Плейофи - Ирландия
петък, 04.11.2022
19:45
0 - 3
(0 - 2, 0 - 1)
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Голуей |
| Гост: |
Уотърфорд |
| Разстояние: |
172.3 км |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.65 |
3.50 |
2.30 |
12 |
|
|
|
1.55 |
1.44 |
| 34% |
31% |
35% |
1.28 |
|
|
|
48% |
52% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.21 |
4.00 |
|
|
|
1.63 |
2.10 |
|
|
|
2.55 |
1.44 |
| 77% |
23% |
|
|
|
55% |
45% |
|
|
|
34% |
66% |
Последни 9 директни срещи
|
2022-08-12 |
Уотърфорд
|
2 - 1 |
Голуей Юнайтед
|
|
2022-07-01 |
Голуей Юнайтед
|
1 - 0 |
Уотърфорд
|
|
2022-04-15 |
Уотърфорд
|
0 - 1 |
Голуей Юнайтед
|
|
2022-03-04 |
Голуей Юнайтед
|
2 - 2 |
Уотърфорд
|
|
2019-04-01 |
Уотърфорд
|
2 - 1 |
Голуей Юнайтед
|
|
2014-08-29 |
Голуей Юнайтед
|
1 - 0 |
Уотърфорд
|
|
2014-07-04 |
Уотърфорд
|
1 - 1 |
Голуей Юнайтед
|
|
2014-05-02 |
Голуей Юнайтед
|
2 - 0 |
Уотърфорд
|
|
2014-03-14 |
Уотърфорд
|
0 - 0 |
Голуей Юнайтед
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
2 |
|
5 |
3 |
1 |
| 44% |
33% |
22% |
|
56% |
33% |
11% |
Голуей Юнайтед последни 12 срещи
|
2022-10-30 |
Голуей Юнайтед
|
3 - 0 |
Лонгфорд Таун
|
|
2022-10-26 |
Лонгфорд Таун
|
2 - 2 |
Голуей Юнайтед
|
|
2022-10-21 |
Голуей Юнайтед
|
3 - 3 |
Лонгфорд Таун
|
|
2022-10-14 |
Уексфорд
|
0 - 0 |
Голуей Юнайтед
|
|
2022-10-07 |
Голуей Юнайтед
|
1 - 2 |
Атлон Таун
|
|
2022-09-30 |
Трити Юнайтед
|
1 - 1 |
Голуей Юнайтед
|
|
2022-09-16 |
Голуей Юнайтед
|
2 - 1 |
Корк Сити
|
|
2022-09-09 |
Коб Рамблърс
|
1 - 1 |
Голуей Юнайтед
|
|
2022-08-26 |
Голуей Юнайтед
|
2 - 3 |
УК Дъблин
|
|
2022-08-19 |
Голуей Юнайтед
|
1 - 2 |
Брей Уондърърс
|
|
2022-08-12 |
Уотърфорд
|
2 - 1 |
Голуей Юнайтед
|
|
2022-08-05 |
Голуей Юнайтед
|
2 - 2 |
Уексфорд
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
6 |
4 |
|
11 |
9 |
4 |
| 17% |
50% |
33% |
|
92% |
75% |
33% |
Уотърфорд последни 12 срещи
|
2022-10-29 |
Уотърфорд
|
3 - 3 |
Трити Юнайтед
|
|
2022-10-26 |
Трити Юнайтед
|
1 - 4 |
Уотърфорд
|
|
2022-10-21 |
Уотърфорд
|
4 - 2 |
Атлон Таун
|
|
2022-10-16 |
Уотърфорд
|
0 - 1 |
Шелбърн
|
|
2022-10-07 |
Уотърфорд
|
3 - 0 |
Трити Юнайтед
|
|
2022-10-03 |
Лонгфорд Таун
|
1 - 2 |
Уотърфорд
|
|
2022-09-30 |
Уотърфорд
|
3 - 1 |
Коб Рамблърс
|
|
2022-09-25 |
Брей Уондърърс
|
0 - 3 |
Уотърфорд
|
|
2022-09-16 |
Уотърфорд
|
3 - 2 |
Дъндолк
|
|
2022-09-09 |
Уотърфорд
|
1 - 2 |
Корк Сити
|
|
2022-09-02 |
Уексфорд
|
2 - 2 |
Уотърфорд
|
|
2022-08-15 |
Корк Сити
|
0 - 0 |
Уотърфорд
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
3 |
2 |
|
10 |
10 |
6 |
| 58% |
25% |
17% |
|
83% |
83% |
50% |
Класиране Висша Дивизия
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Шамрок Роувърс |
35 |
23 |
7 |
5 |
59 |
22 |
+37 |
76 |
| 2 |
Дери Сити |
35 |
18 |
12 |
5 |
53 |
26 |
+27 |
66 |
| 3 |
Дъндолк |
35 |
17 |
12 |
6 |
52 |
30 |
+22 |
63 |
| 4 |
Сейнт Патрикс |
35 |
17 |
7 |
11 |
53 |
37 |
+16 |
58 |
| 5 |
Слиго Роувърс |
35 |
13 |
10 |
12 |
46 |
41 |
+5 |
49 |
| 6 |
Бохемианс |
35 |
11 |
10 |
14 |
42 |
45 |
-3 |
43 |
| 7 |
Шелбърн |
35 |
10 |
11 |
14 |
40 |
45 |
-5 |
41 |
| 8 |
Дрогеда Юнайтед |
35 |
8 |
11 |
16 |
32 |
58 |
-26 |
35 |
| 9 |
УК Дъблин |
35 |
6 |
8 |
21 |
28 |
65 |
-37 |
26 |
| 10 |
Фин Харпс |
35 |
4 |
8 |
23 |
33 |
69 |
-36 |
20 |
Голуей Юнайтед следващи 6 срещи
|
2023-01-20 |
Голуей Юнайтед
|
- |
Сейнт Патрикс
|
|
2023-01-28 |
Слиго Роувърс
|
- |
Голуей Юнайтед
|
|
2023-02-03 |
Голуей Юнайтед
|
- |
Корк Сити
|
|
2023-02-10 |
Шелбърн
|
- |
Голуей Юнайтед
|
|
2023-02-17 |
Фин Харпс
|
- |
Голуей Юнайтед
|
|
2023-02-24 |
Голуей Юнайтед
|
- |
Трити Юнайтед
|
Уотърфорд следващи 6 срещи
|
2022-11-11 |
УК Дъблин
|
- |
Уотърфорд
|
|
2023-01-27 |
Флийтууд Таун
|
- |
Уотърфорд
|
|
2023-01-31 |
Уотърфорд
|
- |
Коб Рамблърс
|
|
2023-02-04 |
Шамрок Роувърс
|
- |
Уотърфорд
|
|
2023-02-11 |
Уотърфорд
|
- |
Сейнт Патрикс
|
|
2023-02-17 |
Уексфорд
|
- |
Уотърфорд
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
2.65 |
3.50 |
2.30 |
| Вероятност |
34% |
31% |
35% |
|
12 @ 1.28 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.55 |
1.44 |
| Вероятност |
48% |
52% |
|
X2 @ 1.44 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.21 |
4.00 |
| Вероятност |
|
77% |
23% |
|
Над 1.5 @ 1.21 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.63 |
2.10 |
| Вероятност |
|
55% |
45% |
|
Над 2.5 @ 1.63 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.55 |
1.44 |
| Вероятност |
|
34% |
66% |
|
Под 3.5 @ 1.44 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.55 |
2.25 |
| Вероятност |
|
59% |
41% |
|
Г/Г @ 1.55 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-11-04 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!