Ередивизи - Плейофи - Нидерландия
сряда, 19.05.2021
17:45
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Утрехт |
| Гост: |
Грьонинген |
| Разстояние: |
158.8 км |
| Стадион |
| Стадион: |
Галгенваард
|
| Капацитет: |
23 750 |
| Размер: |
105 x 68 м |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
17:45 (18:45 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.53 |
4.00 |
6.50 |
1 |
|
|
|
1.11 |
2.37 |
| 42% |
33% |
25% |
1.53 |
|
|
|
75% |
25% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.25 |
3.75 |
|
|
|
1.88 |
1.98 |
|
|
|
3.25 |
1.33 |
| 73% |
27% |
|
|
|
49% |
51% |
|
|
|
29% |
71% |
Последни 12 директни срещи
|
2021-01-09 |
Утрехт
|
2 - 2 |
Грьонинген
|
|
2020-10-18 |
Грьонинген
|
0 - 0 |
Утрехт
|
|
2019-12-19 |
Грьонинген
|
0 - 1 |
Утрехт
|
|
2019-12-08 |
Грьонинген
|
0 - 1 |
Утрехт
|
|
2019-03-08 |
Утрехт
|
0 - 0 |
Грьонинген
|
|
2018-09-30 |
Грьонинген
|
1 - 1 |
Утрехт
|
|
2018-04-19 |
Утрехт
|
1 - 1 |
Грьонинген
|
|
2017-08-27 |
Грьонинген
|
2 - 1 |
Утрехт
|
|
2017-02-25 |
Грьонинген
|
2 - 3 |
Утрехт
|
|
2016-10-26 |
Утрехт
|
1 - 0 |
Грьонинген
|
|
2016-09-16 |
Утрехт
|
1 - 5 |
Грьонинген
|
|
2016-01-17 |
Грьонинген
|
1 - 4 |
Утрехт
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
5 |
2 |
|
7 |
5 |
4 |
| 42% |
42% |
17% |
|
58% |
42% |
33% |
Утрехт последни 12 срещи
|
2021-05-16 |
Утрехт
|
1 - 1 |
ПСВ Айндховен
|
|
2021-05-13 |
Спарта Ротердам
|
0 - 0 |
Утрехт
|
|
2021-05-08 |
Хееренвеен
|
0 - 0 |
Утрехт
|
|
2021-05-01 |
Утрехт
|
3 - 2 |
Вилем II
|
|
2021-04-25 |
Твенте
|
1 - 2 |
Утрехт
|
|
2021-04-22 |
Аякс
|
1 - 1 |
Утрехт
|
|
2021-04-11 |
Утрехт
|
1 - 2 |
Фейенорд
|
|
2021-04-04 |
АДО Ден Хааг
|
1 - 4 |
Утрехт
|
|
2021-03-20 |
Фортуна Ситард
|
0 - 1 |
Утрехт
|
|
2021-03-14 |
Утрехт
|
1 - 3 |
Витес
|
|
2021-03-06 |
Ваалвийк
|
1 - 2 |
Утрехт
|
|
2021-02-27 |
Утрехт
|
0 - 1 |
Еммен
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
4 |
3 |
|
8 |
6 |
3 |
| 42% |
33% |
25% |
|
67% |
50% |
25% |
Грьонинген последни 12 срещи
|
2021-05-16 |
Цволе
|
1 - 0 |
Грьонинген
|
|
2021-05-13 |
Грьонинген
|
0 - 0 |
АЗ Алкмаар
|
|
2021-05-09 |
Еммен
|
0 - 4 |
Грьонинген
|
|
2021-05-02 |
Грьонинген
|
1 - 2 |
Спарта Ротердам
|
|
2021-04-24 |
ПСВ Айндховен
|
1 - 0 |
Грьонинген
|
|
2021-04-11 |
Грьонинген
|
0 - 2 |
Хееренвеен
|
|
2021-04-03 |
ВВВ Венло
|
0 - 1 |
Грьонинген
|
|
2021-03-20 |
Ваалвийк
|
3 - 1 |
Грьонинген
|
|
2021-03-13 |
Грьонинген
|
1 - 1 |
Еммен
|
|
2021-03-07 |
Аякс
|
3 - 1 |
Грьонинген
|
|
2021-02-28 |
Грьонинген
|
1 - 0 |
Фортуна Ситард
|
|
2021-02-24 |
Грьонинген
|
0 - 0 |
