Лига на Конференциите гр. D
четвъртък, 06.10.2022
17:45
17:45

Словачко
(Чехия)

Ница
(Франция)
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Ухерске Храдище (Чех) |
| Гост: | Ница (Фра) |
| Разстояние: | 982.2 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Мирослав Валента (Ухерске Храдище / Чех) |
| Капацитет: | 8 121 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Треньор | |
| Гост: | Клод Пюел (Фра) |
| Начален час | |
| Час: | 17:45 (18:45 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.60 | 3.40 | 2.05 | X2 | 1.72 | 1.28 | |||
| 29% | 32% | 39% | 1.28 | 33% | 67% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.93 | 1.93 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 73% | 27% | 49% | 51% | 29% | 71% |
Директни срещи
Няма данни в системата
Словачко последни 12 срещи
| 2022-10-02 | Злин | 0 - 2 | Словачко |
| 2022-09-18 | Словачко | 0 - 2 | Яблонец |
| 2022-09-15 | Кьолн | 4 - 2 | Словачко |
| 2022-09-11 | Млада Болеслав | 1 - 1 | Словачко |
| 2022-09-08 | Словачко | 3 - 3 | Партизан |
| 2022-09-04 | Словачко | 1 - 1 | Славия Прага |
| 2022-08-31 | Виктория Пилзен | 3 - 0 | Словачко |
| 2022-08-28 | Словачко | 1 - 2 | Слован Либерец |
| 2022-08-25 | АИК Стокхолм | 0 - 1 | Словачко |
| 2022-08-21 | Сигма Оломоуц | 1 - 2 | Словачко |
| 2022-08-18 | Словачко | 3 - 0 | АИК Стокхолм |
| 2022-08-14 | Чешке Будьовице | 2 - 2 | Словачко |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 11 | 7 | 3 | |
| 33% | 33% | 33% | 92% | 58% | 25% |
Ница последни 12 срещи
| 2022-10-01 | Пари Сен Жермен | 2 - 1 | Ница |
| 2022-09-18 | Ница | 0 - 1 | Анже |
| 2022-09-15 | Партизан | 1 - 1 | Ница |
| 2022-09-11 | Аячо | 0 - 1 | Ница |
| 2022-09-08 | Ница | 1 - 1 | Кьолн |
| 2022-09-04 | Ница | 0 - 1 | Монако |
| 2022-08-31 | Лил | 1 - 2 | Ница |
| 2022-08-28 | Ница | 0 - 3 | Ол. Марсилия |
| 2022-08-25 | Ница | 1 - 0 | Макаби Тел Авив |
| 2022-08-21 | Клермон Фут | 1 - 0 | Ница |
| 2022-08-18 | Макаби Тел Авив | 1 - 0 | Ница |
| 2022-08-14 | Ница | 1 - 1 | Страсбург |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 6 | 3 | 0 | |
| 25% | 25% | 50% | 50% | 25% | 0% |
Класиране Лига на Конференциите гр. D
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Кьолн | 2 | +2 | 4 |
| 2 | Партизан | 2 | 0 | 2 |
| 3 | Ница | 2 | 0 | 2 |
| 4 | Словачко | 2 | -2 | 1 |
Хронология на изиграните мачове
| Словачко | |
| Ница | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Словачко | Ница |
|---|---|---|---|
| 1 | Кьолн | ||
| 2 | Партизан | 3 - 3 | 1 - 1 |
| 3 | Ница | - | |
| 4 | Словачко | - |
Класиране в групата
| Словачко | Ница | |
| Позиция | 4 | 3 |
| Точки | 1 | 2 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 2 |
| Точки | 1 | 1 |
Форма в групата
| Словачко | Ница | |
|
Победи Равни Загуби |
0
1 1 |
0
2 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
0
1 0 |
0
1 0 |
Голове в групата
| Словачко | Ница | |
|
Вкарани Получени |
5
7 |
2
2 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
3
3 |
1
1 |
Класиране Първа Лига (Чехия)
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Виктория Пилзен | 9 | +11 | 23 |
| 2 | Славия Прага | 10 | +25 | 22 |
| 3 | Спарта Прага | 10 | +6 | 17 |
| 4 | Бохемианс 1905 | 10 | +2 | 15 |
| 5 | Слован Либерец | 10 | +1 | 14 |
| 6 | Збройовка Бърно | 9 | -1 | 14 |
| 7 | Храдец Кралове | 10 | -2 | 14 |
| 8 | Яблонец | 10 | +2 | 13 |
| 9 | Млада Болеслав | 10 | +2 | 13 |
| 10 | Словачко | 10 | -2 | 13 |
| 11 | Теплице | 10 | -5 | 13 |
| 12 | Сигма Оломоуц | 10 | +1 | 11 |
| 13 | Чешке Будьовице | 10 | -9 | 11 |
| 14 | Баник Острава | 10 | -1 | 10 |
| 15 | Злин | 10 | -7 | 8 |
| 16 | Пардубице | 10 | -23 | 3 |
Класиране Лига 1 (Франция)
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Пари Сен Жермен | 9 | +23 | 25 |
| 2 | Ол. Марсилия | 9 | +14 | 23 |
| 3 | Лориен | 9 | +6 | 22 |
| 4 | Ланс | 9 | +10 | 21 |
| 5 | Монако | 9 | +4 | 17 |
| 6 | Рен | 9 | +8 | 15 |
| 7 | Лион | 9 | +5 | 13 |
| 8 | Лил | 9 | -1 | 13 |
| 9 | Клермон Фут | 9 | -2 | 13 |
| 10 | Монпелие | 9 | +2 | 12 |
| 11 | Троа | 9 | -2 | 11 |
| 12 | Тулуза | 9 | -2 | 11 |
| 13 | Ница | 9 | -5 | 8 |
| 14 | Оксер | 9 | -11 | 8 |
| 15 | Анже | 9 | -12 | 8 |
| 16 | Нант | 9 | -6 | 7 |
| 17 | Реймс | 9 | -7 | 7 |
| 18 | Брест | 9 | -10 | 6 |
| 19 | Страсбург | 9 | -5 | 5 |
| 20 | Аячо | 9 | -9 | 4 |
Словачко следващи 6 срещи
| 2022-10-09 | Словачко | - | Бохемианс 1905 |
| 2022-10-13 | Ница | - | Словачко |
| 2022-10-16 | Баник Острава | - | Словачко |
| 2022-10-19 | Словачко | - | Варнсдорф |
| 2022-10-23 | Словачко | - | Теплице |
| 2022-10-28 | Словачко | - | Кьолн |
Ница следващи 6 срещи
| 2022-10-09 | Ница | - | Троа |
| 2022-10-13 | Ница | - | Словачко |
| 2022-10-16 | Оксер | - | Ница |
| 2022-10-23 | Ница | - | Нант |
| 2022-10-27 | Ница | - | Партизан |
| 2022-10-30 | Лориен | - | Ница |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.60 | 3.40 | 2.05 |
| Вероятност | 29% | 32% | 39% |
| X2 @ 1.28 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.72 | 1.28 |
| Вероятност | 33% | 67% |
| X2 @ 1.28 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.25 | 3.75 | |
| Вероятност | 73% | 27% | |
| Над 1.5 @ 1.25 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.93 | 1.93 | |
| Вероятност | 49% | 51% | |
| Под 2.5 @ 1.93 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.25 | 1.33 | |
| Вероятност | 29% | 71% | |
| Под 3.5 @ 1.33 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.72 | 2.00 | |
| Вероятност | 53% | 47% | |
| Г/Г @ 1.72 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-10-06 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
