Супер Лига - Турция
събота, 15.05.2021
18:30
18:30

Галатасарай

Йени Малатия
3 - 1
(0 - 1, 3 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Истанбул |
| Гост: | Малатия |
| Разстояние: | 852.7 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Али Сами Йен |
| Капацитет: | 53 978 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 18:30 (20:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.08 | 9.00 | 15.00 | 1 | 1.02 | 7.00 | |||
| 45% | 33% | 22% | 1.08 | 66% | 34% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.04 | 13.00 | 1.16 | 5.00 | 1.44 | 2.62 | ||||||
| 75% | 25% | 49% | 51% | 29% | 71% |
Последни 10 директни срещи
| 2021-01-24 | Йени Малатия | 0 - 1 | Галатасарай |
| 2021-01-12 | Йени Малатия | 0 - 0 | Галатасарай |
| 2020-02-16 | Галатасарай | 1 - 0 | Йени Малатия |
| 2019-09-22 | Йени Малатия | 1 - 1 | Галатасарай |
| 2019-04-25 | Йени Малатия | 2 - 5 | Галатасарай |
| 2019-04-06 | Галатасарай | 3 - 0 | Йени Малатия |
| 2019-04-02 | Галатасарай | 0 - 0 | Йени Малатия |
| 2018-10-28 | Йени Малатия | 2 - 0 | Галатасарай |
| 2018-05-12 | Галатасарай | 2 - 0 | Йени Малатия |
| 2017-12-17 | Йени Малатия | 2 - 1 | Галатасарай |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 2 | 6 | 3 | 1 | |
| 50% | 30% | 20% | 60% | 30% | 10% |
Галатасарай последни 12 срещи
| 2021-05-11 | Денизлиспор | 1 - 4 | Галатасарай |
| 2021-05-08 | Галатасарай | 3 - 1 | Бешикташ |
| 2021-05-02 | Генчлербирлиги | 0 - 2 | Галатасарай |
| 2021-04-28 | Галатасарай | 1 - 0 | Коняспор |
| 2021-04-24 | Анталияспор | 0 - 1 | Галатасарай |
| 2021-04-21 | Галатасарай | 1 - 1 | Трабзонспор |
| 2021-04-17 | Гьозтепе | 1 - 3 | Галатасарай |
| 2021-04-10 | Галатасарай | 1 - 1 | Фатих Карагюмрюк |
| 2021-04-03 | Хатайспор | 3 - 0 | Галатасарай |
| 2021-03-19 | Галатасарай | 3 - 4 | Ризеспор |
| 2021-03-13 | Кайзериспор | 0 - 3 | Галатасарай |
| 2021-03-07 | Галатасарай | 2 - 2 | Сивасспор |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 10 | 7 | 5 | |
| 58% | 25% | 17% | 83% | 58% | 42% |
Йени Малатия последни 12 срещи
| 2021-05-11 | Йени Малатия | 1 - 1 | Хатайспор |
| 2021-05-08 | Ризеспор | 0 - 4 | Йени Малатия |
| 2021-05-03 | Йени Малатия | 1 - 1 | Кайзериспор |
| 2021-04-29 | Сивасспор | 1 - 0 | Йени Малатия |
| 2021-04-25 | Йени Малатия | 2 - 1 | Анкарагуджу |
| 2021-04-21 | Ерзурумспор | 1 - 0 | Йени Малатия |
| 2021-04-17 | Йени Малатия | 1 - 0 | Аланияспор |
| 2021-04-12 | Касъмпаша | 0 - 0 | Йени Малатия |
| 2021-04-08 | Йени Малатия | 1 - 1 | Фенербахче |
| 2021-04-04 | Ист. Башакшехир | 3 - 1 | Йени Малатия |
| 2021-03-20 | Йени Малатия | 2 - 2 | Газиантеп |
| 2021-03-06 | Денизлиспор | 3 - 2 | Йени Малатия |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 8 | 5 | 4 | |
| 25% | 42% | 33% | 67% | 42% | 33% |
Класиране Супер Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Бешикташ | 39 | +44 | 81 |
| 2 | Галатасарай | 39 | +42 | 81 |
| 3 | Фенербахче | 39 | +30 | 79 |
| 4 | Трабзонспор | 39 | +12 | 68 |
| 5 | Сивасспор | 39 | +10 | 62 |
| 6 | Хатайспор | 39 | +10 | 61 |
| 7 | Аланияспор | 39 | +12 | 57 |
| 8 | Фатих Карагюмрюк | 39 | +8 | 57 |
| 9 | Газиантеп | 39 | +7 | 55 |
| 10 | Гьозтепе | 39 | +1 | 51 |
| 11 | Коняспор | 39 | +1 | 49 |
| 12 | Ризеспор | 39 | -14 | 48 |
| 13 | Касъмпаша | 39 | -9 | 46 |
| 14 | Ист. Башакшехир | 39 | -14 | 45 |
| 15 | Йени Малатия | 39 | -2 | 45 |
| 16 | Анталияспор | 39 | -14 | 43 |
| 17 | Кайзериспор | 39 | -16 | 41 |
| 18 | Ерзурумспор | 40 | -24 | 40 |
| 19 | Анкарагуджу | 39 | -18 | 38 |
