Приятелски срещи - Клубни
четвъртък, 01.12.2022
13:00
Блау-Вайс Линц
(Австрия)
ВШГ Сваровски
(Австрия)
4 - 3
(2 - 1, 2 - 2)
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Линц |
| Гост: |
Ватенс |
| Разстояние: |
230.6 км |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.30 |
3.90 |
2.30 |
12 |
|
|
|
1.53 |
1.53 |
| 36% |
28% |
36% |
1.22 |
|
|
|
49% |
51% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.04 |
9.00 |
|
|
|
1.37 |
2.80 |
|
|
|
1.93 |
1.75 |
| 89% |
11% |
|
|
|
71% |
29% |
|
|
|
52% |
48% |
Последни 11 директни срещи
|
2022-03-24 |
ВШГ Сваровски
|
4 - 2 |
Блау-Вайс Линц
|
|
2019-03-29 |
Блау-Вайс Линц
|
1 - 1 |
ВШГ Сваровски
|
|
2018-08-24 |
ВШГ Сваровски
|
1 - 0 |
Блау-Вайс Линц
|
|
2018-05-25 |
Блау-Вайс Линц
|
2 - 2 |
ВШГ Сваровски
|
|
2018-04-06 |
ВШГ Сваровски
|
1 - 0 |
Блау-Вайс Линц
|
|
2017-11-17 |
Блау-Вайс Линц
|
0 - 2 |
ВШГ Сваровски
|
|
2017-09-08 |
ВШГ Сваровски
|
2 - 2 |
Блау-Вайс Линц
|
|
2017-04-14 |
ВШГ Сваровски
|
3 - 3 |
Блау-Вайс Линц
|
|
2016-11-25 |
Блау-Вайс Линц
|
0 - 0 |
ВШГ Сваровски
|
|
2016-09-16 |
ВШГ Сваровски
|
0 - 0 |
Блау-Вайс Линц
|
|
2016-07-22 |
Блау-Вайс Линц
|
0 - 3 |
ВШГ Сваровски
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 0 |
6 |
5 |
|
7 |
5 |
4 |
| 0% |
55% |
45% |
|
64% |
45% |
36% |
Блау-Вайс Линц последни 12 срещи
|
2022-11-12 |
Блау-Вайс Линц
|
3 - 0 |
Фърст Виена
|
|
2022-11-04 |
Адмира Вакер
|
0 - 4 |
Блау-Вайс Линц
|
|
2022-10-29 |
Блау-Вайс Линц
|
4 - 0 |
Лиферинг
|
|
2022-10-22 |
Капфенберг
|
2 - 4 |
Блау-Вайс Линц
|
|
2022-10-19 |
Блау-Вайс Линц
|
1 - 3 |
Волфсбергер
|
|
2022-10-15 |
Блау-Вайс Линц
|
4 - 1 |
Форвартс Щайр
|
|
2022-10-07 |
Дорнбирн
|
2 - 5 |
Блау-Вайс Линц
|
|
2022-10-02 |
Флоридсдорфер
|
2 - 1 |
Блау-Вайс Линц
|
|
2022-09-16 |
Блау-Вайс Линц
|
0 - 1 |
Санкт Пьолтен
|
|
2022-09-09 |
Блау-Вайс Линц
|
1 - 0 |
Лафниц
|
|
2022-09-03 |
Амщетен
|
1 - 0 |
Блау-Вайс Линц
|
|
2022-08-31 |
Амщетен
|
0 - 3 |
Блау-Вайс Линц
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
0 |
4 |
|
9 |
9 |
6 |
| 67% |
0% |
33% |
|
75% |
75% |
50% |
ВШГ Сваровски последни 12 срещи
|
2022-11-24 |
А. Лустенау
|
4 - 3 |
ВШГ Сваровски
|
|
2022-11-12 |
ВШГ Сваровски
|
2 - 0 |
Рийд
|
|
2022-11-06 |
ВШГ Сваровски
|
0 - 0 |
Аустрия Виена
|
|
2022-10-29 |
А. Клагенфурт
|
2 - 3 |
ВШГ Сваровски
|
|
2022-10-22 |
Хартберг
|
1 - 5 |
ВШГ Сваровски
|
|
2022-10-18 |
ВШГ Сваровски
|
1 - 4 |
Рапид Виена
|
|
2022-10-15 |
ВШГ Сваровски
|
3 - 2 |
А. Лустенау
|
|
2022-10-09 |
Щурм Грац
|
2 - 1 |
ВШГ Сваровски
|
|
2022-10-01 |
ВШГ Сваровски
|
0 - 5 |
Рапид Виена
|
|
2022-09-22 |
ВШГ Сваровски
|
0 - 1 |
Мюнхен 1860
|
|
2022-09-17 |
ЛАСК Линц
|
1 - 4 |
ВШГ Сваровски
|
|
2022-09-10 |
ВШГ Сваровски
|
0 - 0 |
Алтах
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
9 |
8 |
7 |
| 42% |
17% |
42% |
|
75% |
67% |
58% |
Блау-Вайс Линц следващи 6 срещи
|
2023-01-14 |
Рийд
|
- |
Блау-Вайс Линц
|
|
2023-02-05 |
Блау-Вайс Линц
|
- |
Колос Ковалевка
|
|
2023-02-17 |
Фърст Виена
|
- |
Блау-Вайс Линц
|
|
2023-02-24 |
Форвартс Щайр
|
- |
Блау-Вайс Линц
|
|
2023-03-04 |
Блау-Вайс Линц
|
- |
Капфенберг
|
|
2023-03-10 |
Лафниц
|
- |
Блау-Вайс Линц
|
ВШГ Сваровски следващи 6 срещи
|
2023-01-11 |
ВШГ Сваровски
|
- |
Слован Либерец
|
|
2023-01-17 |
ВШГ Сваровски
|
- |
Тренчин
|
|
2023-01-19 |
Зандхаузен
|
- |
ВШГ Сваровски
|
|
2023-02-05 |
ВШГ Сваровски
|
- |
Флора Талин
|
|
2023-02-11 |
Волфсбергер
|
- |
ВШГ Сваровски
|
|
2023-02-19 |
ВШГ Сваровски
|
- |
РБ Залцбург
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
2.30 |
3.90 |
2.30 |
| Вероятност |
36% |
28% |
36% |
|
12 @ 1.22 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.53 |
1.53 |
| Вероятност |
49% |
51% |
|
X2 @ 1.53 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.04 |
9.00 |
| Вероятност |
|
89% |
11% |
|
Над 1.5 @ 1.04 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.37 |
2.80 |
| Вероятност |
|
71% |
29% |
|
Над 2.5 @ 1.37 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.93 |
1.75 |
| Вероятност |
|
52% |
48% |
|
Над 3.5 @ 1.93 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.38 |
2.80 |
| Вероятност |
|
72% |
28% |
|
Г/Г @ 1.38 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-12-01 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!