Група за Изпадане - Австрия
петък, 24.04.2026
18:30
3 - 0
(0 - 0, 3 - 0)
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Линц |
| Гост: |
Алтах |
| Разстояние: |
362.0 км |
| Начален час |
| Час: |
18:30 (19:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.11 |
3.20 |
3.40 |
1X |
|
|
|
1.28 |
1.66 |
| 37% |
33% |
30% |
1.28 |
|
|
|
61% |
39% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.35 |
2.97 |
|
|
|
2.11 |
1.67 |
|
|
|
3.78 |
1.23 |
| 68% |
32% |
|
|
|
43% |
57% |
|
|
|
24% |
76% |
Последни 12 директни срещи
|
2026-03-14 |
Алтах
|
3 - 1 |
Блау-Вайс Линц
|
|
2026-02-08 |
Алтах
|
1 - 0 |
Блау-Вайс Линц
|
|
2025-09-27 |
Блау-Вайс Линц
|
1 - 0 |
Алтах
|
|
2025-02-15 |
Блау-Вайс Линц
|
1 - 3 |
Алтах
|
|
2024-09-21 |
Алтах
|
0 - 1 |
Блау-Вайс Линц
|
|
2024-04-23 |
Блау-Вайс Линц
|
2 - 1 |
Алтах
|
|
2024-04-20 |
Алтах
|
2 - 2 |
Блау-Вайс Линц
|
|
2024-02-10 |
Алтах
|
1 - 1 |
Блау-Вайс Линц
|
|
2023-11-02 |
Алтах
|
2 - 0 |
Блау-Вайс Линц
|
|
2023-09-16 |
Блау-Вайс Линц
|
1 - 1 |
Алтах
|
|
2013-05-03 |
Алтах
|
2 - 1 |
Блау-Вайс Линц
|
|
2013-03-12 |
Блау-Вайс Линц
|
1 - 1 |
Алтах
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
4 |
5 |
|
9 |
5 |
3 |
| 25% |
33% |
42% |
|
75% |
42% |
25% |
Блау-Вайс Линц последни 12 срещи
|
2026-04-21 |
Блау-Вайс Линц
|
3 - 0 |
Волфсбергер
|
|
2026-04-18 |
Волфсбергер
|
0 - 0 |
Блау-Вайс Линц
|
|
2026-04-11 |
Блау-Вайс Линц
|
5 - 0 |
ВШГ Сваровски
|
|
2026-04-04 |
Грацер АК
|
2 - 1 |
Блау-Вайс Линц
|
|
2026-03-21 |
Блау-Вайс Линц
|
3 - 2 |
Рийд
|
|
2026-03-14 |
Алтах
|
3 - 1 |
Блау-Вайс Линц
|
|
2026-03-08 |
Хартберг
|
1 - 1 |
Блау-Вайс Линц
|
|
2026-03-01 |
Блау-Вайс Линц
|
2 - 3 |
ВШГ Сваровски
|
|
2026-02-22 |
Щурм Грац
|
1 - 0 |
Блау-Вайс Линц
|
|
2026-02-15 |
Блау-Вайс Линц
|
2 - 1 |
Волфсбергер
|
|
2026-02-08 |
Алтах
|
1 - 0 |
Блау-Вайс Линц
|
|
2026-01-30 |
ЛАСК Линц
|
3 - 2 |
Блау-Вайс Линц
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
6 |
|
9 |
8 |
5 |
| 33% |
17% |
50% |
|
75% |
67% |
42% |
Алтах последни 12 срещи
|
2026-04-21 |
Алтах
|
0 - 0 |
ВШГ Сваровски
|
|
2026-04-18 |
ВШГ Сваровски
|
2 - 2 |
Алтах
|
|
2026-04-11 |
Алтах
|
1 - 0 |
Грацер АК
|
|
2026-04-03 |
Рийд
|
3 - 2 |
Алтах
|
|
2026-03-21 |
Волфсбергер
|
1 - 1 |
Алтах
|
|
2026-03-14 |
Алтах
|
3 - 1 |
Блау-Вайс Линц
|
|
2026-03-08 |
Щурм Грац
|
2 - 0 |
Алтах
|
|
2026-03-04 |
РБ Залцбург
|
0 - 1 |
Алтах
|
|
2026-03-01 |
Алтах
|
1 - 1 |
Рапид Виена
|
|
2026-02-21 |
Алтах
|
2 - 1 |
Аустрия Виена
|
|
2026-02-14 |
Хартберг
|
0 - 0 |
Алтах
|
|
2026-02-08 |
Алтах
|
1 - 0 |
Блау-Вайс Линц
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
5 |
2 |
|
7 |
4 |
3 |
| 42% |
42% |
17% |
|
58% |
33% |
25% |
Класиране Група за Изпадане
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Рийд |
28 |
11 |
6 |
11 |
36 |
38 |
-2 |
25 |
| 2 |
Алтах |
28 |
9 |
11 |
8 |
31 |
30 |
+1 |
23 |
| 3 |
Грацер АК |
28 |
7 |
