Купа на Румъния
четвъртък, 08.12.2022
18:00
0 - 2
(0 - 0, 0 - 2)
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Ботошани |
| Гост: |
Букурещ |
| Разстояние: |
371.4 км |
| Стадион |
| Стадион: |
Градски стадион Ботошани
|
| Капацитет: |
12 000 |
| Размер: |
105 x 68 м |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
18:00 (20:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.82 |
3.60 |
3.40 |
1X |
|
|
|
1.27 |
1.87 |
| 38% |
32% |
30% |
1.27 |
|
|
|
63% |
37% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.21 |
4.00 |
|
|
|
1.65 |
2.10 |
|
|
|
2.60 |
1.43 |
| 72% |
28% |
|
|
|
49% |
51% |
|
|
|
28% |
72% |
Последни 12 директни срещи
|
2022-12-01 |
Ботошани
|
2 - 3 |
ФК ФКСБ
|
|
2021-11-21 |
ФК ФКСБ
|
3 - 1 |
Ботошани
|
|
2021-07-15 |
Ботошани
|
0 - 0 |
ФК ФКСБ
|
|
2021-05-06 |
Ботошани
|
1 - 3 |
ФК ФКСБ
|
|
2021-04-18 |
ФК ФКСБ
|
2 - 1 |
Ботошани
|
|
2021-02-28 |
Ботошани
|
0 - 2 |
ФК ФКСБ
|
|
2020-11-07 |
ФК ФКСБ
|
4 - 1 |
Ботошани
|
|
2020-07-04 |
ФК ФКСБ
|
1 - 1 |
Ботошани
|
|
2020-02-29 |
Ботошани
|
2 - 2 |
ФК ФКСБ
|
|
2019-11-09 |
Ботошани
|
0 - 2 |
ФК ФКСБ
|
|
2019-07-29 |
ФК ФКСБ
|
0 - 2 |
Ботошани
|
|
2018-12-16 |
Ботошани
|
1 - 3 |
ФК ФКСБ
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
3 |
8 |
|
11 |
7 |
6 |
| 8% |
25% |
67% |
|
92% |
58% |
50% |
Ботошани последни 12 срещи
|
2022-12-04 |
Фарул Констанца
|
8 - 0 |
Ботошани
|
|
2022-12-01 |
Ботошани
|
2 - 3 |
ФК ФКСБ
|
|
2022-11-14 |
Ботошани
|
0 - 0 |
Херманщат
|
|
2022-11-08 |
Миовени
|
1 - 0 |
Ботошани
|
|
2022-11-04 |
Ботошани
|
0 - 1 |
Волунтари
|
|
2022-10-28 |
Киндия
|
2 - 2 |
Ботошани
|
|
2022-10-23 |
Миовени
|
0 - 0 |
Ботошани
|
|
2022-10-15 |
Ботошани
|
1 - 0 |
У Крайова 1948
|
|
2022-10-08 |
Рапид Букурещ
|
1 - 1 |
Ботошани
|
|
2022-10-03 |
Ботошани
|
1 - 1 |
Унив. Клуж
|
|
2022-09-17 |
Сепси ОСК
|
7 - 0 |
Ботошани
|
|
2022-09-09 |
Ботошани
|
1 - 2 |
УТА Арад
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
5 |
6 |
|
7 |
5 |
4 |
| 8% |
42% |
50% |
|
58% |
42% |
33% |
ФК ФКСБ последни 12 срещи
|
2022-12-05 |
ФК ФКСБ
|
5 - 1 |
Миовени
|
|
2022-12-01 |
Ботошани
|
2 - 3 |
ФК ФКСБ
|
|
2022-11-13 |
У Крайова 1948
|
0 - 2 |
ФК ФКСБ
|
|
2022-11-10 |
Оцелул Галац
|
0 - 0 |
ФК ФКСБ
|
|
2022-11-06 |
ФК ФКСБ
|
3 - 1 |
Рапид Букурещ
|
|
2022-11-03 |
ФК ФКСБ
|
0 - 3 |
Уест Хям
|
|
2022-10-31 |
Унив. Клуж
|
2 - 1 |
ФК ФКСБ
|
|
2022-10-27 |
Андерлехт
|
2 - 2 |
ФК ФКСБ
|
|
2022-10-24 |
Сепси ОСК
|
0 - 1 |
ФК ФКСБ
|
|
2022-10-19 |
УТА Арад
|
2 - 2 |
ФК ФКСБ
|
|
2022-10-16 |
