Втора Лига - Австрия
петък, 30.04.2021
17:30
17:30

Блау-Вайс Линц

Флоридсдорфер
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Линц |
| Гост: | Виена |
| Разстояние: | 154.8 км |
| Начален час | |
| Час: | 17:30 (18:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.45 | 5.00 | 5.25 | 1 | 1.14 | 2.62 | |||
| 58% | 15% | 27% | 1.45 | 68% | 32% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.13 | 5.21 | 1.44 | 2.70 | 2.17 | 1.66 | ||||||
| 75% | 25% | 60% | 40% | 39% | 61% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-11-27 | Флоридсдорфер | 4 - 1 | Блау-Вайс Линц |
| 2020-07-10 | Флоридсдорфер | 1 - 2 | Блау-Вайс Линц |
| 2019-10-18 | Блау-Вайс Линц | 2 - 3 | Флоридсдорфер |
| 2019-04-05 | Флоридсдорфер | 0 - 2 | Блау-Вайс Линц |
| 2018-08-31 | Блау-Вайс Линц | 5 - 1 | Флоридсдорфер |
| 2018-05-21 | Флоридсдорфер | 5 - 0 | Блау-Вайс Линц |
| 2018-04-03 | Блау-Вайс Линц | 1 - 0 | Флоридсдорфер |
| 2017-11-03 | Флоридсдорфер | 0 - 0 | Блау-Вайс Линц |
| 2017-08-25 | Блау-Вайс Линц | 4 - 0 | Флоридсдорфер |
| 2017-05-05 | Блау-Вайс Линц | 0 - 0 | Флоридсдорфер |
| 2017-03-14 | Флоридсдорфер | 1 - 2 | Блау-Вайс Линц |
| 2016-10-21 | Блау-Вайс Линц | 0 - 0 | Флоридсдорфер |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 8 | 7 | 5 | |
| 50% | 25% | 25% | 67% | 58% | 42% |
Блау-Вайс Линц последни 12 срещи
| 2021-04-23 | Хорн | 1 - 2 | Блау-Вайс Линц |
| 2021-04-20 | Амщетен | 0 - 2 | Блау-Вайс Линц |
| 2021-04-17 | Блау-Вайс Линц | 5 - 0 | Форвартс Щайр |
| 2021-04-14 | Рапид Виена II | 2 - 5 | Блау-Вайс Линц |
| 2021-04-11 | Блау-Вайс Линц | 5 - 0 | Грацер АК |
| 2021-04-05 | Блау-Вайс Линц | 2 - 1 | Вакер Инсбрук |
| 2021-04-02 | Дорнбирн | 1 - 4 | Блау-Вайс Линц |
| 2021-03-12 | Блау-Вайс Линц | 3 - 0 | Капфенберг |
| 2021-03-05 | А. Лустенау | 0 - 2 | Блау-Вайс Линц |
| 2021-02-26 | Блау-Вайс Линц | 0 - 1 | А. Клагенфурт |
| 2021-02-19 | Блау-Вайс Линц | 1 - 0 | Лиферинг |
| 2021-02-12 | Аустрия Виена II | 2 - 4 | Блау-Вайс Линц |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 11 | 0 | 1 | 10 | 8 | 5 | |
| 92% | 0% | 8% | 83% | 67% | 42% |
Флоридсдорфер последни 12 срещи
| 2021-04-23 | Флоридсдорфер | 1 - 0 | А. Лустенау |
| 2021-04-17 | Джуниърс ОО | 2 - 3 | Флоридсдорфер |
| 2021-04-13 | Флоридсдорфер | 0 - 1 | Форвартс Щайр |
| 2021-04-09 | Аустрия Виена II | 2 - 1 | Флоридсдорфер |
| 2021-04-05 | Лиферинг | 0 - 0 | Флоридсдорфер |
| 2021-04-02 | Флоридсдорфер | 0 - 0 | А. Клагенфурт |
| 2021-03-19 | Капфенберг | 1 - 0 | Флоридсдорфер |
| 2021-03-13 | Флоридсдорфер | 1 - 0 | Рапид Виена II |
| 2021-03-05 | Флоридсдорфер | 2 - 2 | Вакер Инсбрук |
| 2021-02-26 | Лафниц | 1 - 0 | Флоридсдорфер |
| 2021-02-20 | Флоридсдорфер | 0 - 1 | Дорнбирн |
| 2021-02-14 | Грацер АК | 1 - 0 | Флоридсдорфер |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 3 | 3 | 2 | |
| 25% | 25% | 50% | 25% | 25% | 17% |
Класиране Втора Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Блау-Вайс Линц | 25 | +34 | 55 |
| 2 | Лиферинг | 25 | +33 | 53 |
| 3 | Лафниц | 25 | +21 | 50 |
| 4 | Вакер Инсбрук | 25 | +9 | 45 |
| 5 | А. Клагенфурт | 25 | +22 | 44 |
| 6 | Грацер АК | 25 | 0 | 36 |
| 7 | Капфенберг | 25 | -13 | 32 |
| 8 | Джуниърс ОО | 25 | -7 | 31 |
| 9 | Флоридсдорфер | 25 | -5 | 29 |
| 10 | Дорнбирн | 25 | -13 | 29 |
| 11 | Амщетен | 25 | -16 | 28 |