Фейенорд
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
3 |
6 |
|
6 |
4 |
3 |
| 25% |
25% |
50% |
|
50% |
33% |
25% |
Класиране Ередивизи
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Аякс |
34 |
28 |
4 |
2 |
102 |
23 |
+79 |
88 |
| 2 |
ПСВ Айндховен |
34 |
21 |
9 |
4 |
74 |
35 |
+39 |
72 |
| 3 |
АЗ Алкмаар |
34 |
21 |
8 |
5 |
75 |
41 |
+34 |
71 |
| 4 |
Витес |
34 |
18 |
7 |
9 |
52 |
38 |
+14 |
61 |
| 5 |
Фейенорд |
34 |
16 |
11 |
7 |
64 |
36 |
+28 |
59 |
| 6 |
Утрехт |
34 |
13 |
14 |
7 |
52 |
41 |
+11 |
53 |
| 7 |
Грьонинген |
34 |
14 |
8 |
12 |
40 |
37 |
+3 |
50 |
| 8 |
Спарта Ротердам |
34 |
13 |
8 |
13 |
49 |
48 |
+1 |
47 |
| 9 |
Хераклес |
34 |
12 |
8 |
14 |
42 |
53 |
-11 |
44 |
| 10 |
Твенте |
34 |
10 |
11 |
13 |
48 |
50 |
-2 |
41 |
| 11 |
Фортуна Ситард |
34 |
12 |
5 |
17 |
50 |
58 |
-8 |
41 |
| 12 |
Хееренвеен |
34 |
9 |
12 |
13 |
43 |
49 |
-6 |
39 |
| 13 |
Цволе |
34 |
9 |
11 |
14 |
44 |
53 |
-9 |
38 |
| 14 |
Вилем II |
34 |
8 |
7 |
19 |
40 |
68 |
-28 |
31 |
| 15 |
Ваалвийк |
34 |
7 |
9 |
18 |
33 |
55 |
-22 |
30 |
| 16 |
Еммен |
34 |
7 |
9 |
18 |
40 |
68 |
-28 |
30 |
| 17 |
ВВВ Венло |
34 |
6 |
5 |
23 |
43 |
91 |
-48 |
23 |
| 18 |
АДО Ден Хааг |
34 |
4 |
10 |
20 |
29 |
76 |
-47 |
22 |
Утрехт следващи 6 срещи
|
2021-05-23 |
Фейенорд
|
- |
Утрехт
|
|
2021-06-30 |
Мехелен
|
- |
Утрехт
|
|
2021-07-03 |
Роял Антверп
|
- |
Утрехт
|
|
2021-07-09 |
Утрехт
|
- |
КАА Гент
|
|
2021-07-13 |
Клуб Брюж
|
- |
Утрехт
|
|
2021-07-14 |
Беершот
|
- |
Утрехт
|
Грьонинген следващи 6 срещи
|
2021-07-10 |
Генк
|
- |
Грьонинген
|
|
2021-07-16 |
Грьонинген
|
- |
Ферл
|
|
2021-07-17 |
Оснабрюк
|
- |
Грьонинген
|
|
2021-07-23 |
Грьонинген
|
- |
Хееренвеен
|
|
2021-07-31 |
Б. М'Гладбах
|
- |
Грьонинген
|
|
2021-08-06 |
Грьонинген
|
- |
Венеция
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
1.53 |
4.00 |
6.50 |
| Вероятност |
42% |
33% |
25% |
|
1 @ 1.53 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.11 |
2.37 |
| Вероятност |
75% |
25% |
|
1X @ 1.11 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.25 |
3.75 |
| Вероятност |
|
73% |
27% |
|
Над 1.5 @ 1.25 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.88 |
1.98 |
| Вероятност |
|
49% |
51% |
|
Под 2.5 @ 1.98 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
3.25 |
1.33 |
| Вероятност |
|
29% |
71% |
|
Под 3.5 @ 1.33 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.95 |
1.80 |
| Вероятност |
|
49% |
51% |
|
Без @ 1.80 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-05-19 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!