | - | Файзканд |
| 2021-05-09 | Файзканд | - | Есхата Худжанд |
| 2021-05-21 | Файзканд | - | Душанбе-83 |
| 2021-05-25 | Вахш Бохтар | - | Файзканд |
| 2021-06-02 | Худжанд | - | Файзканд |
| 2021-06-20 | Файзканд | - | Вахш Бохтар |
Куктош Рудаки следващи 6 срещи
| 2021-04-25 | Куктош Рудаки | - | Есхата Худжанд |
| 2021-04-30 | Худжанд | - | Куктош Рудаки |
| 2021-05-08 | Куктош Рудаки | - | Душанбе-83 |
| 2021-05-12 | Куктош Рудаки | - | Истиклол |
| 2021-05-15 | Вахш Бохтар | - | Куктош Рудаки |
| 2021-05-21 | Куктош Рудаки | - | ЦСКА Памир |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.50 | 3.00 | 2.62 |
| Вероятност | 34% | 33% | 33% |
| X @ 3.00 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.40 | 1.44 |
| Вероятност | 51% | 49% |
| 1X @ 1.40 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | - | - | |
| Вероятност | 16% | 84% | |
| Под 1.5 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.25 | 1.62 | |
| Вероятност | 8% | 92% | |
| Под 2.5 @ 1.62 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.00 | 1.20 | |
| Вероятност | 15% | 85% | |
| Под 3.5 @ 1.20 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.95 | 1.75 | |
| Вероятност | 16% | 84% | |
| Без @ 1.75 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-04-16 08:05. Възможни са промени към настоящия момент!
