Вирслига - Латвия
понеделник, 19.04.2021
16:00
16:00

Валмиера

Спартакс Юрмала
2 - 0
(2 - 0, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Валмиера |
| Гост: | Юрмала |
| Разстояние: | 117.8 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Янис Далинш |
| Капацитет: | 1 000 |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 16:00 (18:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.72 | 3.75 | 4.00 | 1 | 1.20 | 1.90 | |||
| 40% | 32% | 28% | 1.72 | 69% | 31% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 4.50 | 1.62 | 2.25 | 2.37 | 1.53 | ||||||
| 78% | 22% | 58% | 42% | 38% | 62% |
Последни 11 директни срещи
| 2020-10-25 | Валмиера | 0 - 1 | Спартакс Юрмала |
| 2020-08-12 | Спартакс Юрмала | 2 - 3 | Валмиера |
| 2020-07-03 | Валмиера | 2 - 2 | Спартакс Юрмала |
| 2019-10-27 | Валмиера | 3 - 0 | Спартакс Юрмала |
| 2019-08-10 | Спартакс Юрмала | 3 - 0 | Валмиера |
| 2019-05-31 | Валмиера | 1 - 2 | Спартакс Юрмала |
| 2019-04-19 | Спартакс Юрмала | 2 - 0 | Валмиера |
| 2018-10-07 | Спартакс Юрмала | 4 - 0 | Валмиера |
| 2018-10-03 | Валмиера | 2 - 1 | Спартакс Юрмала |
| 2018-05-26 | Спартакс Юрмала | 3 - 0 | Валмиера |
| 2018-04-14 | Валмиера | 2 - 4 | Спартакс Юрмала |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 7 | 10 | 9 | 4 | |
| 27% | 9% | 64% | 91% | 82% | 36% |
Валмиера последни 12 срещи
| 2021-04-10 | Лиепая | 1 - 2 | Валмиера |
| 2021-04-04 | Валмиера | 1 - 0 | Вентспилс |
| 2021-03-19 | Валмиера | 2 - 2 | БФЦ Даугавпилс |
| 2021-03-14 | РФШ Рига | 2 - 3 | Валмиера |
| 2021-02-21 | Валмиера | 0 - 2 | МФК Николаев |
| 2021-02-05 | Лвов | 1 - 1 | Валмиера |
| 2020-11-29 | Метта | 1 - 2 | Валмиера |
| 2020-11-26 | Валмиера | 3 - 0 | БФЦ Даугавпилс |
| 2020-11-23 | Лиепая | 1 - 1 | Валмиера |
| 2020-11-20 | Йелгава | 2 - 2 | Валмиера |
| 2020-10-28 | Лиепая | 2 - 0 | Валмиера |
| 2020-10-25 | Валмиера | 0 - 1 | Спартакс Юрмала |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 10 | 6 | 3 | |
| 42% | 33% | 25% | 83% | 50% | 25% |
Спартакс Юрмала последни 12 срещи
| 2021-04-11 | Спартакс Юрмала | 0 - 1 | РФШ Рига |
| 2021-04-03 | Рига ФК | 6 - 1 | Спартакс Юрмала |
| 2021-03-20 | Спартакс Юрмала | 1 - 0 | Метта |
| 2021-03-13 | БФЦ Даугавпилс | 2 - 1 | Спартакс Юрмала |
| 2021-03-06 | Рига ФК | 4 - 2 | Спартакс Юрмала |
| 2021-02-10 | Спартакс Юрмала | 3 - 3 | БФЦ Даугавпилс |
| 2020-11-29 | БФЦ Даугавпилс | 1 - 3 | Спартакс Юрмала |
| 2020-11-26 | Спартакс Юрмала | 7 - 0 | Йелгава |
| 2020-11-04 | Лиепая | 0 - 1 | Спартакс Юрмала |
| 2020-11-01 | Спартакс Юрмала | 2 - 4 | Тукумс 2000 |
| 2020-10-25 | Валмиера | 0 - 1 | Спартакс Юрмала |
| 2020-10-21 | Спартакс Юрмала | 1 - 3 | Лиепая |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 8 | 8 | 7 | |
| 42% | 8% | 50% | 67% | 67% | 58% |
Класиране Вирслига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Рига ФК | 4 | +11 | 10 |
| 2 | РФШ Рига | 4 | +4 | 7 |