ФК ФКСБ
|
2 - 1 |
УТА Арад
|
|
2022-10-13 |
ФК ФКСБ
|
0 - 5 |
Силкеборг
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
3 |
3 |
|
10 |
9 |
6 |
| 50% |
25% |
25% |
|
83% |
75% |
50% |
Класиране Лига I
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Фарул Констанца |
19 |
13 |
5 |
1 |
41 |
14 |
+27 |
44 |
| 2 |
Клуж |
18 |
13 |
1 |
4 |
32 |
17 |
+15 |
40 |
| 3 |
Рапид Букурещ |
19 |
10 |
4 |
5 |
23 |
17 |
+6 |
34 |
| 4 |
ФК ФКСБ |
18 |
9 |
5 |
4 |
33 |
24 |
+9 |
32 |
| 5 |
Унив. Крайова |
19 |
9 |
5 |
5 |
23 |
21 |
+2 |
32 |
| 6 |
Петролул Плоещ |
19 |
9 |
2 |
8 |
19 |
20 |
-1 |
29 |
| 7 |
Сепси ОСК |
19 |
8 |
4 |
7 |
32 |
15 |
+17 |
28 |
| 8 |
Волунтари |
19 |
6 |
6 |
7 |
17 |
18 |
-1 |
24 |
| 9 |
Арджеш Питещ |
19 |
6 |
4 |
9 |
15 |
27 |
-12 |
22 |
| 10 |
Киндия |
19 |
5 |
6 |
8 |
22 |
25 |
-3 |
21 |
| 11 |
Ботошани |
19 |
4 |
8 |
7 |
16 |
32 |
-16 |
20 |
| 12 |
У Крайова 1948 |
19 |
5 |
4 |
10 |
19 |
23 |
-4 |
19 |
| 13 |
Херманщат |
19 |
7 |
6 |
6 |
21 |
20 |
+1 |
18 |
| 14 |
Унив. Клуж |
19 |
4 |
6 |
9 |
13 |
21 |
-8 |
18 |
| 15 |
УТА Арад |
19 |
4 |
5 |
10 |
17 |
28 |
-11 |
17 |
| 16 |
Миовени |
19 |
1 |
5 |
13 |
11 |
32 |
-21 |
8 |
Ботошани следващи 6 срещи
|
2022-12-11 |
Ботошани
|
- |
Клуж
|
|
2022-12-19 |
ФК ФКСБ
|
- |
Ботошани
|
|
2023-01-08 |
Заглембие Любин
|
- |
Ботошани
|
|
2023-01-11 |
Ботошани
|
- |
Шамахи
|
|
2023-01-21 |
Ботошани
|
- |
Унив. Крайова
|
|
2023-01-29 |
Арджеш Питещ
|
- |
Ботошани
|
ФК ФКСБ следващи 6 срещи
|
2022-12-11 |
Киндия
|
- |
ФК ФКСБ
|
|
2022-12-15 |
ФК ФКСБ
|
- |
Клуж
|
|
2022-12-19 |
ФК ФКСБ
|
- |
Ботошани
|
|
2023-01-15 |
Погон Шчечин
|
- |
ФК ФКСБ
|
|
2023-01-16 |
Раков Ченст.
|
- |
ФК ФКСБ
|
|
2023-01-22 |
Херманщат
|
- |
ФК ФКСБ
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
1.82 |
3.60 |
3.40 |
| Вероятност |
38% |
32% |
30% |
|
1X @ 1.27 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.27 |
1.87 |
| Вероятност |
63% |
37% |
|
1X @ 1.27 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.21 |
4.00 |
| Вероятност |
|
72% |
28% |
|
Над 1.5 @ 1.21 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.65 |
2.10 |
| Вероятност |
|
49% |
51% |
|
Под 2.5 @ 2.10 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.60 |
1.43 |
| Вероятност |
|
28% |
72% |
|
Под 3.5 @ 1.43 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.62 |
2.15 |
| Вероятност |
|
52% |
48% |
|
Г/Г @ 1.62 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-12-08 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!