Премиер Лига - Русия
петък, 28.10.2022
15:00
15:00

Оренбург

Факел Воронеж
4 - 1
(2 - 0, 2 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Оренбург |
| Гост: | Воронеж |
| Разстояние: | 1 094.1 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Газовик |
| Капацитет: | 4 800 |
| Размер: | 105 x 69 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 15:00 (19:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.84 | 3.87 | 4.14 | 1X | 1.24 | 1.91 | |||
| 45% | 35% | 20% | 1.24 | 69% | 31% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 3.93 | 1.75 | 2.11 | 2.73 | 1.40 | ||||||
| 87% | 13% | 64% | 36% | 46% | 54% |
Последни 11 директни срещи
| 2021-11-13 | Факел Воронеж | 1 - 0 | Оренбург |
| 2021-07-31 | Оренбург | 0 - 2 | Факел Воронеж |
| 2021-02-27 | Оренбург | 1 - 2 | Факел Воронеж |
| 2020-09-05 | Факел Воронеж | 0 - 2 | Оренбург |
| 2017-11-18 | Оренбург | 5 - 0 | Факел Воронеж |
| 2017-08-05 | Факел Воронеж | 0 - 1 | Оренбург |
| 2015-11-15 | Факел Воронеж | 1 - 2 | Оренбург |
| 2015-07-20 | Оренбург | 1 - 0 | Факел Воронеж |
| 2012-05-15 | Факел Воронеж | 0 - 2 | Оренбург |
| 2011-08-19 | Оренбург | 2 - 1 | Факел Воронеж |
| 2011-04-15 | Факел Воронеж | 1 - 1 | Оренбург |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 1 | 3 | 8 | 4 | 1 | |
| 64% | 9% | 27% | 73% | 36% | 9% |
Оренбург последни 12 срещи
| 2022-10-23 | Оренбург | 2 - 2 | ЦСКА Москва |
| 2022-10-19 | Оренбург | 4 - 2 | Ахмат Грозни |
| 2022-10-15 | Динамо Москва | 3 - 2 | Оренбург |
| 2022-10-09 | Оренбург | 2 - 1 | Ахмат Грозни |
| 2022-10-01 | Оренбург | 4 - 1 | Сочи |
| 2022-09-28 | Оренбург | 2 - 2 | Динамо Москва |
| 2022-09-18 | Нижни Новгород | 0 - 2 | Оренбург |
| 2022-09-14 | Ростов | 3 - 1 | Оренбург |
| 2022-09-11 | Зенит Петербург | 8 - 0 | Оренбург |
| 2022-09-03 | Оренбург | 3 - 1 | Химки |
| 2022-08-31 | Ахмат Грозни | 3 - 1 | Оренбург |
| 2022-08-28 | Локомотив Москва | 5 - 1 | Оренбург |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 12 | 11 | 10 | |
| 42% | 17% | 42% | 100% | 92% | 83% |
Факел Воронеж последни 12 срещи
| 2022-10-22 | Факел Воронеж | 1 - 1 | Ростов |
| 2022-10-19 | Факел Воронеж | 1 - 2 | Спартак Москва |
| 2022-10-15 | Химки | 0 - 0 | Факел Воронеж |
| 2022-10-08 | Факел Воронеж | 1 - 1 | Зенит Петербург |
| 2022-10-02 | Факел Воронеж | 2 - 2 | Торпедо Москва |
| 2022-09-29 | Факел Воронеж | 0 - 1 | Криля Советов |
| 2022-09-18 | Сочи | 1 - 1 | Факел Воронеж |
| 2022-09-15 | Спартак Москва | 3 - 0 | Факел Воронеж |
| 2022-09-11 | Факел Воронеж | 2 - 0 | Локомотив Москва |
| 2022-09-03 | Нижни Новгород | 3 - 1 | Факел Воронеж |
| 2022-08-31 | Зенит Петербург | 2 - 0 | Факел Воронеж |
| 2022-08-27 | Факел Воронеж | 1 - 4 | Спартак Москва |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 5 | 6 | 10 | 5 | 3 | |
| 8% | 42% | 50% | 83% | 42% | 25% |
Класиране Премиер Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Зенит Петербург | 14 | +38 | 36 |
| 2 | Спартак Москва | 14 | +20 | 29 |
| 3 | ЦСКА Москва | 14 | +13 | 26 |
| 4 | Ростов | 14 | +5 | 26 |
| 5 | Краснодар | 14 | +7 | 24 |
| 6 | Динамо Москва | 14 | +7 | 23 |
| 7 | Ахмат Грозни | 14 | +1 | 23 |
| 8 | Сочи | 14 | -7 | 20 |
| 9 | Оренбург | 14 | -9 | 19 |
| 10 | Урал | 14 | -9 | 16 |
