Супер Лига - Турция
неделя, 07.03.2021
16:00
16:00

Галатасарай

Сивасспор
2 - 2
(1 - 2, 1 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Истанбул |
| Гост: | Сивас |
| Разстояние: | 697.3 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Али Сами Йен |
| Капацитет: | 53 978 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 16:00 (19:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.65 | 3.75 | 5.25 | 1 | 1.16 | 2.20 | |||
| 44% | 34% | 22% | 1.65 | 66% | 34% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.95 | 1.85 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 75% | 25% | 47% | 53% | 23% | 77% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-11-08 | Сивасспор | 1 - 2 | Галатасарай |
| 2020-03-08 | Сивасспор | 2 - 2 | Галатасарай |
| 2019-10-18 | Галатасарай | 3 - 2 | Сивасспор |
| 2019-05-24 | Сивасспор | 4 - 3 | Галатасарай |
| 2018-12-23 | Галатасарай | 4 - 2 | Сивасспор |
| 2018-02-04 | Сивасспор | 2 - 1 | Галатасарай |
| 2017-08-25 | Галатасарай | 3 - 0 | Сивасспор |
| 2016-01-16 | Галатасарай | 3 - 1 | Сивасспор |
| 2015-08-15 | Сивасспор | 2 - 2 | Галатасарай |
| 2015-05-19 | Сивасспор | 2 - 1 | Галатасарай |
| 2015-04-30 | Галатасарай | 4 - 1 | Сивасспор |
| 2015-02-21 | Сивасспор | 2 - 3 | Галатасарай |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 12 | 12 | 8 | |
| 58% | 17% | 25% | 100% | 100% | 67% |
Галатасарай последни 12 срещи
| 2021-03-03 | Анкарагуджу | 2 - 1 | Галатасарай |
| 2021-02-27 | Галатасарай | 2 - 0 | Ерзурумспор |
| 2021-02-20 | Аланияспор | 0 - 1 | Галатасарай |
| 2021-02-14 | Галатасарай | 2 - 1 | Касъмпаша |
| 2021-02-10 | Галатасарай | 2 - 3 | Аланияспор |
| 2021-02-06 | Фенербахче | 0 - 1 | Галатасарай |
| 2021-02-02 | Галатасарай | 3 - 0 | Ист. Башакшехир |
| 2021-01-29 | Газиантеп | 1 - 2 | Галатасарай |
| 2021-01-24 | Йени Малатия | 0 - 1 | Галатасарай |
| 2021-01-20 | Галатасарай | 6 - 1 | Денизлиспор |
| 2021-01-17 | Бешикташ | 2 - 0 | Галатасарай |
| 2021-01-12 | Йени Малатия | 0 - 0 | Галатасарай |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 1 | 3 | 8 | 6 | 2 | |
| 67% | 8% | 25% | 67% | 50% | 17% |
Сивасспор последни 12 срещи
| 2021-03-03 | Сивасспор | 1 - 1 | Хатайспор |
| 2021-02-27 | Ризеспор | 0 - 0 | Сивасспор |
| 2021-02-21 | Сивасспор | 2 - 0 | Кайзериспор |
| 2021-02-11 | Сивасспор | 0 - 1 | Анталияспор |
| 2021-02-07 | Анкарагуджу | 1 - 4 | Сивасспор |
| 2021-02-03 | Сивасспор | 0 - 0 | Ерзурумспор |
| 2021-01-31 | Аланияспор | 3 - 1 | Сивасспор |
| 2021-01-25 | Касъмпаша | 2 - 0 | Сивасспор |
| 2021-01-21 | Сивасспор | 1 - 1 | Фенербахче |
| 2021-01-16 | Ист. Башакшехир | 1 - 1 | Сивасспор |
| 2021-01-12 | Сивасспор | 1 - 1 | Адана Демирспор |
| 2021-01-09 | Сивасспор | 2 - 1 | Газиантеп |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 6 | 3 | 9 | 3 | 2 | |
| 25% | 50% | 25% | 75% | 25% | 17% |
Класиране Супер Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Бешикташ | 27 | +32 | 60 |
| 2 | Галатасарай | 27 | +32 | 57 |
| 3 | Фенербахче | 27 | +21 | 55 |
| 4 | Трабзонспор | 27 | +8 | 51 |
| 5 | Хатайспор | 27 | +15 | 46 |
| 6 | Аланияспор | 27 | +14 | 43 |
| 7 | Газиантеп | 28 | +8 | 43 |
| 8 | Фатих Карагюмрюк | 27 | +7 | 41 |
| 9 | Гьозтепе | 27 | +5 | 36 |
| 10 | Анталияспор | 27 | -5 | 35 |
| 11 | Сивасспор | 26 | -1 | 33 |
| 12 | Коняспор | 26 | +2 | 32 |
| 13 | Йени Малатия | 28 | -4 | 31 |
| 14 | Касъмпаша | 27 | -13 | 29 |
