Първа Дивизия - Исландия
петък, 21.05.2021
19:00
19:00

Фрам Рейкявик

Тор Акурейри
4 - 1
(3 - 0, 1 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Рейкявик |
| Гост: | Акурейри |
| Разстояние: | 248.6 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Лаугардалсвьолур |
| Капацитет: | 15 427 (9 800) |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 19:00 (18:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.53 | 4.78 | 4.90 | 1 | 1.15 | 2.30 | |||
| 43% | 32% | 25% | 1.53 | 79% | 21% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.10 | 6.37 | 1.31 | 3.16 | 1.84 | 1.88 | ||||||
| 97% | 3% | 75% | 25% | 72% | 28% |
Последни 12 директни срещи
| 2021-02-13 | Фрам Рейкявик | 3 - 2 | Тор Акурейри |
| 2020-09-26 | Тор Акурейри | 0 - 2 | Фрам Рейкявик |
| 2020-07-26 | Фрам Рейкявик | 6 - 1 | Тор Акурейри |
| 2019-09-14 | Фрам Рейкявик | 3 - 0 | Тор Акурейри |
| 2019-07-05 | Тор Акурейри | 3 - 0 | Фрам Рейкявик |
| 2018-08-09 | Фрам Рейкявик | 3 - 3 | Тор Акурейри |
| 2018-05-26 | Тор Акурейри | 3 - 2 | Фрам Рейкявик |
| 2017-08-18 | Тор Акурейри | 2 - 2 | Фрам Рейкявик |
| 2017-06-08 | Фрам Рейкявик | 1 - 3 | Тор Акурейри |
| 2016-07-27 | Фрам Рейкявик | 2 - 1 | Тор Акурейри |
| 2016-05-14 | Тор Акурейри | 0 - 0 | Фрам Рейкявик |
| 2015-07-25 | Фрам Рейкявик | 2 - 3 | Тор Акурейри |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 11 | 10 | 7 | |
| 42% | 25% | 33% | 92% | 83% | 58% |
Фрам Рейкявик последни 12 срещи
| 2021-05-14 | Вестманаейяр | 0 - 2 | Фрам Рейкявик |
| 2021-05-06 | Фрам Рейкявик | 4 - 2 | Викингур Ол. |
| 2021-03-12 | Фрам Рейкявик | 1 - 1 | Кордренгир |
| 2021-03-05 | Викингур Р. | 5 - 1 | Фрам Рейкявик |
| 2021-02-26 | Фрам Рейкявик | 2 - 2 | Хафнарфьордур |
| 2021-02-20 | КР Рейкявик | 8 - 2 | Фрам Рейкявик |
| 2021-02-13 | Фрам Рейкявик | 3 - 2 | Тор Акурейри |
| 2021-01-30 | КР Рейкявик | 3 - 0 | Фрам Рейкявик |
| 2021-01-26 | Фрам Рейкявик | 1 - 6 | Фьолнир |
| 2021-01-19 | Филкир Рейкявик | 3 - 2 | Фрам Рейкявик |
| 2020-10-03 | Фрам Рейкявик | 1 - 0 | Тротур Рейкявик |
| 2020-09-29 | Вестри | 1 - 2 | Фрам Рейкявик |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 11 | 9 | 7 | |
| 42% | 17% | 42% | 92% | 75% | 58% |
Тор Акурейри последни 12 срещи
| 2021-05-13 | Тор Акурейри | 4 - 1 | Гриндавик |
| 2021-05-07 | Грота | 4 - 3 | Тор Акурейри |
| 2021-04-30 | Тор Акурейри | 3 - 0 | Магни Гренивик |
| 2021-03-12 | Тор Акурейри | 0 - 5 | Викингур Р. |
| 2021-03-06 | Хафнарфьордур | 4 - 0 | Тор Акурейри |
| 2021-02-27 | Тор Акурейри | 0 - 4 | КР Рейкявик |
| 2021-02-20 | Тор Акурейри | 1 - 3 | Кордренгир |
| 2021-02-13 | Фрам Рейкявик | 3 - 2 | Тор Акурейри |
| 2020-10-04 | Магни Гренивик | 3 - 4 | Тор Акурейри |
| 2020-09-29 | Тор Акурейри | 1 - 1 | Афтурелдинг |
| 2020-09-26 | Тор Акурейри | 0 - 2 | Фрам Рейкявик |
| 2020-09-21 | Вестманаейяр | 2 - 2 | Тор Акурейри |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 12 | 10 | 9 | |
| 25% | 17% | 58% | 100% | 83% | 75% |
Класиране Първа Дивизия
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Вестри | 2 | +5 | 6 |
| 2 | Фрам Рейкявик | 2 | +4 | 6 |
