Втора Лига - Англия
събота, 17.04.2021
12:30
12:30

Форест Грийн Р.

Скънторп
3 - 2
(1 - 1, 2 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Нейлсуорт |
| Гост: | Скънторп |
| Разстояние: | 234.7 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Дъ Ню Лаун |
| Капацитет: | 5 147 |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 12:30 (12:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.70 | 3.50 | 5.50 | 1 | 1.14 | 2.10 | |||
| 52% | 23% | 25% | 1.70 | 67% | 33% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.25 | 1.61 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 66% | 34% | 39% | 61% | 20% | 80% |
Последни 4 директни срещи
| 2020-10-10 | Скънторп | 1 - 4 | Форест Грийн Р. |
| 2020-02-22 | Скънторп | 1 - 0 | Форест Грийн Р. |
| 2019-12-07 | Форест Грийн Р. | 0 - 2 | Скънторп |
| 2014-11-09 | Форест Грийн Р. | 0 - 2 | Скънторп |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 0 | 3 | 3 | 1 | 1 | |
| 25% | 0% | 75% | 75% | 25% | 25% |
Форест Грийн Р. последни 12 срещи
| 2021-04-10 | Уолсол | 2 - 1 | Форест Грийн Р. |
| 2021-04-05 | Форест Грийн Р. | 0 - 2 | Салфорд Сити |
| 2021-04-02 | Брадфорд Сити | 4 - 1 | Форест Грийн Р. |
| 2021-03-27 | Форест Грийн Р. | 0 - 1 | Болтън |
| 2021-03-23 | Мансфийлд Таун | 0 - 0 | Форест Грийн Р. |
| 2021-03-20 | Кеймбридж Юн. | 1 - 0 | Форест Грийн Р. |
| 2021-03-13 | Форест Грийн Р. | 2 - 1 | Харогейт Таун |
| 2021-03-09 | Форест Грийн Р. | 2 - 2 | Моркамб |
| 2021-03-06 | Гримсби Таун | 1 - 2 | Форест Грийн Р. |
| 2021-03-02 | Стивънидж | 3 - 0 | Форест Грийн Р. |
| 2021-02-27 | Форест Грийн Р. | 3 - 0 | Колчестър |
| 2021-02-24 | Форест Грийн Р. | 1 - 3 | Саутенд |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 9 | 8 | 3 | |
| 25% | 17% | 58% | 75% | 67% | 25% |
Скънторп последни 12 срещи
| 2021-04-13 | Моркамб | 4 - 1 | Скънторп |
| 2021-04-10 | Скънторп | 0 - 0 | Транмиър |
| 2021-04-06 | Карлайл | 2 - 0 | Скънторп |
| 2021-04-02 | Скънторп | 0 - 0 | Кроули Таун |
| 2021-03-23 | Скънторп | 2 - 0 | Брадфорд Сити |
| 2021-03-20 | Скънторп | 1 - 1 | Саутенд |
| 2021-03-16 | Скънторп | 1 - 1 | Олдъм |
| 2021-03-13 | Лейтън Ориент | 1 - 1 | Скънторп |
| 2021-03-09 | Скънторп | 0 - 2 | Екзитър |
| 2021-03-06 | Салфорд Сити | 1 - 1 | Скънторп |
| 2021-03-02 | Кеймбридж Юн. | 0 - 1 | Скънторп |
| 2021-02-27 | Скънторп | 0 - 2 | Челтнъм Таун |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 6 | 4 | 9 | 1 | 1 | |
| 17% | 50% | 33% | 75% | 8% | 8% |
Класиране Втора Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Челтнъм Таун | 41 | +18 | 72 |
| 2 | Кеймбридж Юн. | 41 | +20 | 71 |
| 3 | Болтън | 41 | +6 | 70 |
| 4 | Моркамб | 41 | +4 | 66 |
| 5 | Транмиър | 41 | +4 | 65 |
| 6 | Нюпорт Каунти | 40 | +9 | 62 |
| 7 | Форест Грийн Р. | 40 | +5 | 62 |
| 8 | Екзитър | 40 | +19 | 60 |
| 9 | Карлайл | 40 | +9 | 59 |
| 10 | Кроули Таун | 42 | -1 | 59 |
| 11 | Салфорд Сити | 40 | +13 | 58 |
| 12 | Лейтън Ориент | 41 | +3 | 58 |
| 13 | Брадфорд Сити | 40 | +1 | 58 |
| 14 | Порт Вейл | 41 | +1 | 53 |
| 15 | Стивънидж | 41 | 0 | 53 |
| 16 | Олдъм | 41 | -4 | 51 |
| 17 | Харогейт Таун | 41 | -5 | 50 |
| 18 | Уолсол | 41 | -5 | 49 |
| 19 | Скънторп | 40 | -12 | 47 |
| 20 | Бароу | 40 | -2 | 46 |
| 21 | Мансфийлд Таун | 41 | -6 | 46 |
| 22 | Колчестър | 41 | -20 | 41 |
| 23 | Саутенд | 41 | -29 | 37 |
| 24 | Гримсби Таун | 40 | -28 | 34 |
Хронология на изиграните мачове
| Форест Грийн Р. | |
