Мейстрилига - Естония
събота, 05.11.2022
17:30
17:30

ФКИ Левадия

Нарва Транс
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Талин |
| Гост: | Нарва |
| Разстояние: | 194.6 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Кадриору |
| Капацитет: | 5 000 |
| Размер: | 103 x 66 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 17:30 (19:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.43 | 4.10 | 5.75 | 1 | 1.11 | 2.60 | |||
| 59% | 17% | 24% | 1.43 | 71% | 29% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.18 | 4.50 | 1.55 | 2.30 | 2.30 | 1.53 | ||||||
| 71% | 29% | 48% | 52% | 30% | 70% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-08-07 | Нарва Транс | 0 - 1 | ФКИ Левадия |
| 2022-06-13 | Нарва Транс | 1 - 1 | ФКИ Левадия |
| 2022-04-30 | ФКИ Левадия | 6 - 0 | Нарва Транс |
| 2022-04-20 | Нарва Транс | 0 - 1 | ФКИ Левадия |
| 2021-11-28 | Нарва Транс | 0 - 2 | ФКИ Левадия |
| 2021-09-18 | ФКИ Левадия | 3 - 0 | Нарва Транс |
| 2021-08-01 | Нарва Транс | 1 - 4 | ФКИ Левадия |
| 2021-04-21 | ФКИ Левадия | 3 - 2 | Нарва Транс |
| 2021-02-14 | ФКИ Левадия | 1 - 1 | Нарва Транс |
| 2020-10-25 | Нарва Транс | 1 - 2 | ФКИ Левадия |
| 2020-08-21 | ФКИ Левадия | 3 - 0 | Нарва Транс |
| 2020-06-27 | Нарва Транс | 4 - 4 | ФКИ Левадия |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 3 | 0 | 10 | 7 | 4 | |
| 75% | 25% | 0% | 83% | 58% | 33% |
ФКИ Левадия последни 12 срещи
| 2022-10-29 | Вапрус Пярну | 2 - 3 | ФКИ Левадия |
| 2022-10-23 | ФКИ Левадия | 1 - 2 | Пайде |
| 2022-10-15 | ФКИ Левадия | 1 - 0 | Таммека Тарту |
| 2022-10-08 | Талина Легион | 1 - 1 | ФКИ Левадия |
| 2022-10-02 | Номе Калю | 0 - 1 | ФКИ Левадия |
| 2022-09-18 | ФКИ Левадия | 2 - 3 | Куресааре |
| 2022-09-11 | Талина Калев | 0 - 3 | ФКИ Левадия |
| 2022-09-04 | ФКИ Левадия | 1 - 2 | Флора Талин |
| 2022-08-31 | Пайде | 0 - 0 | ФКИ Левадия |
| 2022-08-28 | ФКИ Левадия | 1 - 1 | Номе Калю |
| 2022-08-21 | Куресааре | 2 - 3 | ФКИ Левадия |
| 2022-08-18 | Номе Калю | 2 - 0 | ФКИ Левадия |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 9 | 6 | 3 | |
| 42% | 25% | 33% | 75% | 50% | 25% |
Нарва Транс последни 12 срещи
| 2022-10-30 | Таммека Тарту | 2 - 0 | Нарва Транс |
| 2022-10-23 | Нарва Транс | 0 - 0 | Номе Калю |
| 2022-10-15 | Вапрус Пярну | 1 - 0 | Нарва Транс |
| 2022-10-11 | Нарва Транс | 2 - 1 | Талина Калев |
| 2022-10-08 | Талина Калев | 0 - 2 | Нарва Транс |
| 2022-10-02 | Пайде | 2 - 0 | Нарва Транс |
| 2022-09-17 | Нарва Транс | 0 - 4 | Флора Талин |
| 2022-09-11 | Нарва Транс | 6 - 1 | Талина Легион |
| 2022-09-03 | Нарва Транс | 0 - 0 | Таммека Тарту |
| 2022-08-30 | Нарва Транс | 1 - 0 | Вапрус Пярну |
| 2022-08-27 | Куресааре | 3 - 1 | Нарва Транс |
| 2022-08-20 | Нарва Транс | 2 - 1 | Талина Легион |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 8 | 5 | 3 | |
| 42% | 17% | 42% | 67% | 42% | 25% |
Класиране Мейстрилига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Флора Талин | 34 | +72 | 93 |
| 2 | ФКИ Левадия | 34 | +50 | 78 |
| 3 | Номе Калю | 34 | +27 | 62 |
| 4 | Пайде | 34 | +46 | 61 |
| 5 | Куресааре | 34 | -3 | 46 |
| 6 | Таммека Тарту | 34 | -19 | 37 |
