Суперлига - Албания
понеделник, 27.04.2026
18:00
18:00

Фламуртари

Динамо Сити
3 - 1
(1 - 1, 2 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Вльора |
| Гост: | Тирана |
| Разстояние: | 99.6 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Фламуртари |
| Капацитет: | 13 000 |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 18:00 (19:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.60 | 2.91 | 2.50 | X2 | 1.44 | 1.40 | |||
| 24% | 38% | 38% | 1.40 | 38% | 62% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.46 | 2.57 | 2.31 | 1.50 | 4.34 | 1.18 | ||||||
| 62% | 38% | 31% | 69% | 15% | 85% |
Последни 12 директни срещи
| 2026-02-15 | Динамо Сити | 1 - 1 | Фламуртари |
| 2025-12-08 | Фламуртари | 0 - 3 | Динамо Сити |
| 2025-10-04 | Динамо Сити | 2 - 0 | Фламуртари |
| 2020-11-01 | Фламуртари | 1 - 2 | Динамо Сити |
| 2012-04-29 | Фламуртари | 5 - 0 | Динамо Сити |
| 2011-12-05 | Динамо Сити | 1 - 1 | Фламуртари |
| 2011-04-20 | Фламуртари | 6 - 2 | Динамо Сити |
| 2010-11-21 | Фламуртари | 3 - 1 | Динамо Сити |
| 2010-08-20 | Динамо Сити | 0 - 1 | Фламуртари |
| 2009-12-05 | Динамо Сити | 1 - 0 | Фламуртари |
| 2009-08-29 | Фламуртари | 0 - 3 | Динамо Сити |
| 2009-03-13 | Фламуртари | 2 - 1 | Динамо Сити |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 10 | 7 | 3 | |
| 42% | 17% | 42% | 83% | 58% | 25% |
Фламуртари последни 12 срещи
| 2026-04-18 | Егнатия | 0 - 2 | Фламуртари |
| 2026-04-11 | Фламуртари | 1 - 1 | Вора |
| 2026-04-03 | Фламуртари | 1 - 1 | КФ Тирана |
| 2026-03-21 | Билис Балш | 2 - 1 | Фламуртари |
| 2026-03-14 | Фламуртари | 1 - 2 | Елбасани |
| 2026-03-08 | Фламуртари | 1 - 0 | Влазня |
| 2026-02-28 | Теута | 1 - 1 | Фламуртари |
| 2026-02-22 | Фламуртари | 1 - 2 | Партизани |
| 2026-02-15 | Динамо Сити | 1 - 1 | Фламуртари |
| 2026-02-06 | Фламуртари | 0 - 1 | Егнатия |
| 2026-01-31 | Вора | 0 - 0 | Фламуртари |
| 2026-01-25 | КФ Тирана | 1 - 0 | Фламуртари |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 8 | 3 | 0 | |
| 17% | 42% | 42% | 67% | 25% | 0% |
Динамо Сити последни 12 срещи
| 2026-04-23 | Влазня | 0 - 1 | Динамо Сити |
| 2026-04-18 | Динамо Сити | 1 - 1 | КФ Тирана |
| 2026-04-13 | Билис Балш | 1 - 1 | Динамо Сити |
| 2026-04-08 | Динамо Сити | 1 - 1 | Влазня |
| 2026-04-04 | Динамо Сити | 4 - 1 | Елбасани |
| 2026-03-21 | Влазня | 0 - 0 | Динамо Сити |
| 2026-03-15 | Динамо Сити | 0 - 1 | Теута |
| 2026-03-09 | Динамо Сити | 0 - 2 | Партизани |
| 2026-03-04 | Динамо Сити | 2 - 0 | КФ Тирана |
| 2026-02-28 | Вора | 1 - 2 | Динамо Сити |
| 2026-02-20 | Егнатия | 1 - 0 | Динамо Сити |
| 2026-02-15 | Динамо Сити | 1 - 1 | Фламуртари |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 8 | 2 | 1 | |
| 33% | 42% | 25% | 67% | 17% | 8% |
Класиране Суперлига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Влазня | 32 | +18 | 60 |
| 2 | Елбасани | 32 | +14 | 59 |
| 3 | Егнатия | 33 | +9 | 54 |
| 4 | Динамо Сити | 32 | +11 | 45 |
| 5 | Партизани | 33 | -6 | 45 |
| 6 | Теута | 33 | -5 | 38 |
| 7 | Вора | 33 | -6 | 35 |
| 8 | Билис Балш | 33 | -12 | 35 |
| 9 | КФ Тирана | 33 | -14 | 35 |
| 10 | Фламуртари | 32 | -9 | 29 |
Хронология на изиграните мачове
| Фламуртари | |
| Динамо Сити | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Фламуртари | Динамо Сити |
|---|---|---|---|
| 1 | Влазня | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 2 | Елбасани | 1 - 2 | 2 - 0 |
| 3 | Егнатия | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 4 | Динамо Сити | 0 - 3 | - |
| 5 | Партизани | 1 - 2 | 1 - 3 |
| 6 | Теута | 2 - 2 | 0 - 0 |
| 7 | Вора | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 8 | Билис Балш | 3 - 0 | 1 - 1 |
| 9 | КФ Тирана | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 10 | Фламуртари | - | 0 - 3 |
Класиране в шампионата
| Фламуртари | Динамо Сити | |
| Позиция | 10 | 4 |
| Точки | 29 | 45 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 4 |
| Точки | 15 | 21 |
Форма в шампионата
| Фламуртари | Динамо Сити | |
|
Победи Равни Загуби |
6
11 15 |
11
12 9 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
3
6 7 |
5
6 5 |
Голове в шампионата
| Фламуртари | Динамо Сити | |
|
Вкарани Получени |
31
40 |
37
26 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
17
21 |
14
11 |
Обща статистика за Суперлига
| Мачове (163) | |
| Победа за домакина | 40% |
| Равен | 33% |
| Победа за госта | 27% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (340) | |
| Средно голове на мач | 2.09 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.17 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.91 |
| Домакинът е отбелязал в | 68% |
| Гостът е отбелязал в | 65% |
| Гол/Гол | 45% |
| Над 1.5 | 61% |
| Над 2.5 | 33% |
| Над 3.5 | 16% |
Фламуртари следващи 3 срещи
| 2026-05-02 | Партизани | - | Фламуртари |
| 2026-05-06 | Фламуртари | - | Теута |
| 2026-05-10 | Влазня | - | Фламуртари |
Динамо Сити следващи 3 срещи
| 2026-05-02 | Динамо Сити | - | Егнатия |
| 2026-05-06 | Динамо Сити | - | Вора |
| 2026-05-10 | Партизани | - | Динамо Сити |
| 2026-05-13 | Динамо Сити | - | Егнатия |
| 2026-05-16 | Влазня | - | Динамо Сити |
| 2026-05-24 | Елбасани | - | Динамо Сити |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.60 | 2.91 | 2.50 |
| Вероятност | 24% | 38% | 38% |
| X2 @ 1.40 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.44 | 1.40 |
| Вероятност | 38% | 62% |
| X2 @ 1.40 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.46 | 2.57 | |
| Вероятност | 62% | 38% | |
| Над 1.5 @ 1.46 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.31 | 1.50 | |
| Вероятност | 31% | 69% | |
| Под 2.5 @ 1.50 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.34 | 1.18 | |
| Вероятност | 15% | 85% | |
| Под 3.5 @ 1.18 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.98 | 1.72 | |
| Вероятност | 46% | 54% | |
| Без @ 1.72 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2026-04-27 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