| 3 | Валмиера | 3 | +2 | 7 |
| 4 | БФЦ Даугавпилс | 4 | -2 | 7 |
| 5 | Лиепая | 4 | -4 | 3 |
| 6 | Спартакс Юрмала | 4 | -6 | 3 |
| 7 | Метта | 5 | -5 | 2 |
| 8 | Вентспилс | 0 | 0 | 0 |
| 8 | Ной Юрмала | 0 | 0 | 0 |
Хронология на изиграните мачове
| Валмиера | |
| Спартакс Юрмала | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Валмиера | Спартакс Юрмала |
|---|---|---|---|
| 1 | Рига ФК | 6 - 1 | |
| 2 | РФШ Рига | ||
| 3 | Валмиера | - | |
| 4 | БФЦ Даугавпилс | 2 - 2 | 2 - 1 |
| 5 | Лиепая | ||
| 6 | Спартакс Юрмала | - | |
| 7 | Метта | ||
| 8 | Вентспилс | 1 - 0* | |
| 8 | Ной Юрмала |
Класиране в шампионата
| Валмиера | Спартакс Юрмала | |
| Позиция | 3 | 6 |
| Точки | 7 | 3 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 7 |
| Точки | 1 | 0 |
Форма в шампионата
| Валмиера | Спартакс Юрмала | |
|
Победи Равни Загуби |
2
1 0 |
1
0 3 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
0
1 0 |
0
0 2 |
Голове в шампионата
| Валмиера | Спартакс Юрмала | |
|
Вкарани Получени |
7
5 |
3
9 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
2
2 |
2
8 |
Обща статистика за Вирслига
| Мачове (14) | |
| Победа за домакина | 50% |
| Равен | 21% |
| Победа за госта | 29% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (52) | |
| Средно голове на мач | 3.71 |
| Домакинът е отбелязал средно | 2.36 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.36 |
| Домакинът е отбелязал в | 86% |
| Гостът е отбелязал в | 79% |
| Гол/Гол | 64% |
| Над 1.5 | 86% |
| Над 2.5 | 71% |
| Над 3.5 | 57% |
Валмиера следващи 6 срещи
| 2021-04-24 | Метта | - | Валмиера |
| 2021-04-30 | Валмиера | - | Рига ФК |
| 2021-05-04 | Валмиера | - | РФШ Рига |
| 2021-05-09 | Валмиера | - | Ной Юрмала |
| 2021-05-14 | Вентспилс | - | Валмиера |
| 2021-05-19 | Валмиера | - | Лиепая |
Спартакс Юрмала следващи 6 срещи
| 2021-04-24 | Ной Юрмала | - | Спартакс Юрмала |
| 2021-05-05 | БФЦ Даугавпилс | - | Спартакс Юрмала |
| 2021-05-09 | Метта | - | Спартакс Юрмала |
| 2021-05-13 | Рига ФК | - | Спартакс Юрмала |
| 2021-05-18 | РФШ Рига | - | Спартакс Юрмала |
| 2021-05-23 | Спартакс Юрмала | - | Валмиера |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.72 | 3.75 | 4.00 |
| Вероятност | 40% | 32% | 28% |
| 1 @ 1.72 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.20 | 1.90 |
| Вероятност | 69% | 31% |
| 1X @ 1.20 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.16 | 4.50 | |
| Вероятност | 78% | 22% | |
| Над 1.5 @ 1.16 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.62 | 2.25 | |
| Вероятност | 58% | 42% | |
| Над 2.5 @ 1.62 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.37 | 1.53 | |
| Вероятност | 38% | 62% | |
| Под 3.5 @ 1.53 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.57 | 2.25 | |
| Вероятност | 58% | 42% | |
| Г/Г @ 1.57 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-04-19 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
