Купа на Бразилия
четвъртък, 15.09.2022
01:45
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
Краен победител Фламенго RJ
с общ резултат 4 - 1
Първа среща
Сао Пауло SP1 - 3Фламенго RJ
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Рио де Жанейро |
| Гост: |
Сао Пауло |
| Разстояние: |
357.6 км |
| Стадион |
| Стадион: |
Маракана
|
| Капацитет: |
78 838 |
| Размер: |
105 x 68 м |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
01:45 (21:45 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.55 |
4.00 |
6.50 |
1 |
|
|
|
1.11 |
2.37 |
| 43% |
34% |
23% |
1.55 |
|
|
|
80% |
20% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.28 |
3.50 |
|
|
|
1.95 |
1.90 |
|
|
|
3.25 |
1.33 |
| 73% |
27% |
|
|
|
49% |
51% |
|
|
|
29% |
71% |
Последни 12 директни срещи
|
2022-08-25 |
Сао Пауло SP
|
1 - 3 |
Фламенго RJ
|
|
2022-08-07 |
Сао Пауло SP
|
0 - 2 |
Фламенго RJ
|
|
2022-04-17 |
Фламенго RJ
|
3 - 1 |
Сао Пауло SP
|
|
2021-11-14 |
Сао Пауло SP
|
0 - 4 |
Фламенго RJ
|
|
2021-07-25 |
Фламенго RJ
|
5 - 1 |
Сао Пауло SP
|
|
2021-02-26 |
Сао Пауло SP
|
2 - 1 |
Фламенго RJ
|
|
2020-11-19 |
Сао Пауло SP
|
3 - 0 |
Фламенго RJ
|
|
2020-11-12 |
Фламенго RJ
|
1 - 2 |
Сао Пауло SP
|
|
2020-11-01 |
Фламенго RJ
|
1 - 4 |
Сао Пауло SP
|
|
2019-09-28 |
Фламенго RJ
|
0 - 0 |
Сао Пауло SP
|
|
2019-05-05 |
Сао Пауло SP
|
1 - 1 |
Фламенго RJ
|
|
2018-11-04 |
Сао Пауло SP
|
2 - 2 |
Фламенго RJ
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
11 |
9 |
6 |
| 42% |
25% |
33% |
|
92% |
75% |
50% |
Фламенго RJ последни 12 срещи
|
2022-09-11 |
Гояс GO
|
1 - 1 |
Фламенго RJ
|
|
2022-09-08 |
Фламенго RJ
|
2 - 1 |
Велес Сарсфийлд
|
|
2022-09-04 |
Фламенго RJ
|
1 - 1 |
Сеара CE
|
|
2022-09-01 |
Велес Сарсфийлд
|
0 - 4 |
Фламенго RJ
|
|
2022-08-28 |
Ботафого RJ
|
0 - 1 |
Фламенго RJ
|
|
2022-08-25 |
Сао Пауло SP
|
1 - 3 |
Фламенго RJ
|
|
2022-08-21 |
Палмейрас SP
|
1 - 1 |
Фламенго RJ
|
|
2022-08-18 |
Атлетико PR
|
0 - 1 |
Фламенго RJ
|
|
2022-08-14 |
Фламенго RJ
|
5 - 0 |
Атлетико PR
|
|
2022-08-10 |
Фламенго RJ
|
1 - 0 |
Коринтианс SP
|
|
2022-08-07 |
Сао Пауло SP
|
0 - 2 |
Фламенго RJ
|
|
2022-08-03 |
Коринтианс SP
|
0 - 2 |
Фламенго RJ
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 9 |
3 |
0 |
|
9 |
4 |
3 |
| 75% |
25% |
0% |
|
75% |
33% |
25% |
Сао Пауло SP последни 12 срещи
|
2022-09-11 |
Сао Пауло SP
|
1 - 1 |
Коринтианс SP
|
|
2022-09-09 |
Сао Пауло SP
|
2 - 0 |
Атлетико GO
|
|
2022-09-04 |
Куяба MT
|
1 - 1 |
Сао Пауло SP
|
|
2022-09-02 |
Атлетико GO
|
3 - 1 |
Сао Пауло SP
|
|
2022-08-28 |
Сао Пауло SP
|
0 - 1 |
Форталеса CE
|
|
2022-08-25 |
Сао Пауло SP
|
1 - 3 |
Фламенго RJ
|
|
2022-08-21 |
Сантос SP
|
1 - 0 |
Сао Пауло SP
|
|
2022-08-19 |
Америка MG
|
2 - 2 |
Сао Пауло SP
|
|
2022-08-14 |
Сао Пауло SP
|
3 - 0 |
Брагантино SP
|
|
2022-08-10 |
Сеара CE
|
2 - 1 |
Сао Пауло SP
|
|
2022-08-07 |