9 |
12 |
33 |
42 |
-9 |
20 |
| 4 |
ВШГ Сваровски |
28 |
9 |
9 |
10 |
38 |
45 |
-7 |
20 |
| 5 |
Блау-Вайс Линц |
28 |
7 |
4 |
17 |
33 |
43 |
-10 |
17 |
| 6 |
Волфсбергер |
28 |
7 |
8 |
13 |
33 |
41 |
-8 |
16 |
Хронология на изиграните мачове
| Блау-Вайс Линц |
|
| Алтах |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове Домакин/Гост
| № |
Отбор |
Блау-Вайс Линц |
Алтах |
| 1 |
Рийд |
3 - 2 |
3 - 2 |
| 2 |
Алтах |
|
- |
| 3 |
Грацер АК |
|
|
| 4 |
ВШГ Сваровски |
5 - 0 |
2 - 2 |
| 5 |
Блау-Вайс Линц |
- |
|
| 6 |
Волфсбергер |
3 - 0 |
1 - 1 |
Представяне в Шампионата
| |
Блау-Вайс Линц |
Алтах |
| Победи |
7 |
9 |
| Равни |
4 |
11 |
| Загуби |
17 |
8 |
| Вкарани голове |
33 |
31 |
| Получени голове |
43 |
30 |
| Средно вкарани |
1.18 |
1.11 |
| Средно получени |
1.54 |
1.07 |
| Мачове вкарал |
61% |
68% |
| Мачове получил |
79% |
68% |
| Гол/Гол |
43% |
46% |
| Над 1.5 |
71% |
64% |
| Над 2.5 |
50% |
36% |
| Над 3.5 |
29% |
25% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
6 |
2 |
| Равни |
1 |
5 |
| Загуби |
7 |
7 |
| Вкарани голове |
25 |
13 |
| Получени голове |
20 |
19 |
| Средно вкарани |
1.79 |
0.93 |
| Средно получени |
1.43 |
1.36 |
| Мачове вкарал |
71% |
50% |
| Мачове получил |
71% |
71% |
| Гол/Гол |
43% |
36% |
| Над 1.5 |
79% |
64% |
| Над 2.5 |
57% |
43% |
| Над 3.5 |
36% |
29% |
Обща статистика за Група за Изпадане
| Мачове (18) |
| Победа за домакина |
61% |
| Равен |
33% |
| Победа за госта |
6% |
| Изиграни мачове |
60% |
| Голове (52) |
| Средно голове на мач |
2.89 |
| Домакинът е отбелязал средно |
1.89 |
| Гостът е отбелязал средно |
1.00 |
| Домакинът е отбелязал в |
83% |
| Гостът е отбелязал в |
61% |
| Гол/Гол |
61% |
| Над 1.5 |
78% |
| Над 2.5 |
61% |
| Над 3.5 |
39% |
Блау-Вайс Линц следващи 3 срещи
|
2026-05-02 |
Рийд
|
- |
Блау-Вайс Линц
|
|
2026-05-09 |
ВШГ Сваровски
|
- |
Блау-Вайс Линц
|
|
2026-05-16 |
Блау-Вайс Линц
|
- |
Грацер АК
|
Алтах следващи 3 срещи
|
2026-05-01 |
ЛАСК Линц
|
- |
Алтах
|
|
2026-05-04 |
Алтах
|
- |
Волфсбергер
|
|
2026-05-09 |
Грацер АК
|
- |
Алтах
|
|
2026-05-16 |
Алтах
|
- |
Рийд
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
2.11 |
3.20 |
3.40 |
| Вероятност |
37% |
33% |
30% |
|
1X @ 1.28 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.28 |
1.66 |
| Вероятност |
61% |
39% |
|
1X @ 1.28 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.35 |
2.97 |
| Вероятност |
|
68% |
32% |
|
Над 1.5 @ 1.35 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.11 |
1.67 |
| Вероятност |
|
43% |
57% |
|
Под 2.5 @ 1.67 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
3.78 |
1.23 |
| Вероятност |
|
24% |
76% |
|
Под 3.5 @ 1.23 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.85 |
1.84 |
| Вероятност |
|
49% |
51% |
|
Без @ 1.84 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2026-04-24 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!