2. Лига - Словакия
събота, 17.04.2021
15:30
15:30

Пухов

Скалица
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Пухов |
| Гост: | Скалица |
| Разстояние: | 85.9 км |
| Начален час | |
| Час: | 15:30 (16:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.50 | 3.48 | 1.97 | X2 | 1.72 | 1.24 | |||
| 33% | 25% | 42% | 1.24 | 43% | 57% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.26 | 3.44 | 1.85 | 1.86 | 2.94 | 1.35 | ||||||
| 78% | 22% | 55% | 45% | 35% | 65% |
Последни 3 директни срещи
| 2020-09-26 | Скалица | 1 - 1 | Пухов |
| 2019-11-02 | Пухов | 1 - 0 | Скалица |
| 2019-07-20 | Скалица | 1 - 0 | Пухов |
Пухов последни 12 срещи
| 2021-04-10 | Банска Бистрица | 4 - 1 | Пухов |
| 2021-04-03 | Пухов | 0 - 1 | Дубница |
| 2021-03-27 | Слован Брат. II | 4 - 3 | Пухов |
| 2021-03-20 | Пухов | 3 - 1 | Петржалка |
| 2021-03-13 | Комарно | 0 - 2 | Пухов |
| 2021-03-06 | Пухов | 1 - 1 | ШТК Шаморин |
| 2021-02-27 | Парт. Бардейов | 2 - 2 | Пухов |
| 2021-02-20 | Пухов | 0 - 1 | Кошице |
| 2021-01-23 | Похроние | 3 - 0 | Пухов |
| 2020-12-05 | Пухов | 1 - 0 | Славой Требишов |
| 2020-12-02 | Татран Л.Микулаш | 1 - 2 | Пухов |
| 2020-11-28 | Пухов | 0 - 1 | Попрад |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 8 | 6 | 4 | |
| 33% | 17% | 50% | 67% | 50% | 33% |
Скалица последни 12 срещи
| 2021-04-10 | Скалица | 3 - 0 | Татран Л.Микулаш |
| 2021-04-07 | Злате Моравце | 3 - 1 | Скалица |
| 2021-04-03 | Попрад | 2 - 4 | Скалица |
| 2021-03-31 | Славой Требишов | 1 - 1 | Скалица |
| 2021-03-27 | Скалица | 1 - 0 | Жилина Б |
| 2021-03-20 | Ж. Подбрезова | 3 - 1 | Скалица |
| 2021-03-06 | Скалица | 2 - 1 | Банска Бистрица |
| 2021-02-27 | Дубница | 2 - 2 | Скалица |
| 2021-02-20 | Скалица | 0 - 1 | Слован Брат. II |
| 2021-02-14 | Петржалка | 1 - 1 | Скалица |
| 2021-02-06 | Скалица | 8 - 0 | Зноймо |
| 2021-01-26 | Скалица | 0 - 3 | Тренчин |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 10 | 8 | 5 | |
| 42% | 25% | 33% | 83% | 67% | 42% |
Класиране 2. Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Банска Бистрица | 23 | +33 | 51 |
| 2 | Татран Л.Микулаш | 23 | +23 | 49 |
| 3 | Скалица | 23 | +21 | 45 |
| 4 | Ж. Подбрезова | 22 | +29 | 44 |
| 5 | Кошице | 22 | +8 | 38 |
| 6 | Петржалка | 22 | +3 | 33 |
| 7 | ШТК Шаморин | 22 | +2 | 30 |
| 8 | Пухов | 22 | -4 | 30 |
| 9 | Комарно | 22 | -11 | 28 |
| 10 | Славой Требишов | 21 | -3 | 27 |
| 11 | Жилина Б | 23 | +3 | 26 |
| 12 | Дубница | 22 | -5 | 25 |
| 13 | Парт. Бардейов | 22 | -12 | 21 |
| 14 | Слован Брат. II | 22 | -36 | 15 |
| 15 | Попрад | 23 | -51 | 3 |
Хронология на изиграните мачове
| Пухов | |
| Скалица | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Пухов | Скалица |
|---|---|---|---|
| 1 | Банска Бистрица | 0 - 3 | 2 - 3 |
| 2 | Татран Л.Микулаш | 2 - 1 | |
| 3 | Скалица | - | |
| 4 | Ж. Подбрезова | 1 - 0 | 3 - 1 |
| 5 | Кошице | 0 - 1 | |
| 6 | Петржалка | 3 - 1 | 1 - 1 |
| 7 | ШТК Шаморин | 1 - 1 | |
| 8 | Пухов | - | |
| 9 | Комарно | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 10 | Славой Требишов | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 11 | Жилина Б | 2 - 3 | |
| 12 | Дубница | 0 - 1 | 2 - 2 |
| 13 | Парт. Бардейов | 3 - 0 | 1 - 1 |
| 14 | Слован Брат. II | 2 - 0 | 1 - 2 |
| 15 | Попрад | 0 - 1 | 2 - 4 |
Класиране в шампионата
| Пухов | Скалица | |
| Позиция | 8 | 3 |
| Точки | 30 | 45 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 4 |
| Точки | 19 | 17 |
Форма в шампионата
| Пухов | Скалица | |
|
Победи Равни Загуби |
9
3 10 |
13
6 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
6
1 4 |
4
5 2 |
Голове в шампионата
| Пухов | Скалица | |
|
Вкарани Получени |
29
33 |
48
27 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
12
8 |
19
17 |
Обща статистика за 2. Лига
| Мачове (167) | |
| Победа за домакина | 50% |
| Равен | 18% |
| Победа за госта | 32% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (513) | |
| Средно голове на мач | 3.07 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.80 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.28 |
| Домакинът е отбелязал в | 81% |
| Гостът е отбелязал в | 68% |
| Гол/Гол | 52% |
| Над 1.5 | 76% |
| Над 2.5 | 57% |
| Над 3.5 | 37% |
Пухов следващи 6 срещи
| 2021-04-24 | Ж. Подбрезова | - | Пухов |
| 2021-05-02 | Пухов | - | Жилина Б |
| 2021-05-08 | Попрад | - | Пухов |
| 2021-05-15 | Пухов | - | Татран Л.Микулаш |
| 2021-05-22 | Славой Требишов | - | Пухов |
| 2021-06-26 | Пухов | - | Опава |
Скалица следващи 6 срещи
| 2021-05-01 | Кошице | - | Скалица |
| 2021-05-08 | Скалица | - | Парт. Бардейов |
| 2021-05-15 | ШТК Шаморин | - | Скалица |
| 2021-05-22 | Скалица | - | Комарно |
| 2021-06-19 | Скалица | - | Серед |
| 2021-06-26 | Артис Бърно | - | Скалица |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.50 | 3.48 | 1.97 |
| Вероятност | 33% | 25% | 42% |
| X2 @ 1.24 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.72 | 1.24 |
| Вероятност | 43% | 57% |
| X2 @ 1.24 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.26 | 3.44 | |
| Вероятност | 78% | 22% | |
| Над 1.5 @ 1.26 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.85 | 1.86 | |
| Вероятност | 55% | 45% | |
| Над 2.5 @ 1.85 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.94 | 1.35 | |
| Вероятност | 35% | 65% | |
| Под 3.5 @ 1.35 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.74 | 2.02 | |
| Вероятност | 55% | 45% | |
| Г/Г @ 1.74 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-04-17 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