| 11 | Криля Советов | 14 | -6 | 14 |
| 12 | Нижни Новгород | 14 | -8 | 13 |
| 13 | Факел Воронеж | 14 | -7 | 12 |
| 14 | Локомотив Москва | 14 | -12 | 12 |
| 15 | Химки | 14 | -15 | 9 |
| 16 | Торпедо Москва | 14 | -18 | 6 |
Хронология на изиграните мачове
| Оренбург | |
| Факел Воронеж | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Оренбург | Факел Воронеж |
|---|---|---|---|
| 1 | Зенит Петербург | ||
| 2 | Спартак Москва | ||
| 3 | ЦСКА Москва | 2 - 2 | 4 - 1 |
| 4 | Ростов | ||
| 5 | Краснодар | 2 - 2 | |
| 6 | Динамо Москва | ||
| 7 | Ахмат Грозни | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 8 | Сочи | 4 - 1 | 1 - 1 |
| 9 | Оренбург | - | |
| 10 | Урал | 3 - 0 | |
| 11 | Криля Советов | 2 - 4 | 1 - 1 |
| 12 | Нижни Новгород | 3 - 1 | |
| 13 | Факел Воронеж | - | |
| 14 | Локомотив Москва | ||
| 15 | Химки | 3 - 1 | 0 - 0 |
| 16 | Торпедо Москва | 1 - 0 |
Класиране в шампионата
| Оренбург | Факел Воронеж | |
| Позиция | 9 | 13 |
| Точки | 19 | 12 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 12 |
| Точки | 16 | 4 |
Форма в шампионата
| Оренбург | Факел Воронеж | |
|
Победи Равни Загуби |
6
1 7 |
1
9 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
5
1 1 |
0
4 3 |
Голове в шампионата
| Оренбург | Факел Воронеж | |
|
Вкарани Получени |
24
33 |
17
24 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
17
9 |
7
13 |
Обща статистика за Премиер Лига
| Мачове (112) | |
| Победа за домакина | 46% |
| Равен | 25% |
| Победа за госта | 29% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (352) | |
| Средно голове на мач | 3.14 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.84 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.30 |
| Домакинът е отбелязал в | 82% |
| Гостът е отбелязал в | 71% |
| Гол/Гол | 61% |
| Над 1.5 | 84% |
| Над 2.5 | 64% |
| Над 3.5 | 39% |
Оренбург следващи 6 срещи
| 2022-11-04 | Химки | - | Оренбург |
| 2022-11-13 | Оренбург | - | Краснодар |
| 2022-11-23 | Оренбург | - | Ростов |
| 2022-11-27 | Динамо Москва | - | Оренбург |
| 2023-01-19 | Оренбург | - | ЦСКА Москва |
| 2023-01-22 | Динамо Москва | - | Оренбург |
Факел Воронеж следващи 6 срещи
| 2022-11-05 | Факел Воронеж | - | Краснодар |
| 2022-11-12 | Урал | - | Факел Воронеж |
| 2022-11-16 | Факел Воронеж | - | Зенит Петербург |
| 2022-11-27 | Криля Советов | - | Факел Воронеж |
| 2023-01-19 | Сп. Суботица | - | Факел Воронеж |
| 2023-01-30 | Славия | - | Факел Воронеж |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.84 | 3.87 | 4.14 |
| Вероятност | 45% | 35% | 20% |
| 1X @ 1.24 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.24 | 1.91 |
| Вероятност | 69% | 31% |
| 1X @ 1.24 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.22 | 3.93 | |
| Вероятност | 87% | 13% | |
| Над 1.5 @ 1.22 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.75 | 2.11 | |
| Вероятност | 64% | 36% | |
| Над 2.5 @ 1.75 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.73 | 1.40 | |
| Вероятност | 46% | 54% | |
| Под 3.5 @ 1.40 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.66 | 2.11 | |
| Вероятност | 67% | 33% | |
| Г/Г @ 1.66 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-10-28 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
