Джей Лига 1 - Япония
събота, 29.10.2022
07:00
07:00

Гамба Осака

Джубило Ивата
2 - 0
(0 - 0, 2 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Суита |
| Гост: | Ивата |
| Разстояние: | 213.4 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Осака Експо |
| Капацитет: | 21 000 |
| Размер: | 106 x 69 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 07:00 (15:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.95 | 3.50 | 4.00 | 1X | 1.22 | 1.80 | |||
| 35% | 35% | 30% | 1.22 | 53% | 47% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.95 | 1.90 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 73% | 27% | 43% | 57% | 26% | 74% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-03-12 | Джубило Ивата | 1 - 1 | Гамба Осака |
| 2019-08-18 | Гамба Осака | 1 - 1 | Джубило Ивата |
| 2019-06-15 | Джубило Ивата | 0 - 0 | Гамба Осака |
| 2019-04-24 | Гамба Осака | 4 - 1 | Джубило Ивата |
| 2019-03-06 | Джубило Ивата | 1 - 0 | Гамба Осака |
| 2018-08-01 | Джубило Ивата | 1 - 1 | Гамба Осака |
| 2018-06-09 | Джубило Ивата | 2 - 3 | Гамба Осака |
| 2018-06-02 | Гамба Осака | 1 - 0 | Джубило Ивата |
| 2018-04-11 | Гамба Осака | 2 - 0 | Джубило Ивата |
| 2017-08-13 | Гамба Осака | 0 - 2 | Джубило Ивата |
| 2017-06-04 | Джубило Ивата | 3 - 0 | Гамба Осака |
| 2016-08-13 | Джубило Ивата | 0 - 2 | Гамба Осака |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 9 | 3 | 2 | |
| 42% | 33% | 25% | 75% | 25% | 17% |
Гамба Осака последни 12 срещи
| 2022-10-08 | Йокохама Ф М. | 0 - 2 | Гамба Осака |
| 2022-10-01 | Гамба Осака | 0 - 0 | Кашива Рейсол |
| 2022-09-18 | Висел Кобе | 2 - 1 | Гамба Осака |
| 2022-09-10 | Гамба Осака | 0 - 0 | Токио |
| 2022-09-03 | Гамба Осака | 0 - 3 | Саган Тошу |
| 2022-08-31 | Ависпа Фукуока | 0 - 1 | Гамба Осака |
| 2022-08-27 | Нагоя Грампус | 0 - 2 | Гамба Осака |
| 2022-08-20 | С. Хирошима | 5 - 2 | Гамба Осака |
| 2022-08-14 | Гамба Осака | 0 - 2 | Шимизу Ес-Пулс |
| 2022-07-30 | Гамба Осака | 1 - 1 | Киото Санга |
| 2022-07-25 | Гамба Осака | 2 - 6 | Пари Сен Жермен |
| 2022-07-16 | Гамба Осака | 1 - 2 | Серезо Осака |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 9 | 5 | 2 | |
| 25% | 25% | 50% | 75% | 42% | 17% |
Джубило Ивата последни 12 срещи
| 2022-10-22 | Шимизу Ес-Пулс | 1 - 1 | Джубило Ивата |
| 2022-10-12 | Йокохама Ф М. | 0 - 1 | Джубило Ивата |
| 2022-10-08 | Джубило Ивата | 3 - 3 | Кашима Антлърс |
| 2022-09-17 | Джубило Ивата | 2 - 2 | Серезо Осака |
| 2022-09-11 | К. Сапоро | 4 - 0 | Джубило Ивата |
| 2022-09-03 | Джубило Ивата | 2 - 2 | Кашива Рейсол |
| 2022-08-19 | Нагоя Грампус | 1 - 0 | Джубило Ивата |
| 2022-08-13 | Джубило Ивата | 0 - 6 | Урава Ред Дайм. |
| 2022-08-07 | Саган Тошу | 2 - 0 | Джубило Ивата |
| 2022-07-30 | Джубило Ивата | 1 - 0 | Шонан Белмар |
| 2022-07-20 | Токио Верди | 1 - 1 | Джубило Ивата |
| 2022-07-17 | Токио | 2 - 0 | Джубило Ивата |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 9 | 5 | 5 | |
| 17% | 42% | 42% | 75% | 42% | 42% |
Класиране Джей Лига 1
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Йокохама Ф М. | 32 | +30 | 62 |
| 2 | Кавазаки Фронт. | 32 | +21 | 60 |
| 3 | С. Хирошима | 32 | +12 | 54 |
| 4 | Серезо Осака | 32 | +7 | 50 |
| 5 | Токио | 32 | +5 | 49 |
| 6 | Кашима Антлърс | 32 | +4 | 48 |
| 7 | Кашива Рейсол | 32 | +1 | 47 |
| 8 | Урава Ред Дайм. | 32 | +12 | 44 |
| 9 | Саган Тошу | 32 | +4 | 41 |
| 10 | Висел Кобе | 32 | -3 | 40 |
| 11 | Нагоя Грампус | 32 | -7 | 40 |
| 12 | К. Сапоро | 32 | -12 | 39 |