| 3 | Фьолнир | 2 | +3 | 6 |
| 4 | Афтурелдинг | 2 | +4 | 4 |
| 5 | Тор Акурейри | 2 | +2 | 3 |
| 6 | Грота | 2 | 0 | 3 |
| 7 | Гриндавик | 2 | -1 | 3 |
| 8 | Селфос | 2 | -1 | 3 |
| 9 | Кордренгир | 2 | -2 | 1 |
| 10 | Тротур Рейкявик | 2 | -4 | 0 |
| 11 | Вестманаейяр | 2 | -4 | 0 |
| 12 | Викингур Ол. | 2 | -6 | 0 |
Хронология на изиграните мачове
| Фрам Рейкявик | |
| Тор Акурейри | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Фрам Рейкявик | Тор Акурейри |
|---|---|---|---|
| 1 | Вестри | ||
| 2 | Фрам Рейкявик | - | |
| 3 | Фьолнир | ||
| 4 | Афтурелдинг | ||
| 5 | Тор Акурейри | - | |
| 6 | Грота | 4 - 3 | |
| 7 | Гриндавик | ||
| 8 | Селфос | ||
| 9 | Кордренгир | ||
| 10 | Тротур Рейкявик | ||
| 11 | Вестманаейяр | ||
| 12 | Викингур Ол. | 4 - 2 |
Класиране в шампионата
| Фрам Рейкявик | Тор Акурейри | |
| Позиция | 2 | 5 |
| Точки | 6 | 3 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 7 |
| Точки | 3 | 0 |
Форма в шампионата
| Фрам Рейкявик | Тор Акурейри | |
|
Победи Равни Загуби |
2
0 0 |
1
0 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
1
0 0 |
0
0 1 |
Голове в шампионата
| Фрам Рейкявик | Тор Акурейри | |
|
Вкарани Получени |
6
2 |
7
5 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
4
2 |
3
4 |
Обща статистика за Първа Дивизия
| Мачове (12) | |
| Победа за домакина | 42% |
| Равен | 8% |
| Победа за госта | 50% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (48) | |
| Средно голове на мач | 4.00 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.75 |
| Гостът е отбелязал средно | 2.25 |
| Домакинът е отбелязал в | 83% |
| Гостът е отбелязал в | 92% |
| Гол/Гол | 75% |
| Над 1.5 | 92% |
| Над 2.5 | 75% |
| Над 3.5 | 67% |
Фрам Рейкявик следващи 6 срещи
| 2021-05-28 | Фьолнир | - | Фрам Рейкявик |
| 2021-06-05 | Фрам Рейкявик | - | Вестри |
| 2021-06-10 | Селфос | - | Фрам Рейкявик |
| 2021-06-16 | Фрам Рейкявик | - | Тротур Рейкявик |
| 2021-06-23 | Акранес | - | Фрам Рейкявик |
| 2021-06-27 | Грота | - | Фрам Рейкявик |
Тор Акурейри следващи 6 срещи
| 2021-05-28 | Тор Акурейри | - | Афтурелдинг |
| 2021-06-05 | Викингур Ол. | - | Тор Акурейри |
| 2021-06-14 | Вестманаейяр | - | Тор Акурейри |
| 2021-06-18 | Тор Акурейри | - | Кордренгир |
| 2021-06-22 | Тор Акурейри | - | Гриндавик |
| 2021-06-26 | Фьолнир | - | Тор Акурейри |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.53 | 4.78 | 4.90 |
| Вероятност | 43% | 32% | 25% |
| 1 @ 1.53 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.15 | 2.30 |
| Вероятност | 79% | 21% |
| 1X @ 1.15 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.10 | 6.37 | |
| Вероятност | 97% | 3% | |
| Над 1.5 @ 1.10 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.31 | 3.16 | |
| Вероятност | 75% | 25% | |
| Над 2.5 @ 1.31 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.84 | 1.88 | |
| Вероятност | 72% | 28% | |
| Над 3.5 @ 1.84 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.53 | 2.43 | |
| Вероятност | 75% | 25% | |
| Г/Г @ 1.53 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-05-21 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