| 20 | Генчлербирлиги | 39 | -31 | 38 |
| 21 | Денизлиспор | 39 | -35 | 28 |
Хронология на изиграните мачове
| Галатасарай | |
| Йени Малатия | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Галатасарай | Йени Малатия |
|---|---|---|---|
| 1 | Бешикташ | 3 - 1 | 1 - 0 |
| 2 | Галатасарай | - | |
| 3 | Фенербахче | 0 - 0 | 0 - 3 |
| 4 | Трабзонспор | 1 - 1 | 3 - 1 |
| 5 | Сивасспор | 2 - 2 | 1 - 0 |
| 6 | Хатайспор | 3 - 0 | 1 - 2 |
| 7 | Аланияспор | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 8 | Фатих Карагюмрюк | 1 - 1 | 3 - 0 |
| 9 | Газиантеп | 3 - 1 | 2 - 2 |
| 10 | Гьозтепе | 3 - 1 | 2 - 2 |
| 11 | Коняспор | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 12 | Ризеспор | 3 - 4 | 0 - 4 |
| 13 | Касъмпаша | 2 - 1 | 0 - 0 |
| 14 | Ист. Башакшехир | 3 - 0 | 3 - 1 |
| 15 | Йени Малатия | - | |
| 16 | Анталияспор | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 17 | Кайзериспор | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 18 | Ерзурумспор | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 19 | Анкарагуджу | 1 - 0 | 3 - 1 |
| 20 | Генчлербирлиги | 6 - 0 | 1 - 1 |
| 21 | Денизлиспор | 6 - 1 | 3 - 2 |
Класиране в шампионата
| Галатасарай | Йени Малатия | |
| Позиция | 2 | 15 |
| Точки | 81 | 45 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 17 |
| Точки | 39 | 16 |
Форма в шампионата
| Галатасарай | Йени Малатия | |
|
Победи Равни Загуби |
25
6 8 |
10
15 14 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
11
6 2 |
3
7 9 |
Голове в шампионата
| Галатасарай | Йени Малатия | |
|
Вкарани Получени |
77
35 |
48
50 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
42
16 |
22
28 |
Обща статистика за Супер Лига
| Мачове (410) | |
| Победа за домакина | 41% |
| Равен | 29% |
| Победа за госта | 30% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (1110) | |
| Средно голове на мач | 2.71 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.51 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.20 |
| Домакинът е отбелязал в | 77% |
| Гостът е отбелязал в | 70% |
| Гол/Гол | 57% |
| Над 1.5 | 74% |
| Над 2.5 | 50% |
| Над 3.5 | 29% |
Галатасарай следващи 6 срещи
| 2021-06-27 | Галатасарай | - | Динамо Букурещ |
| 2021-07-10 | Галатасарай | - | Касъмпаша |
| 2021-07-21 | ПСВ Айндховен | - | Галатасарай |
| 2021-07-28 | Галатасарай | - | ПСВ Айндховен |
| 2021-08-05 | Галатасарай | - | Сейнт Джонстън |
| 2021-08-12 | Сейнт Джонстън | - | Галатасарай |
Йени Малатия следващи 6 срещи
| 2021-08-06 | Ист. Башакшехир | - | Йени Малатия |
| 2021-08-16 | Йени Малатия | - | Трабзонспор |
| 2021-08-22 | Гьозтепе | - | Йени Малатия |
| 2021-08-28 | Йени Малатия | - | Газиантеп |
| 2021-09-11 | Бешикташ | - | Йени Малатия |
| 2021-09-17 | Йени Малатия | - | Фатих Карагюмрюк |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.08 | 9.00 | 15.00 |
| Вероятност | 45% | 33% | 22% |
| 1 @ 1.08 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.02 | 7.00 |
| Вероятност | 66% | 34% |
| 1X @ 1.02 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.04 | 13.00 | |
| Вероятност | 75% | 25% | |
| Над 1.5 @ 1.04 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.16 | 5.00 | |
| Вероятност | 49% | 51% | |
| Под 2.5 @ 5.00 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.44 | 2.62 | |
| Вероятност | 29% | 71% | |
| Под 3.5 @ 2.62 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.66 | 2.10 | |
| Вероятност | 54% | 46% | |
| Г/Г @ 1.66 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-05-15 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
