Купа на Шотландия
събота, 03.04.2021
15:00
Форфар Атлетик
Единбург Сити
2 - 2
(1 - 2, 1 - 0, 5 - 3)
Краен победител Форфар Атлетик
с резултат 5 - 3 в продълженията
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Форфар |
| Гост: |
Единбург |
| Разстояние: |
79.1 км |
| Стадион |
| Стадион: |
Стейшън Парк
|
| Капацитет: |
6 777 (739) |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
15:00 (15:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.25 |
3.75 |
2.50 |
12 |
|
|
|
1.44 |
1.53 |
| 36% |
29% |
35% |
1.22 |
|
|
|
52% |
48% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.19 |
4.21 |
|
|
|
1.65 |
2.20 |
|
|
|
2.57 |
1.45 |
| 77% |
23% |
|
|
|
57% |
43% |
|
|
|
35% |
65% |
Последни 6 директни срещи
|
2017-03-11 |
Форфар Атлетик
|
1 - 2 |
Единбург Сити
|
|
2017-01-21 |
Единбург Сити
|
0 - 1 |
Форфар Атлетик
|
|
2016-11-01 |
Форфар Атлетик
|
0 - 1 |
Единбург Сити
|
|
2016-10-29 |
Форфар Атлетик
|
1 - 1 |
Единбург Сити
|
|
2016-10-22 |
Единбург Сити
|
0 - 0 |
Форфар Атлетик
|
|
2016-08-06 |
Единбург Сити
|
2 - 3 |
Форфар Атлетик
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
2 |
2 |
|
3 |
2 |
1 |
| 33% |
33% |
33% |
|
50% |
33% |
17% |
Форфар Атлетик последни 12 срещи
|
2021-03-30 |
Партик Тисъл
|
2 - 2 |
Форфар Атлетик
|
|
2021-03-27 |
Форфар Атлетик
|
0 - 2 |
Фолкърк
|
|
2021-03-20 |
Дъмбартън
|
0 - 1 |
Форфар Атлетик
|
|
2021-01-02 |
Монтроуз
|
0 - 0 |
Форфар Атлетик
|
|
2020-12-26 |
Форфар Атлетик
|
0 - 1 |
Коув Рейнджърс
|
|
2020-12-19 |
Ийст Файф
|
2 - 0 |
Форфар Атлетик
|
|
2020-12-12 |
Форфар Атлетик
|
0 - 2 |
Партик Тисъл
|
|
2020-11-28 |
Питърхед
|
0 - 1 |
Форфар Атлетик
|
|
2020-11-21 |
Форфар Атлетик
|
1 - 3 |
Еърдриониънс
|
|
2020-11-14 |
Коув Рейнджърс
|
1 - 0 |
Форфар Атлетик
|
|
2020-11-07 |
Коув Рейнджърс
|
3 - 0 |
Форфар Атлетик
|
|
2020-10-31 |
Форфар Атлетик
|
2 - 3 |
Монтроуз
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
2 |
8 |
|
7 |
4 |
3 |
| 17% |
17% |
67% |
|
58% |
33% |
25% |
Единбург Сити последни 12 срещи
|
2021-03-30 |
Каудънбийт
|
1 - 3 |
Единбург Сити
|
|
2021-03-27 |
Единбург Сити
|
3 - 1 |
Стенхаусмюър
|
|
2021-03-23 |
Албион Роувърс
|
1 - 2 |
Единбург Сити
|
|
2021-03-20 |
Елгин Сити
|
1 - 2 |
Единбург Сити
|
|
2021-01-10 |
Еърдриониънс
|
0 - 1 |
Единбург Сити
|
|
2020-12-19 |
Единбург Сити
|
2 - 3 |
Стърлинг Албиън
|
|
2020-12-12 |
Куинс парк ФК
|
3 - 3 |
Единбург Сити
|
|
2020-12-05 |
Единбург Сити
|
5 - 2 |
Албион Роувърс
|
|
2020-11-28 |
Анан Атлетик
|
0 - 4 |
Единбург Сити
|
|
2020-11-21 |
Единбург Сити
|
0 - 1 |
Странрар
|
|
2020-11-11 |
Еърдриониънс
|
0 - 1 |
Единбург Сити
|
|
2020-11-07 |
Стенхаусмюър
|
2 - 0 |
Единбург Сити
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
1 |
3 |
|
9 |
8 |
6 |
| 67% |
8% |
25% |
|
75% |
67% |
50% |
Класиране Втора Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Куинс парк ФК |
12 |
10 |
2 |
0 |
26 |
5 |
+21 |
32 |
| 2 |
Единбург Сити |
13 |
8 |
1 |
4 |
30 |
17 |
+13 |
25 |
| 3 |
Стърлинг Албиън |
12 |
7 |
4 |
1 |
19 |
9 |
+10 |
25 |
| 4 |
Елгин Сити |
12 |
7 |
1 |
4 |
22 |
13 |
+9 |
22 |
| 5 |
Странрар |
13 |
6 |
4 |
3 |
22 |
15 |
+7 |
22 |
|
| 1 |
Стенхаусмюър |
12 |
4 |
3 |
5 |
17 |
18 |
-1 |
15 |
| 2 |
Анан Атлетик |
12 |
2 |
4 |
6 |
10 |
16 |
-6 |
10 |
| 3 |
Каудънбийт |
11 |
2 |
3 |
6 |
8 |
19 |
-11 |
9 |
| 4 |
Албион Роувърс |
12 |
2 |
1 |
9 |
11 |
28 |
-17 |
7 |
| 5 |
Брихин Сити |
13 |
1 |
1 |
11 |
6 |
31 |
-25 |
4 |
Форфар Атлетик следващи 6 срещи
|
2021-04-06 |
Форфар Атлетик
|
- |
Питърхед
|
|
2021-04-08 |
Клайд
|
- |
Форфар Атлетик
|
|
2021-04-10 |
Форфар Атлетик
|
- |
Ийст Файф
|
|
2021-04-13 |
Еърдриониънс
|
- |
Форфар Атлетик
|
|
2021-04-16 |
Форфар Атлетик
|
- |
Дънди Юнайтед
|
|
2021-04-20 |
Форфар Атлетик
|
- |
Клайд
|
Единбург Сити следващи 6 срещи
|
2021-04-06 |
Единбург Сити
|
- |
Анан Атлетик
|
|
2021-04-10 |
Странрар
|
- |
Единбург Сити
|
|
2021-04-13 |
Единбург Сити
|
- |
Брихин Сити
|
|
2021-04-17 |
Единбург Сити
|
- |
Куинс парк ФК
|
|
2021-04-20 |
Стърлинг Албиън
|
- |
Единбург Сити
|
|
2021-04-24 |
Единбург Сити
|
- |
Стърлинг Албиън
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
2.25 |
3.75 |
2.50 |
| Вероятност |
36% |
29% |
35% |
|
12 @ 1.22 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.44 |
1.53 |
| Вероятност |
52% |
48% |
|
1X @ 1.44 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.19 |
4.21 |
| Вероятност |
|
77% |
23% |
|
Над 1.5 @ 1.19 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.65 |
2.20 |
| Вероятност |
|
57% |
43% |
|
Над 2.5 @ 1.65 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.57 |
1.45 |
| Вероятност |
|
35% |
65% |
|
Под 3.5 @ 1.45 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.56 |
2.28 |
| Вероятност |
|
59% |
41% |
|
Г/Г @ 1.56 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-04-03 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!