| Скънторп | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Форест Грийн Р. | Скънторп |
|---|---|---|---|
| 1 | Челтнъм Таун | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 2 | Кеймбридж Юн. | 2 - 0 | 0 - 1 |
| 3 | Болтън | 0 - 1 | 2 - 0 |
| 4 | Моркамб | 2 - 2 | 4 - 1 |
| 5 | Транмиър | 2 - 0 | |
| 6 | Нюпорт Каунти | 1 - 1 | |
| 7 | Форест Грийн Р. | - | |
| 8 | Екзитър | 3 - 1 | |
| 9 | Карлайл | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 10 | Кроули Таун | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 11 | Салфорд Сити | 0 - 2 | 1 - 1 |
| 12 | Лейтън Ориент | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 13 | Брадфорд Сити | 2 - 2 | |
| 14 | Порт Вейл | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 15 | Стивънидж | 1 - 0 | 3 - 1 |
| 16 | Олдъм | 4 - 3 | 0 - 2 |
| 17 | Харогейт Таун | 2 - 1 | 2 - 5 |
| 18 | Уолсол | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 19 | Скънторп | - | |
| 20 | Бароу | 1 - 0 | |
| 21 | Мансфийлд Таун | 1 - 2 | |
| 22 | Колчестър | 3 - 0 | 0 - 1 |
| 23 | Саутенд | 1 - 3 | 1 - 0 |
| 24 | Гримсби Таун | 1 - 0 | 1 - 0 |
Класиране в шампионата
| Форест Грийн Р. | Скънторп | |
| Позиция | 7 | 19 |
| Точки | 62 | 47 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 14 | 20 |
| Точки | 30 | 20 |
Форма в шампионата
| Форест Грийн Р. | Скънторп | |
|
Победи Равни Загуби |
17
11 12 |
13
8 19 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
8
6 5 |
6
2 11 |
Голове в шампионата
| Форест Грийн Р. | Скънторп | |
|
Вкарани Получени |
51
46 |
39
51 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
26
22 |
17
26 |
Обща статистика за Втора Лига
| Мачове (488) | |
| Победа за домакина | 40% |
| Равен | 28% |
| Победа за госта | 32% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (1151) | |
| Средно голове на мач | 2.36 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.26 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.09 |
| Домакинът е отбелязал в | 72% |
| Гостът е отбелязал в | 68% |
| Гол/Гол | 49% |
| Над 1.5 | 67% |
| Над 2.5 | 43% |
| Над 3.5 | 21% |
Форест Грийн Р. следващи 6 срещи
| 2021-04-20 | Форест Грийн Р. | - | Екзитър |
| 2021-04-24 | Кроули Таун | - | Форест Грийн Р. |
| 2021-04-27 | Форест Грийн Р. | - | Бароу |
| 2021-05-01 | Форест Грийн Р. | - | Транмиър |
| 2021-05-08 | Олдъм | - | Форест Грийн Р. |
| 2021-05-18 | Нюпорт Каунти | - | Форест Грийн Р. |
Скънторп следващи 6 срещи
| 2021-04-20 | Мансфийлд Таун | - | Скънторп |
| 2021-04-24 | Скънторп | - | Уолсол |
| 2021-04-27 | Нюпорт Каунти | - | Скънторп |
| 2021-05-01 | Брадфорд Сити | - | Скънторп |
| 2021-05-08 | Скънторп | - | Стивънидж |
| 2021-07-20 | Скънторп | - | Бъртън Албион |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.70 | 3.50 | 5.50 |
| Вероятност | 52% | 23% | 25% |
| 1 @ 1.70 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.14 | 2.10 |
| Вероятност | 67% | 33% |
| 1X @ 1.14 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.36 | 3.00 | |
| Вероятност | 66% | 34% | |
| Над 1.5 @ 1.36 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.25 | 1.61 | |
| Вероятност | 39% | 61% | |
| Под 2.5 @ 1.61 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.00 | 1.22 | |
| Вероятност | 20% | 80% | |
| Под 3.5 @ 1.22 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 1.72 | |
| Вероятност | 47% | 53% | |
| Без @ 1.72 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-04-17 08:02. Възможни са промени към настоящия момент!
