Серия А - Бразилия
неделя, 21.02.2021
19:00
19:00

Фламенго RJ

Интернасионал
2 - 1
(1 - 1, 1 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Рио де Жанейро |
| Гост: | Порто Алегре |
| Разстояние: | 1 124.6 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Маракана |
| Капацитет: | 78 838 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 19:00 (16:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.83 | 3.25 | 4.75 | 12 | 1.18 | 1.83 | |||
| 38% | 26% | 36% | 1.33 | 50% | 50% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.10 | 1.70 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 79% | 21% | 49% | 51% | 22% | 78% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-10-25 | Интернасионал | 2 - 2 | Фламенго RJ |
| 2019-09-26 | Фламенго RJ | 3 - 1 | Интернасионал |
| 2019-08-29 | Интернасионал | 1 - 1 | Фламенго RJ |
| 2019-08-22 | Фламенго RJ | 2 - 0 | Интернасионал |
| 2019-05-01 | Интернасионал | 2 - 1 | Фламенго RJ |
| 2018-09-06 | Интернасионал | 2 - 1 | Фламенго RJ |
| 2018-05-06 | Фламенго RJ | 2 - 0 | Интернасионал |
| 2016-10-16 | Интернасионал | 2 - 1 | Фламенго RJ |
| 2016-06-29 | Фламенго RJ | 1 - 0 | Интернасионал |
| 2015-10-18 | Фламенго RJ | 0 - 1 | Интернасионал |
| 2015-07-09 | Интернасионал | 1 - 2 | Фламенго RJ |
| 2014-10-22 | Фламенго RJ | 2 - 0 | Интернасионал |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 10 | 6 | 2 | |
| 50% | 17% | 33% | 83% | 50% | 17% |
Фламенго RJ последни 12 срещи
| 2021-02-14 | Фламенго RJ | 2 - 1 | Коринтианс SP |
| 2021-02-07 | Брагантино SP | 1 - 1 | Фламенго RJ |
| 2021-02-05 | Фламенго RJ | 2 - 0 | Васко да Гама |
| 2021-02-01 | Спорт Ресифе PE | 0 - 3 | Фламенго RJ |
| 2021-01-28 | Гремио RS | 2 - 4 | Фламенго RJ |
| 2021-01-24 | Атлетико PR | 2 - 1 | Фламенго RJ |
| 2021-01-21 | Фламенго RJ | 2 - 0 | Палмейрас SP |
| 2021-01-18 | Гояс GO | 0 - 3 | Фламенго RJ |
| 2021-01-10 | Фламенго RJ | 0 - 2 | Сеара CE |
| 2021-01-07 | Фламенго RJ | 1 - 2 | Флуминензе RJ |
| 2020-12-26 | Форталеса CE | 0 - 0 | Фламенго RJ |
| 2020-12-20 | Фламенго RJ | 4 - 3 | Баия BA |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 11 | 7 | 2 | |
| 58% | 17% | 25% | 92% | 58% | 17% |
Интернасионал последни 12 срещи
| 2021-02-14 | Васко да Гама | 0 - 2 | Интернасионал |
| 2021-02-10 | Интернасионал | 1 - 2 | Спорт Ресифе PE |
| 2021-02-05 | Атлетико PR | 0 - 0 | Интернасионал |
| 2021-01-31 | Интернасионал | 2 - 1 | Брагантино SP |
| 2021-01-24 | Интернасионал | 2 - 1 | Гремио RS |
| 2021-01-21 | Сао Пауло SP | 1 - 5 | Интернасионал |
| 2021-01-17 | Интернасионал | 4 - 2 | Форталеса CE |
| 2021-01-10 | Интернасионал | 1 - 0 | Гояс GO |
| 2021-01-07 | Сеара CE | 0 - 2 | Интернасионал |
| 2020-12-27 | Баия BA | 1 - 2 | Интернасионал |
| 2020-12-20 | Интернасионал | 2 - 0 | Палмейрас SP |
| 2020-12-12 | Интернасионал | 2 - 1 | Ботафого RJ |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 10 | 1 | 1 | 10 | 7 | 2 | |
| 83% | 8% | 8% | 83% | 58% | 17% |
Класиране Серия А
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Интернасионал | 36 | +27 | 69 |
| 2 | Фламенго RJ | 36 | +20 | 68 |
| 3 | Сао Пауло SP | 36 | +18 | 63 |
| 4 | Атлетико MG | 36 | +16 | 62 |
| 5 | Флуминензе RJ | 36 | +11 | 60 |
| 6 | Палмейрас SP | 36 | +16 | 57 |
| 7 | Гремио RS | 36 | +13 | 56 |
| 8 | Сантос SP | 36 | +3 | 53 |
| 9 | Атлетико PR | 36 | +1 | 50 |
| 10 | Брагантино SP | 36 | +9 | 49 |
| 11 | Сеара CE | 37 | +2 | 49 |
| 12 | Коринтианс SP | 36 | 0 | 49 |
| 13 | Атлетико GO | 36 | -7 | 46 |
| 14 | Спорт Ресифе PE | 36 | -16 | 42 |
| 15 | Форталеса CE | 36 | -4 | 41 |
| 16 | Баия BA | 36 | -17 | 38 |