| 12 | Форвартс Щайр | 25 | -16 | 27 |
| 13 | А. Лустенау | 25 | -7 | 26 |
| 14 | Аустрия Виена II | 25 | -10 | 25 |
| 15 | Рапид Виена II | 25 | -14 | 25 |
| 16 | Хорн | 25 | -18 | 21 |
Хронология на изиграните мачове
| Блау-Вайс Линц | |
| Флоридсдорфер | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Блау-Вайс Линц | Флоридсдорфер |
|---|---|---|---|
| 1 | Блау-Вайс Линц | - | |
| 2 | Лиферинг | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 3 | Лафниц | 1 - 0 | |
| 4 | Вакер Инсбрук | 2 - 1 | 0 - 0 |
| 5 | А. Клагенфурт | 0 - 1 | 5 - 0 |
| 6 | Грацер АК | 5 - 0 | 1 - 0 |
| 7 | Капфенберг | 3 - 0 | 1 - 0 |
| 8 | Джуниърс ОО | 2 - 0 | 2 - 3 |
| 9 | Флоридсдорфер | - | |
| 10 | Дорнбирн | 1 - 2 | |
| 11 | Амщетен | 2 - 0 | |
| 12 | Форвартс Щайр | 5 - 0 | 3 - 3 |
| 13 | А. Лустенау | 5 - 2 | 2 - 1 |
| 14 | Аустрия Виена II | 2 - 1 | |
| 15 | Рапид Виена II | 3 - 1 | 2 - 3 |
| 16 | Хорн | 3 - 2 | 2 - 1 |
Класиране в шампионата
| Блау-Вайс Линц | Флоридсдорфер | |
| Позиция | 1 | 9 |
| Точки | 55 | 29 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 1 | 15 |
| Точки | 30 | 9 |
Форма в шампионата
| Блау-Вайс Линц | Флоридсдорфер | |
|
Победи Равни Загуби |
18
1 6 |
8
5 12 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
10
0 2 |
2
3 7 |
Голове в шампионата
| Блау-Вайс Линц | Флоридсдорфер | |
|
Вкарани Получени |
63
29 |
30
35 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
32
9 |
12
21 |
Обща статистика за Втора Лига
| Мачове (200) | |
| Победа за домакина | 40% |
| Равен | 22% |
| Победа за госта | 38% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (598) | |
| Средно голове на мач | 2.99 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.57 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.42 |
| Домакинът е отбелязал в | 74% |
| Гостът е отбелязал в | 73% |
| Гол/Гол | 54% |
| Над 1.5 | 78% |
| Над 2.5 | 58% |
| Над 3.5 | 34% |
Блау-Вайс Линц следващи 6 срещи
| 2021-05-07 | Блау-Вайс Линц | - | Лафниц |
| 2021-05-12 | Джуниърс ОО | - | Блау-Вайс Линц |
| 2021-05-16 | Блау-Вайс Линц | - | Аустрия Виена II |
| 2021-05-23 | Лиферинг | - | Блау-Вайс Линц |
| 2021-06-26 | Ян Регенсбург | - | Блау-Вайс Линц |
| 2021-07-02 | Щурм Грац | - | Блау-Вайс Линц |
Флоридсдорфер следващи 6 срещи
| 2021-05-07 | Флоридсдорфер | - | Хорн |
| 2021-05-12 | Амщетен | - | Флоридсдорфер |
| 2021-05-16 | Флоридсдорфер | - | Грацер АК |
| 2021-05-23 | Дорнбирн | - | Флоридсдорфер |
| 2021-07-23 | Амщетен | - | Флоридсдорфер |
| 2021-07-30 | Флоридсдорфер | - | Аустрия Виена II |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.45 | 5.00 | 5.25 |
| Вероятност | 58% | 15% | 27% |
| 1 @ 1.45 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.14 | 2.62 |
| Вероятност | 68% | 32% |
| 1X @ 1.14 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.13 | 5.21 | |
| Вероятност | 75% | 25% | |
| Над 1.5 @ 1.13 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.44 | 2.70 | |
| Вероятност | 60% | 40% | |
| Над 2.5 @ 1.44 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.17 | 1.66 | |
| Вероятност | 39% | 61% | |
| Под 3.5 @ 1.66 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.60 | 2.23 | |
| Вероятност | 52% | 48% | |
| Г/Г @ 1.60 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-04-30 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
