Бразилия
сряда, 24.03.2021
00:30
Форталеса CE
Санта Круз PE
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Форталеза |
| Гост: |
Ресифе |
| Разстояние: |
629.7 км |
| Начален час |
| Час: |
00:30 (21:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.43 |
4.24 |
6.80 |
1 |
|
|
|
1.08 |
2.68 |
| 44% |
33% |
23% |
1.43 |
|
|
|
82% |
18% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.25 |
3.64 |
|
|
|
1.87 |
1.84 |
|
|
|
3.01 |
1.35 |
| 74% |
26% |
|
|
|
49% |
51% |
|
|
|
30% |
70% |
Последни 4 директни срещи
|
2020-02-08 |
Форталеса CE
|
3 - 0 |
Санта Круз PE
|
|
2019-05-10 |
Форталеса CE
|
1 - 0 |
Санта Круз PE
|
|
2013-09-08 |
Форталеса CE
|
2 - 0 |
Санта Круз PE
|
|
2013-07-13 |
Санта Круз PE
|
2 - 1 |
Форталеса CE
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
0 |
1 |
|
3 |
2 |
0 |
| 75% |
0% |
25% |
|
75% |
50% |
0% |
Форталеса CE последни 12 срещи
|
2021-03-20 |
Сеара CE
|
0 - 0 |
Форталеса CE
|
|
2021-03-17 |
Кашиас RS
|
0 - 1 |
Форталеса CE
|
|
2021-03-13 |
Форталеса CE
|
1 - 1 |
Трезе PB
|
|
2021-03-06 |
Сампайо Кореа
|
0 - 2 |
Форталеса CE
|
|
2021-03-03 |
Форталеса CE
|
1 - 0 |
КР Бразил AL
|
|
2021-02-26 |
Флуминензе RJ
|
2 - 0 |
Форталеса CE
|
|
2021-02-21 |
Форталеса CE
|
0 - 4 |
Баия BA
|
|
2021-02-14 |
Палмейрас SP
|
3 - 0 |
Форталеса CE
|
|
2021-02-10 |
Форталеса CE
|
3 - 0 |
Васко да Гама
|
|
2021-02-04 |
Форталеса CE
|
3 - 1 |
Коритиба PR
|
|
2021-01-31 |
Атлетико MG
|
2 - 0 |
Форталеса CE
|
|
2021-01-24 |
Атлетико GO
|
2 - 0 |
Форталеса CE
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
9 |
4 |
2 |
| 42% |
17% |
42% |
|
75% |
33% |
17% |
Санта Круз PE последни 12 срещи
|
2021-03-20 |
Санта Круз PE
|
1 - 2 |
СС Алагоано
|
|
2021-03-14 |
Санта Круз PE
|
1 - 1 |
Спорт Ресифе PE
|
|
2021-03-11 |
Салгейро PE
|
1 - 0 |
Санта Круз PE
|
|
2021-03-07 |
Санта Круз PE
|
0 - 1 |
АВС RN
|
|
2021-03-03 |
Сентрал PE
|
1 - 1 |
Санта Круз PE
|
|
2021-02-27 |
Витория Баия
|
2 - 0 |
Санта Круз PE
|
|
2021-01-17 |
Санта Круз PE
|
3 - 1 |
Бруске SC
|
|
2021-01-09 |
Вила Нова GO
|
2 - 1 |
Санта Круз PE
|
|
2021-01-03 |
Санта Круз PE
|
1 - 1 |
Итуано SP
|
|
2020-12-26 |
Итуано SP
|
1 - 2 |
Санта Круз PE
|
|
2020-12-19 |
Санта Круз PE
|
1 - 2 |
Вила Нова GO
|
|
2020-12-13 |
Бруске SC
|
0 - 0 |
Санта Круз PE
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
4 |
6 |
|
9 |
5 |
1 |
| 17% |
33% |
50% |
|
75% |
42% |
8% |
Форталеса CE следващи 6 срещи
|
2021-04-03 |
Форталеса CE
|
- |
Баия BA
|
|
2021-04-07 |
Форталеса CE
|
- |
Ипиранга RS
|
|
2021-04-10 |
Конфианса
|
- |
Форталеса CE
|
|
2021-04-17 |
Форталеса CE
|
- |
СС Алагоано
|
|
2021-04-25 |
Форталеса CE
|
- |
Баия BA
|
|
2021-05-09 |
Форталеса CE
|
- |
Феровиарио CE
|
Санта Круз PE следващи 6 срещи
|
2021-04-01 |
Санта Круз PE
|
- |
Спорт Ресифе PE
|
|
2021-04-04 |
Алтос PI
|
- |
Санта Круз PE
|
|
2021-04-07 |
Санта Круз PE
|
- |
Вера Круз PE
|
|
2021-04-10 |
Санта Круз PE
|
- |
Ботафого PB
|
|
2021-04-13 |
Кианорте PR
|
- |
Санта Круз PE
|
|
2021-04-18 |
Наутико PE
|
- |
Санта Круз PE
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
1.43 |
4.24 |
6.80 |
| Вероятност |
44% |
33% |
23% |
|
1 @ 1.43 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.08 |
2.68 |
| Вероятност |
82% |
18% |
|
1X @ 1.08 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.25 |
3.64 |
| Вероятност |
|
74% |
26% |
|
Над 1.5 @ 1.25 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.87 |
1.84 |
| Вероятност |
|
49% |
51% |
|
Под 2.5 @ 1.84 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
3.01 |
1.35 |
| Вероятност |
|
30% |
70% |
|
Под 3.5 @ 1.35 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
2.03 |
1.70 |
| Вероятност |
|
45% |
55% |
|
Без @ 1.70 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-03-23 20:01. Възможни са промени към настоящия момент!