| 17 | Васко да Гама | 36 | -20 | 37 |
| 18 | Гояс GO | 36 | -21 | 36 |
| 19 | Коритиба PR | 37 | -21 | 31 |
| 20 | Ботафого RJ | 36 | -30 | 24 |
Хронология на изиграните мачове
| Фламенго RJ | |
| Интернасионал | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Фламенго RJ | Интернасионал |
|---|---|---|---|
| 1 | Интернасионал | - | |
| 2 | Фламенго RJ | - | |
| 3 | Сао Пауло SP | 1 - 4 | 1 - 5 |
| 4 | Атлетико MG | 0 - 1 | 2 - 2 |
| 5 | Флуминензе RJ | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 6 | Палмейрас SP | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 7 | Гремио RS | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 8 | Сантос SP | 4 - 1 | 2 - 0 |
| 9 | Атлетико PR | 3 - 1 | 0 - 0 |
| 10 | Брагантино SP | 1 - 1 | 0 - 2 |
| 11 | Сеара CE | 0 - 2 | 0 - 2 |
| 12 | Коринтианс SP | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 13 | Атлетико GO | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 14 | Спорт Ресифе PE | 3 - 0 | 3 - 5 |
| 15 | Форталеса CE | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 16 | Баия BA | 4 - 3 | 1 - 2 |
| 17 | Васко да Гама | 2 - 0 | 0 - 2 |
| 18 | Гояс GO | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 19 | Коритиба PR | 3 - 1 | 0 - 1 |
| 20 | Ботафого RJ | 1 - 1 | 0 - 2 |
Класиране в шампионата
| Фламенго RJ | Интернасионал | |
| Позиция | 2 | 1 |
| Точки | 68 | 69 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 2 |
| Точки | 34 | 29 |
Форма в шампионата
| Фламенго RJ | Интернасионал | |
|
Победи Равни Загуби |
20
8 8 |
20
9 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
10
4 4 |
8
5 5 |
Голове в шампионата
| Фламенго RJ | Интернасионал | |
|
Вкарани Получени |
65
45 |
60
33 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
33
22 |
26
16 |
Обща статистика за Серия А
| Мачове (361) | |
| Победа за домакина | 44% |
| Равен | 29% |
| Победа за госта | 27% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (902) | |
| Средно голове на мач | 2.50 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.41 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.09 |
| Домакинът е отбелязал в | 77% |
| Гостът е отбелязал в | 68% |
| Гол/Гол | 53% |
| Над 1.5 | 74% |
| Над 2.5 | 47% |
| Над 3.5 | 20% |
Фламенго RJ следващи 6 срещи
| 2021-02-26 | Сао Пауло SP | - | Фламенго RJ |
| 2021-03-06 | Макае RJ | - | Фламенго RJ |
| 2021-03-14 | Фламенго RJ | - | Флуминензе RJ |
| 2021-03-20 | Фламенго RJ | - | Резенде RJ |
| 2021-03-25 | Ботафого RJ | - | Фламенго RJ |
| 2021-03-28 | Боавища RJ | - | Фламенго RJ |
Интернасионал следващи 6 срещи
| 2021-02-26 | Интернасионал | - | Коринтианс SP |
| 2021-03-01 | Интернасионал | - | Жувентуд RS |
| 2021-03-08 | Интернасионал | - | Сао Луиз RS |
| 2021-03-14 | Интернасионал | - | Ипиранга RS |
| 2021-03-21 | Ново Хамбурго | - | Интернасионал |
| 2021-03-25 | Интернасионал | - | Кашиас RS |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.83 | 3.25 | 4.75 |
| Вероятност | 38% | 26% | 36% |
| 12 @ 1.33 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.18 | 1.83 |
| Вероятност | 50% | 50% |
| 1X @ 1.18 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.36 | 3.00 | |
| Вероятност | 79% | 21% | |
| Над 1.5 @ 1.36 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.10 | 1.70 | |
| Вероятност | 49% | 51% | |
| Под 2.5 @ 1.70 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.75 | 1.25 | |
| Вероятност | 22% | 78% | |
| Под 3.5 @ 1.25 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.95 | 1.80 | |
| Вероятност | 54% | 46% | |
| Г/Г @ 1.95 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-02-21 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
