Дивизия 2/1 - Норвегия
неделя, 11.09.2022
15:00
15:00

Флекерьой

Нутоден
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Флекерьой |
| Гост: | Нутоден |
| Разстояние: | 180.4 км |
| Начален час | |
| Час: | 15:00 (16:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.46 | 4.50 | 5.00 | 1 | 1.15 | 2.55 | |||
| 69% | 15% | 16% | 1.46 | 80% | 20% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.07 | 6.83 | 1.38 | 2.80 | 1.93 | 1.75 | ||||||
| 92% | 8% | 58% | 42% | 45% | 55% |
Последни 10 директни срещи
| 2022-05-28 | Нутоден | 0 - 4 | Флекерьой |
| 2022-03-12 | Нутоден | 4 - 1 | Флекерьой |
| 2021-09-05 | Флекерьой | 1 - 1 | Нутоден |
| 2021-08-22 | Нутоден | 0 - 1 | Флекерьой |
| 2021-06-05 | Нутоден | 1 - 2 | Флекерьой |
| 2020-08-15 | Нутоден | 3 - 1 | Флекерьой |
| 2016-07-09 | Нутоден | 3 - 2 | Флекерьой |
| 2016-04-09 | Флекерьой | 0 - 1 | Нутоден |
| 2014-10-18 | Флекерьой | 1 - 1 | Нутоден |
| 2014-07-19 | Нутоден | 4 - 3 | Флекерьой |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 5 | 8 | 6 | 5 | |
| 30% | 20% | 50% | 80% | 60% | 50% |
Флекерьой последни 12 срещи
| 2022-09-04 | Флекерьой | 3 - 2 | Сотра |
| 2022-08-27 | Мос | 3 - 0 | Флекерьой |
| 2022-08-20 | Флекерьой | 2 - 3 | Стрьомен |
| 2022-07-16 | Флекерьой | 5 - 1 | Улерн |
| 2022-07-09 | Йорн-Хутен | 1 - 5 | Флекерьой |
| 2022-07-02 | Флекерьой | 3 - 1 | Арендал |
| 2022-06-27 | Од БК 2 | 2 - 2 | Флекерьой |
| 2022-06-22 | Флекерьой | 2 - 2 | Од БК |
| 2022-06-18 | Флекерьой | 2 - 0 | Йорн-Хутен |
| 2022-06-11 | Стрьомен | 0 - 2 | Флекерьой |
| 2022-05-28 | Нутоден | 0 - 4 | Флекерьой |
| 2022-05-22 | Флекерьой | 0 - 2 | Мос |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 12 | 9 | 8 | |
| 58% | 17% | 25% | 100% | 75% | 67% |
Нутоден последни 12 срещи
| 2022-09-05 | Нутоден | 4 - 0 | Од БК 2 |
| 2022-08-27 | Улерн | 2 - 0 | Нутоден |
| 2022-08-20 | Нутоден | 0 - 0 | Вард Хаугесунд |
| 2022-08-13 | Мос | 3 - 1 | Нутоден |
| 2022-07-16 | Нутоден | 2 - 0 | Йорн-Хутен |
| 2022-07-09 | Арендал | 2 - 0 | Нутоден |
| 2022-06-26 | Вард Хаугесунд | 1 - 1 | Нутоден |
| 2022-06-22 | Нутоден | 1 - 1 | Стабек |
| 2022-06-18 | Нутоден | 1 - 1 | Улерн |
| 2022-06-12 | Нутоден | 1 - 3 | Стаал Йорпеланд |
| 2022-06-06 | Айерсун | 2 - 0 | Нутоден |
| 2022-05-28 | Нутоден | 0 - 4 | Флекерьой |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 11 | 4 | 4 | |
| 17% | 33% | 50% | 92% | 33% | 33% |
Класиране Дивизия 2/1
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Мос | 18 | +17 | 42 |
| 2 | Арендал | 17 | +15 | 38 |
| 3 | Айерсун | 18 | +20 | 37 |
| 4 | Флекерьой | 17 | +14 | 33 |
| 5 | Квик Халден | 18 | +6 | 27 |
| 6 | Стрьомен | 18 | -4 | 24 |
| 7 | Йорн-Хутен | 17 | 0 | 21 |
| 8 | Вард Хаугесунд | 19 | -7 | 21 |
| 9 | Улерн | 19 | -4 | 20 |
| 10 | Сотра | 19 | -4 | 19 |
| 11 | Од БК 2 | 18 | -10 | 19 |
| 12 | Стаал Йорпеланд | 18 | -24 | 14 |
| 13 | Нутоден | 18 | -19 | 12 |
