Висша Лига - Азербайджан
неделя, 09.10.2022
14:00
14:00

Габала

Карабах
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Габала |
| Гост: | Агдам / Баку |
| Разстояние: | 134.8 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Градски стадион Габала |
| Капацитет: | 4 000 |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 14:00 (17:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.80 | 3.90 | 1.53 | 2 | 2.30 | 1.15 | |||
| 36% | 3% | 61% | 1.53 | 37% | 63% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.21 | 4.00 | 1.63 | 2.10 | 2.55 | 1.44 | ||||||
| 80% | 20% | 62% | 38% | 36% | 64% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-04-29 | Карабах | 5 - 0 | Габала |
| 2022-04-24 | Габала | 0 - 2 | Карабах |
| 2022-04-20 | Габала | 1 - 3 | Карабах |
| 2022-03-06 | Карабах | 5 - 1 | Габала |
| 2021-11-29 | Габала | 0 - 0 | Карабах |
| 2021-10-03 | Карабах | 2 - 0 | Габала |
| 2021-04-25 | Габала | 0 - 5 | Карабах |
| 2021-03-02 | Карабах | 3 - 0 | Габала |
| 2021-02-06 | Габала | 0 - 3 | Карабах |
| 2021-02-01 | Карабах | 3 - 1 | Габала |
| 2020-12-20 | Габала | 1 - 1 | Карабах |
| 2020-10-17 | Карабах | 3 - 0 | Габала |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 2 | 10 | 11 | 8 | 5 | |
| 0% | 17% | 83% | 92% | 67% | 42% |
Габала последни 12 срещи
| 2022-09-30 | Сабаил Баку | 1 - 2 | Габала |
| 2022-09-17 | Габала | 1 - 0 | Сумгаит |
| 2022-09-10 | Габала | 1 - 2 | Нефтчи Баку |
| 2022-09-04 | Зира Баку | 2 - 1 | Габала |
| 2022-08-28 | Габала | 0 - 2 | Сабах Баку |
| 2022-08-21 | Капаз Ганджа | 0 - 3 | Габала |
| 2022-08-14 | Габала | 3 - 1 | Шамахи |
| 2022-08-08 | Туран Товуз | 0 - 2 | Габала |
| 2022-07-28 | Габала | 2 - 1 | Фехервар |
| 2022-07-21 | Фехервар | 4 - 1 | Габала |
| 2022-07-05 | Газиантеп | 2 - 1 | Габала |
| 2022-05-21 | Габала | 1 - 1 | Сабах Баку |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 11 | 8 | 2 | |
| 50% | 8% | 42% | 92% | 67% | 17% |
Карабах последни 12 срещи
| 2022-10-06 | Олимпиакос | 0 - 3 | Карабах |
| 2022-10-01 | Карабах | 3 - 1 | Нефтчи Баку |
| 2022-09-18 | Зира Баку | 1 - 7 | Карабах |
| 2022-09-15 | Карабах | 3 - 0 | Нант |
| 2022-09-11 | Карабах | 4 - 3 | Сабах Баку |
| 2022-09-08 | Фрайбург | 2 - 1 | Карабах |
| 2022-09-01 | Капаз Ганджа | 0 - 1 | Карабах |
| 2022-08-27 | Карабах | 4 - 0 | Шамахи |
| 2022-08-23 | Виктория Пилзен | 2 - 1 | Карабах |
| 2022-08-17 | Карабах | 0 - 0 | Виктория Пилзен |
| 2022-08-13 | Сумгаит | 0 - 2 | Карабах |
| 2022-08-09 | Ференцварош | 1 - 3 | Карабах |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 1 | 2 | 10 | 9 | 5 | |
| 75% | 8% | 17% | 83% | 75% | 42% |
Класиране Висша Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Карабах | 7 | +18 | 21 |
| 2 | Сабах Баку | 8 | +10 | 19 |
| 3 | Нефтчи Баку | 9 | +8 | 19 |
| 4 | Зира Баку | 9 | -3 | 16 |
| 5 | Габала | 8 | +5 | 15 |
| 6 | Туран Товуз | 8 | -2 | 11 |
| 7 | Сабаил Баку | 9 | -3 | 8 |
| 8 | Сумгаит | 9 | -10 | 4 |
| 9 | Капаз Ганджа | 8 | -12 | 4 |
| 10 | Шамахи | 9 | -11 | 2 |
Хронология на изиграните мачове
| Габала | |
| Карабах | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Габала | Карабах |
|---|---|---|---|
| 1 | Карабах | - | |
| 2 | Сабах Баку | 0 - 2 | |
| 3 | Нефтчи Баку | 1 - 2 | |
| 4 | Зира Баку | 1 - 7 | |
| 5 | Габала | - | |
| 6 | Туран Товуз | ||
| 7 | Сабаил Баку | ||
| 8 | Сумгаит | 1 - 0 | 0 - 2 |
| 9 | Капаз Ганджа | 0 - 1 | |
| 10 | Шамахи | 3 - 1 |
Класиране в шампионата
| Габала | Карабах | |
| Позиция | 5 | 1 |
| Точки | 15 | 21 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 1 |
| Точки | 6 | 9 |
Форма в шампионата
| Габала | Карабах | |
|
Победи Равни Загуби |
5
0 3 |
7
0 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
2
0 2 |
3
0 0 |
Голове в шампионата
| Габала | Карабах | |
|
Вкарани Получени |
13
8 |
24
6 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
5
5 |
10
1 |
Обща статистика за Висша Лига
| Мачове (42) | |
| Победа за домакина | 43% |
| Равен | 17% |
| Победа за госта | 40% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (110) | |
| Средно голове на мач | 2.62 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.36 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.26 |
| Домакинът е отбелязал в | 64% |
| Гостът е отбелязал в | 71% |
| Гол/Гол | 48% |
| Над 1.5 | 69% |
| Над 2.5 | 52% |
| Над 3.5 | 26% |
Габала следващи 6 срещи
| 2022-10-14 | Шамахи | - | Габала |
| 2022-10-22 | Габала | - | Капаз Ганджа |
| 2022-10-30 | Сабах Баку | - | Габала |
| 2022-11-05 | Габала | - | Зира Баку |
| 2022-11-12 | Нефтчи Баку | - | Габала |
| 2022-11-22 | Габала | - | Араз-Нахичеван |
Карабах следващи 6 срещи
| 2022-10-13 | Карабах | - | Олимпиакос |
| 2022-10-16 | Карабах | - | Сумгаит |
| 2022-10-20 | Карабах | - | Туран Товуз |
| 2022-10-27 | Нант | - | Карабах |
| 2022-10-30 | Шамахи | - | Карабах |
| 2022-11-03 | Карабах | - | Фрайбург |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.80 | 3.90 | 1.53 |
| Вероятност | 36% | 3% | 61% |
| 2 @ 1.53 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 2.30 | 1.15 |
| Вероятност | 37% | 63% |
| X2 @ 1.15 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.21 | 4.00 | |
| Вероятност | 80% | 20% | |
| Над 1.5 @ 1.21 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.63 | 2.10 | |
| Вероятност | 62% | 38% | |
| Над 2.5 @ 1.63 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.55 | 1.44 | |
| Вероятност | 36% | 64% | |
| Под 3.5 @ 1.44 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.72 | 1.98 | |
| Вероятност | 51% | 49% | |
| Г/Г @ 1.72 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-10-09 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
