Премиер Лига - Малта
събота, 05.11.2022
15:30
15:30

Флориана

Санта Лучия ФК
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Флориана |
| Гост: | Санта Лучия |
| Разстояние: | 3.7 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Индипендънс Граунд |
| Капацитет: | 3 000 |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 15:30 (16:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.52 | 3.90 | 5.00 | 1 | 1.15 | 2.35 | |||
| 49% | 35% | 16% | 1.52 | 75% | 25% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.40 | 1.83 | 1.85 | 3.10 | 1.32 | ||||||
| 68% | 32% | 42% | 58% | 31% | 69% |
Последни 6 директни срещи
| 2021-12-11 | Санта Лучия ФК | 1 - 3 | Флориана |
| 2021-08-14 | Флориана | 2 - 2 | Санта Лучия ФК |
| 2021-02-10 | Флориана | 1 - 3 | Санта Лучия ФК |
| 2021-02-05 | Флориана | 1 - 1 | Санта Лучия ФК |
| 2020-10-16 | Санта Лучия ФК | 2 - 1 | Флориана |
| 2019-12-07 | Флориана | 2 - 1 | Санта Лучия ФК |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 2 | 6 | 5 | 3 | |
| 33% | 33% | 33% | 100% | 83% | 50% |
Флориана последни 12 срещи
| 2022-10-29 | Зебудж Рейнджърс | 0 - 1 | Флориана |
| 2022-10-23 | Флориана | 0 - 0 | Балзан |
| 2022-10-16 | Гзира Юнайтед | 1 - 0 | Флориана |
| 2022-10-08 | Флориана | 1 - 1 | Моста ФК |
| 2022-10-01 | Хамрун Спартанс | 2 - 0 | Флориана |
| 2022-09-10 | Флориана | 1 - 0 | Валета |
| 2022-09-03 | Биркиркара | 1 - 0 | Флориана |
| 2022-08-27 | Сиренс | 2 - 2 | Флориана |
| 2022-08-20 | Флориана | 2 - 0 | Пиета Хотспърс |
| 2022-07-14 | Петрокуб Хинчещ | 1 - 0 | Флориана |
| 2022-07-07 | Флориана | 0 - 0 | Петрокуб Хинчещ |
| 2022-06-24 | Хибърниънс | 1 - 2 | Флориана |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 5 | 2 | 1 | |
| 33% | 33% | 33% | 42% | 17% | 8% |
Санта Лучия ФК последни 12 срещи
| 2022-10-29 | Санта Лучия ФК | 0 - 0 | Сиренс |
| 2022-10-22 | Пиета Хотспърс | 1 - 2 | Санта Лучия ФК |
| 2022-10-16 | Санта Лучия ФК | 2 - 3 | Хибърниънс |
| 2022-10-08 | Марсашлок | 2 - 2 | Санта Лучия ФК |
| 2022-10-01 | Санта Лучия ФК | 1 - 3 | Гуджа Юнайтед |
| 2022-09-11 | Санта Лучия ФК | 0 - 4 | Биркиркара |
| 2022-09-03 | Зебудж Рейнджърс | 2 - 0 | Санта Лучия ФК |
| 2022-08-28 | Санта Лучия ФК | 0 - 2 | Балзан |
| 2022-08-20 | Гзира Юнайтед | 3 - 1 | Санта Лучия ФК |
| 2022-05-10 | Санта Лучия ФК | 0 - 1 | Валета |
| 2022-05-06 | Валета | 2 - 1 | Санта Лучия ФК |
| 2022-05-01 | Санта Лучия ФК | 1 - 2 | Слима Уондърърс |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 2 | 9 | 10 | 8 | 5 | |
| 8% | 17% | 75% | 83% | 67% | 42% |
Класиране Премиер Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Хамрун Спартанс | 9 | +13 | 25 |
| 2 | Гзира Юнайтед | 10 | +12 | 21 |
| 3 | Биркиркара | 9 | +9 | 17 |
| 4 | Хибърниънс | 9 | +6 | 17 |
| 5 | Гуджа Юнайтед | 9 | +4 | 17 |
| 6 | Балзан | 9 | +1 | 14 |
| 7 | Моста ФК | 10 | 0 | 14 |
| 8 | Марсашлок | 9 | 0 | 12 |
| 9 | Флориана | 9 | 0 | 12 |
| 10 | Валета | 9 | +1 | 9 |
| 11 | Сиренс | 9 | -7 | 6 |