| 14 | Йойгарден | 0 | 0 | 0 |
Хронология на изиграните мачове
| Флекерьой | |
| Нутоден | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Флекерьой | Нутоден |
|---|---|---|---|
| 1 | Мос | 0 - 2 | 3 - 1 |
| 2 | Арендал | 3 - 1 | 2 - 0 |
| 3 | Айерсун | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 4 | Флекерьой | - | |
| 5 | Квик Халден | 2 - 1 | 3 - 0 |
| 6 | Стрьомен | 2 - 3 | 4 - 0 |
| 7 | Йорн-Хутен | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 8 | Вард Хаугесунд | 3 - 2 | 1 - 1 |
| 9 | Улерн | 5 - 1 | 2 - 0 |
| 10 | Сотра | 3 - 2 | |
| 11 | Од БК 2 | 5 - 2 | |
| 12 | Стаал Йорпеланд | ||
| 13 | Нутоден | - | |
| 14 | Йойгарден |
Класиране в шампионата
| Флекерьой | Нутоден | |
| Позиция | 4 | 13 |
| Точки | 33 | 12 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 4 | 13 |
| Точки | 19 | 1 |
Форма в шампионата
| Флекерьой | Нутоден | |
|
Победи Равни Загуби |
10
3 4 |
3
4 11 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
6
1 2 |
0
1 8 |
Голове в шампионата
| Флекерьой | Нутоден | |
|
Вкарани Получени |
37
23 |
17
36 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
21
13 |
4
23 |
Обща статистика за Дивизия 2/1
| Мачове (117) | |
| Победа за домакина | 54% |
| Равен | 20% |
| Победа за госта | 26% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (394) | |
| Средно голове на мач | 3.37 |
| Домакинът е отбелязал средно | 2.04 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.32 |
| Домакинът е отбелязал в | 88% |
| Гостът е отбелязал в | 69% |
| Гол/Гол | 59% |
| Над 1.5 | 90% |
| Над 2.5 | 60% |
| Над 3.5 | 44% |
Флекерьой следващи 6 срещи
| 2022-09-17 | Арендал | - | Флекерьой |
| 2022-09-24 | Вард Хаугесунд | - | Флекерьой |
| 2022-10-03 | Флекерьой | - | Од БК 2 |
| 2022-10-08 | Квик Халден | - | Флекерьой |
| 2022-10-15 | Флекерьой | - | Стаал Йорпеланд |
| 2022-10-22 | Айерсун | - | Флекерьой |
Нутоден следващи 6 срещи
| 2022-09-18 | Нутоден | - | Стрьомен |
| 2022-10-01 | Нутоден | - | Айерсун |
| 2022-10-08 | Сотра | - | Нутоден |
| 2022-10-15 | Нутоден | - | Квик Халден |
| 2022-10-22 | Стаал Йорпеланд | - | Нутоден |
| 2023-01-27 | Од БК | - | Нутоден |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.46 | 4.50 | 5.00 |
| Вероятност | 69% | 15% | 16% |
| 1 @ 1.46 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.15 | 2.55 |
| Вероятност | 80% | 20% |
| 1X @ 1.15 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.07 | 6.83 | |
| Вероятност | 92% | 8% | |
| Над 1.5 @ 1.07 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.38 | 2.80 | |
| Вероятност | 58% | 42% | |
| Над 2.5 @ 1.38 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.93 | 1.75 | |
| Вероятност | 45% | 55% | |
| Под 3.5 @ 1.75 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.51 | 2.40 | |
| Вероятност | 54% | 46% | |
| Г/Г @ 1.51 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-09-11 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