| 7 | Нарва Транс | 34 | -15 | 36 |
| 8 | Талина Калев | 34 | -47 | 34 |
| 9 | Талина Легион | 34 | -49 | 18 |
| 10 | Вапрус Пярну | 34 | -62 | 11 |
Хронология на изиграните мачове
| ФКИ Левадия | |
| Нарва Транс | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | ФКИ Левадия | Нарва Транс |
|---|---|---|---|
| 1 | Флора Талин | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 2 | ФКИ Левадия | - | 6 - 0 |
| 3 | Номе Калю | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 4 | Пайде | 1 - 2 | 2 - 0 |
| 5 | Куресааре | 2 - 3 | 3 - 1 |
| 6 | Таммека Тарту | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 7 | Нарва Транс | 6 - 0 | - |
| 8 | Талина Калев | 3 - 1 | 0 - 2 |
| 9 | Талина Легион | 3 - 0 | 1 - 0 |
| 10 | Вапрус Пярну | 3 - 0 | 1 - 0 |
Класиране в шампионата
| ФКИ Левадия | Нарва Транс | |
| Позиция | 2 | 7 |
| Точки | 78 | 36 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 8 |
| Точки | 36 | 14 |
Форма в шампионата
| ФКИ Левадия | Нарва Транс | |
|
Победи Равни Загуби |
24
6 4 |
10
6 18 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
11
3 3 |
4
2 11 |
Голове в шампионата
| ФКИ Левадия | Нарва Транс | |
|
Вкарани Получени |
72
22 |
40
55 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
40
13 |
18
35 |
Обща статистика за Мейстрилига
| Мачове (170) | |
| Победа за домакина | 46% |
| Равен | 18% |
| Победа за госта | 36% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (526) | |
| Средно голове на мач | 3.09 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.74 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.36 |
| Домакинът е отбелязал в | 79% |
| Гостът е отбелязал в | 66% |
| Гол/Гол | 49% |
| Над 1.5 | 76% |
| Над 2.5 | 55% |
| Над 3.5 | 34% |
ФКИ Левадия следващи 6 срещи
| 2022-11-12 | Флора Талин | - | ФКИ Левадия |
| 2023-01-13 | Нарва Транс | - | ФКИ Левадия |
| 2023-01-20 | Флора Талин | - | ФКИ Левадия |
| 2023-01-27 | Таммека Тарту | - | ФКИ Левадия |
| 2023-02-03 | ФКИ Левадия | - | Пайде |
| 2023-02-10 | Ворскла Полтава | - | ФКИ Левадия |
Нарва Транс следващи 6 срещи
| 2022-11-12 | Нарва Транс | - | Куресааре |
| 2023-01-13 | Нарва Транс | - | ФКИ Левадия |
| 2023-01-21 | Талина Легион | - | Нарва Транс |
| 2023-02-11 | Флора Талин | - | Нарва Транс |
| 2023-02-15 | Нарва Транс | - | Метта |
| 2023-02-17 | Талина Калев | - | Нарва Транс |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.43 | 4.10 | 5.75 |
| Вероятност | 59% | 17% | 24% |
| 1 @ 1.43 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.11 | 2.60 |
| Вероятност | 71% | 29% |
| 1X @ 1.11 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.18 | 4.50 | |
| Вероятност | 71% | 29% | |
| Над 1.5 @ 1.18 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.55 | 2.30 | |
| Вероятност | 48% | 52% | |
| Под 2.5 @ 2.30 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.30 | 1.53 | |
| Вероятност | 30% | 70% | |
| Под 3.5 @ 1.53 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.70 | 2.00 | |
| Вероятност | 43% | 57% | |
| Без @ 2.00 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-11-05 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