Сао Пауло SP
|
0 - 2 |
Фламенго RJ
|
|
2022-08-03 |
Сао Пауло SP
|
1 - 0 |
Сеара CE
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
3 |
6 |
|
9 |
5 |
3 |
| 25% |
25% |
50% |
|
75% |
42% |
25% |
Класиране Серия А
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Палмейрас SP |
26 |
15 |
9 |
2 |
43 |
19 |
+24 |
54 |
| 2 |
Интернасионал |
26 |
12 |
10 |
4 |
41 |
25 |
+16 |
46 |
| 3 |
Фламенго RJ |
26 |
13 |
6 |
7 |
41 |
22 |
+19 |
45 |
| 4 |
Флуминензе RJ |
26 |
13 |
6 |
7 |
40 |
30 |
+10 |
45 |
| 5 |
Коринтианс SP |
26 |
12 |
8 |
6 |
30 |
25 |
+5 |
44 |
| 6 |
Атлетико PR |
26 |
12 |
7 |
7 |
31 |
29 |
+2 |
43 |
| 7 |
Атлетико MG |
26 |
10 |
10 |
6 |
34 |
29 |
+5 |
40 |
| 8 |
Гояс GO |
26 |
9 |
9 |
8 |
29 |
32 |
-3 |
36 |
| 9 |
Америка MG |
26 |
10 |
6 |
10 |
22 |
25 |
-3 |
36 |
| 10 |
Сантос SP |
26 |
8 |
10 |
8 |
29 |
24 |
+5 |
34 |
| 11 |
Брагантино SP |
26 |
8 |
9 |
9 |
36 |
33 |
+3 |
33 |
| 12 |
Сао Пауло SP |
26 |
6 |
13 |
7 |
33 |
31 |
+2 |
31 |
| 13 |
Сеара CE |
26 |
6 |
13 |
7 |
26 |
26 |
0 |
31 |
| 14 |
Ботафого RJ |
26 |
8 |
7 |
11 |
25 |
30 |
-5 |
31 |
| 15 |
Форталеса CE |
26 |
8 |
6 |
12 |
24 |
28 |
-4 |
30 |
| 16 |
Коритиба PR |
26 |
8 |
4 |
14 |
28 |
41 |
-13 |
28 |
| 17 |
Куяба MT |
26 |
6 |
8 |
12 |
17 |
25 |
-8 |
26 |
| 18 |
Авай SC |
26 |
6 |
7 |
13 |
25 |
39 |
-14 |
25 |
| 19 |
Атлетико GO |
26 |
5 |
7 |
14 |
23 |
40 |
-17 |
22 |
| 20 |
Жувентуд RS |
26 |
3 |
9 |
14 |
20 |
44 |
-24 |
18 |
Фламенго RJ следващи 6 срещи
|
2022-09-18 |
Фламенго RJ
|
- |
Флуминензе RJ
|
|
2022-09-28 |
Форталеса CE
|
- |
Фламенго RJ
|
|
2022-10-01 |
Фламенго RJ
|
- |
Брагантино SP
|
|
2022-10-06 |
Фламенго RJ
|
- |
Интернасионал
|
|
2022-10-08 |
Куяба MT
|
- |
Фламенго RJ
|
|
2022-10-13 |
Коринтианс SP
|
- |
Фламенго RJ
|
Сао Пауло SP следващи 6 срещи
|
2022-09-18 |
Сеара CE
|
- |
Сао Пауло SP
|
|
2022-09-26 |
Сао Пауло SP
|
- |
Авай SC
|
|
2022-10-01 |
Сао Пауло SP
|
- |
Инд. дел Вале
|
|
2022-10-07 |
Америка MG
|
- |
Сао Пауло SP
|
|
2022-10-09 |
Сао Пауло SP
|
- |
Ботафого RJ
|
|
2022-10-16 |
Палмейрас SP
|
- |
Сао Пауло SP
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
1.55 |
4.00 |
6.50 |
| Вероятност |
43% |
34% |
23% |
|
1 @ 1.55 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.11 |
2.37 |
| Вероятност |
80% |
20% |
|
1X @ 1.11 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.28 |
3.50 |
| Вероятност |
|
73% |
27% |
|
Над 1.5 @ 1.28 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.95 |
1.90 |
| Вероятност |
|
49% |
51% |
|
Под 2.5 @ 1.90 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
3.25 |
1.33 |
| Вероятност |
|
29% |
71% |
|
Под 3.5 @ 1.33 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.95 |
1.80 |
| Вероятност |
|
48% |
52% |
|
Без @ 1.80 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-09-15 00:03. Възможни са промени към настоящия момент!