| 15 | Ризеспор | 27 | -13 | 28 |
| 16 | Кайзериспор | 26 | -12 | 28 |
| 17 | Ист. Башакшехир | 27 | -16 | 26 |
| 18 | Ерзурумспор | 27 | -17 | 26 |
| 19 | Денизлиспор | 27 | -22 | 24 |
| 20 | Анкарагуджу | 26 | -15 | 23 |
| 21 | Генчлербирлиги | 26 | -26 | 21 |
Хронология на изиграните мачове
| Галатасарай | |
| Сивасспор | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Галатасарай | Сивасспор |
|---|---|---|---|
| 1 | Бешикташ | 3 - 0 | |
| 2 | Галатасарай | - | |
| 3 | Фенербахче | 0 - 0 | |
| 4 | Трабзонспор | 1 - 1 | |
| 5 | Хатайспор | 3 - 0 | 1 - 1 |
| 6 | Аланияспор | 1 - 2 | 3 - 1 |
| 7 | Газиантеп | 3 - 1 | |
| 8 | Фатих Карагюмрюк | 1 - 1 | |
| 9 | Гьозтепе | 3 - 1 | |
| 10 | Анталияспор | 0 - 0 | |
| 11 | Сивасспор | - | |
| 12 | Коняспор | 0 - 1 | |
| 13 | Йени Малатия | 2 - 2 | |
| 14 | Касъмпаша | 2 - 1 | 2 - 0 |
| 15 | Ризеспор | 0 - 0 | |
| 16 | Кайзериспор | 1 - 1 | 1 - 3 |
| 17 | Ист. Башакшехир | 3 - 0 | 1 - 1 |
| 18 | Ерзурумспор | 2 - 0 | 1 - 2 |
| 19 | Денизлиспор | 6 - 1 | |
| 20 | Анкарагуджу | 1 - 0 | 1 - 4 |
| 21 | Генчлербирлиги | 6 - 0 |
Класиране в шампионата
| Галатасарай | Сивасспор | |
| Позиция | 2 | 11 |
| Точки | 57 | 33 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 6 |
| Точки | 30 | 18 |
Форма в шампионата
| Галатасарай | Сивасспор | |
|
Победи Равни Загуби |
18
3 6 |
7
12 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
9
3 1 |
4
6 3 |
Голове в шампионата
| Галатасарай | Сивасспор | |
|
Вкарани Получени |
53
21 |
29
30 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
31
7 |
17
17 |
Обща статистика за Супер Лига
| Мачове (282) | |
| Победа за домакина | 43% |
| Равен | 28% |
| Победа за госта | 30% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (738) | |
| Средно голове на мач | 2.62 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.46 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.15 |
| Домакинът е отбелязал в | 77% |
| Гостът е отбелязал в | 70% |
| Гол/Гол | 55% |
| Над 1.5 | 75% |
| Над 2.5 | 48% |
| Над 3.5 | 26% |
Галатасарай следващи 6 срещи
| 2021-03-13 | Кайзериспор | - | Галатасарай |
| 2021-03-19 | Галатасарай | - | Ризеспор |
| 2021-04-03 | Хатайспор | - | Галатасарай |
| 2021-04-10 | Галатасарай | - | Фатих Карагюмрюк |
| 2021-04-17 | Гьозтепе | - | Галатасарай |
| 2021-04-21 | Галатасарай | - | Трабзонспор |
Сивасспор следващи 6 срещи
| 2021-03-13 | Сивасспор | - | Фатих Карагюмрюк |
| 2021-03-20 | Гьозтепе | - | Сивасспор |
| 2021-04-03 | Сивасспор | - | Трабзонспор |
| 2021-04-07 | Анталияспор | - | Сивасспор |
| 2021-04-11 | Сивасспор | - | Коняспор |
| 2021-04-16 | Генчлербирлиги | - | Сивасспор |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.65 | 3.75 | 5.25 |
| Вероятност | 44% | 34% | 22% |
| 1 @ 1.65 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.16 | 2.20 |
| Вероятност | 66% | 34% |
| 1X @ 1.16 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.25 | 3.75 | |
| Вероятност | 75% | 25% | |
| Над 1.5 @ 1.25 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.95 | 1.85 | |
| Вероятност | 47% | 53% | |
| Под 2.5 @ 1.85 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.00 | 1.36 | |
| Вероятност | 23% | 77% | |
| Под 3.5 @ 1.36 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.80 | 1.90 | |
| Вероятност | 52% | 48% | |
| Г/Г @ 1.80 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-03-07 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