| 13 | Шонан Белмар | 32 | -12 | 35 |
| 14 | Киото Санга | 32 | -8 | 34 |
| 15 | Ависпа Фукуока | 32 | -10 | 34 |
| 16 | Шимизу Ес-Пулс | 32 | -8 | 33 |
| 17 | Гамба Осака | 32 | -13 | 33 |
| 18 | Джубило Ивата | 32 | -23 | 29 |
Хронология на изиграните мачове
| Гамба Осака | |
| Джубило Ивата | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Гамба Осака | Джубило Ивата |
|---|---|---|---|
| 1 | Йокохама Ф М. | 1 - 2 | 0 - 1 |
| 2 | Кавазаки Фронт. | 2 - 2 | 1 - 1 |
| 3 | С. Хирошима | 2 - 0 | 3 - 0 |
| 4 | Серезо Осака | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 5 | Токио | 0 - 0 | 2 - 0 |
| 6 | Кашима Антлърс | 1 - 3 | 3 - 1 |
| 7 | Кашива Рейсол | 0 - 0 | 2 - 0 |
| 8 | Урава Ред Дайм. | 1 - 1 | 4 - 1 |
| 9 | Саган Тошу | 0 - 3 | 2 - 0 |
| 10 | Висел Кобе | 2 - 0 | 0 - 0 |
| 11 | Нагоя Грампус | 3 - 1 | 1 - 0 |
| 12 | К. Сапоро | 0 - 0 | 4 - 0 |
| 13 | Шонан Белмар | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 14 | Киото Санга | 1 - 1 | 1 - 4 |
| 15 | Ависпа Фукуока | 2 - 3 | 1 - 1 |
| 16 | Шимизу Ес-Пулс | 0 - 2 | 1 - 1 |
| 17 | Гамба Осака | - | |
| 18 | Джубило Ивата | - |
Класиране в шампионата
| Гамба Осака | Джубило Ивата | |
| Позиция | 17 | 18 |
| Точки | 33 | 29 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 16 | 17 |
| Точки | 15 | 11 |
Форма в шампионата
| Гамба Осака | Джубило Ивата | |
|
Победи Равни Загуби |
8
9 15 |
6
11 15 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
3
6 7 |
2
5 9 |
Голове в шампионата
| Гамба Осака | Джубило Ивата | |
|
Вкарани Получени |
31
44 |
32
55 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
16
21 |
11
27 |
Обща статистика за Джей Лига 1
| Мачове (288) | |
| Победа за домакина | 40% |
| Равен | 32% |
| Победа за госта | 28% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (722) | |
| Средно голове на мач | 2.51 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.38 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.13 |
| Домакинът е отбелязал в | 71% |
| Гостът е отбелязал в | 66% |
| Гол/Гол | 48% |
| Над 1.5 | 71% |
| Над 2.5 | 44% |
| Над 3.5 | 26% |
Гамба Осака следващи 6 срещи
| 2022-11-05 | Кашима Антлърс | - | Гамба Осака |
| 2022-11-19 | Гамба Осака | - | А. Франкфурт |
| 2023-02-18 | Кашива Рейсол | - | Гамба Осака |
| 2023-02-25 | Гамба Осака | - | Саган Тошу |
| 2023-03-04 | Висел Кобе | - | Гамба Осака |
| 2023-03-08 | Киото Санга | - | Гамба Осака |
Джубило Ивата следващи 6 срещи
| 2022-11-05 | Джубило Ивата | - | Киото Санга |
| 2023-02-18 | Джубило Ивата | - | Фагиано Окаяма |
| 2023-02-26 | Ренофа Ямагучи | - | Джубило Ивата |
| 2023-03-04 | Джубило Ивата | - | Монтедио Ямагата |
| 2023-03-08 | Йокохама Ф М. | - | Джубило Ивата |
| 2023-03-11 | Омия Ардижа | - | Джубило Ивата |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.95 | 3.50 | 4.00 |
| Вероятност | 35% | 35% | 30% |
| 1X @ 1.22 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.22 | 1.80 |
| Вероятност | 53% | 47% |
| 1X @ 1.22 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.28 | 3.50 | |
| Вероятност | 73% | 27% | |
| Над 1.5 @ 1.28 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.95 | 1.90 | |
| Вероятност | 43% | 57% | |
| Под 2.5 @ 1.90 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.25 | 1.33 | |
| Вероятност | 26% | 74% | |
| Под 3.5 @ 1.33 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.80 | 1.95 | |
| Вероятност | 50% | 50% | |
| Г/Г @ 1.80 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-10-29 04:05. Възможни са промени към настоящия момент!