| 12 | Санта Лучия ФК | 9 | -12 | 5 |
| 13 | Зебудж Рейнджърс | 9 | -8 | 4 |
| 14 | Пиета Хотспърс | 9 | -19 | 3 |
Хронология на изиграните мачове
| Флориана | |
| Санта Лучия ФК | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Флориана | Санта Лучия ФК |
|---|---|---|---|
| 1 | Хамрун Спартанс | ||
| 2 | Гзира Юнайтед | 3 - 1 | |
| 3 | Биркиркара | ||
| 4 | Хибърниънс | ||
| 5 | Гуджа Юнайтед | ||
| 6 | Балзан | 0 - 0 | |
| 7 | Моста ФК | 1 - 1 | |
| 8 | Марсашлок | 2 - 2 | |
| 9 | Флориана | - | |
| 10 | Валета | 1 - 0 | |
| 11 | Сиренс | ||
| 12 | Санта Лучия ФК | - | |
| 13 | Зебудж Рейнджърс | 2 - 0 | |
| 14 | Пиета Хотспърс | 2 - 0 | 1 - 2 |
Класиране в шампионата
| Флориана | Санта Лучия ФК | |
| Позиция | 9 | 12 |
| Точки | 12 | 5 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 4 | 11 |
| Точки | 8 | 4 |
Форма в шампионата
| Флориана | Санта Лучия ФК | |
|
Победи Равни Загуби |
3
3 3 |
1
2 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
2
2 0 |
1
1 2 |
Голове в шампионата
| Флориана | Санта Лучия ФК | |
|
Вкарани Получени |
7
7 |
8
20 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
4
1 |
5
8 |
Обща статистика за Премиер Лига
| Мачове (64) | |
| Победа за домакина | 31% |
| Равен | 25% |
| Победа за госта | 44% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (165) | |
| Средно голове на мач | 2.58 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.11 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.47 |
| Домакинът е отбелязал в | 69% |
| Гостът е отбелязал в | 67% |
| Гол/Гол | 47% |
| Над 1.5 | 72% |
| Над 2.5 | 50% |
| Над 3.5 | 28% |
Флориана следващи 6 срещи
| 2022-11-13 | Гуджа Юнайтед | - | Флориана |
| 2022-12-03 | Флориана | - | Марсашлок |
| 2022-12-08 | Хибърниънс | - | Флориана |
| 2022-12-12 | Хибърниънс | - | Флориана |
| 2022-12-17 | Пиета Хотспърс | - | Флориана |
| 2023-01-07 | Флориана | - | Сиренс |
Санта Лучия ФК следващи 6 срещи
| 2022-11-12 | Санта Лучия ФК | - | Валета |
| 2022-12-04 | Хамрун Спартанс | - | Санта Лучия ФК |
| 2022-12-11 | Санта Лучия ФК | - | Моста ФК |
| 2022-12-15 | Санта Лучия ФК | - | Гзира Юнайтед |
| 2023-01-07 | Балзан | - | Санта Лучия ФК |
| 2023-01-15 | Флориана | - | Санта Лучия ФК |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.52 | 3.90 | 5.00 |
| Вероятност | 49% | 35% | 16% |
| 1 @ 1.52 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.15 | 2.35 |
| Вероятност | 75% | 25% |
| 1X @ 1.15 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.28 | 3.40 | |
| Вероятност | 68% | 32% | |
| Над 1.5 @ 1.28 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.83 | 1.85 | |
| Вероятност | 42% | 58% | |
| Под 2.5 @ 1.85 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.10 | 1.32 | |
| Вероятност | 31% | 69% | |
| Под 3.5 @ 1.32 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.93 | 1.75 | |
| Вероятност | 41% | 59% | |
| Без @ 1.75 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-11-05 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
