Национална Лига - Англия
събота, 03.12.2022
12:30
12:30

Гейтсхед

Алдършот Таун
0 - 2
(0 - 0, 0 - 2)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Гейтсхед |
| Гост: | Алдършот |
| Разстояние: | 416.7 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Гейтсхед Интернешънъл Стейдиъм |
| Капацитет: | 11 800 |
| Размер: | 100 x 64 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 12:30 (12:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.30 | 3.60 | 2.87 | X2 | 1.40 | 1.57 | |||
| 32% | 29% | 39% | 1.57 | 44% | 56% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.80 | 2.00 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 82% | 18% | 54% | 46% | 35% | 65% |
Последни 12 директни срещи
| 2019-03-02 | Алдършот Таун | 0 - 2 | Гейтсхед |
| 2018-10-27 | Гейтсхед | 3 - 0 | Алдършот Таун |
| 2018-04-17 | Алдършот Таун | 1 - 0 | Гейтсхед |
| 2017-09-16 | Гейтсхед | 0 - 1 | Алдършот Таун |
| 2017-01-21 | Гейтсхед | 1 - 1 | Алдършот Таун |
| 2016-09-24 | Алдършот Таун | 3 - 0 | Гейтсхед |
| 2016-02-20 | Гейтсхед | 3 - 2 | Алдършот Таун |
| 2015-08-08 | Алдършот Таун | 1 - 2 | Гейтсхед |
| 2014-11-01 | Алдършот Таун | 1 - 2 | Гейтсхед |
| 2014-09-27 | Гейтсхед | 1 - 1 | Алдършот Таун |
| 2014-03-25 | Алдършот Таун | 1 - 2 | Гейтсхед |
| 2014-01-14 | Гейтсхед | 0 - 0 | Алдършот Таун |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 9 | 6 | 1 | |
| 50% | 25% | 25% | 75% | 50% | 8% |
Гейтсхед последни 12 срещи
| 2022-11-26 | Торки Юнайтед | 1 - 1 | Гейтсхед |
| 2022-11-19 | Гейтсхед | 3 - 1 | Саутенд |
| 2022-11-12 | Йоувил | 3 - 1 | Гейтсхед |
| 2022-11-05 | Гейтсхед | 2 - 3 | Стивънидж |
| 2022-11-01 | Честърфийлд | 2 - 1 | Гейтсхед |
| 2022-10-29 | Гейтсхед | 1 - 1 | Солихъл Муурс |
| 2022-10-25 | Скънторп | 3 - 1 | Гейтсхед |
| 2022-10-22 | Гейтсхед | 1 - 3 | Уокинг |
| 2022-10-18 | Гейтсхед | 2 - 1 | Олтринкам |
| 2022-10-15 | Олтринкам | 2 - 2 | Гейтсхед |
| 2022-10-08 | Бромли | 1 - 1 | Гейтсхед |
| 2022-10-04 | Гейтсхед | 1 - 3 | Олтринкам |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 12 | 9 | 7 | |
| 17% | 33% | 50% | 100% | 75% | 58% |
Алдършот Таун последни 12 срещи
| 2022-11-26 | Алдършот Таун | 2 - 0 | Саутенд |
| 2022-11-19 | Рексъм | 2 - 0 | Алдършот Таун |
| 2022-11-12 | Алдършот Таун | 1 - 2 | Мейдънхед Юн. |
| 2022-11-01 | Торки Юнайтед | 6 - 1 | Алдършот Таун |
| 2022-10-29 | Доркинг | 0 - 3 | Алдършот Таун |
| 2022-10-25 | Йоувил | 0 - 2 | Алдършот Таун |
| 2022-10-22 | Алдършот Таун | 2 - 1 | Йорк Сити |
| 2022-10-08 | Скънторп | 3 - 3 | Алдършот Таун |
| 2022-10-04 | Алдършот Таун | 0 - 0 | Ийстли |
| 2022-10-01 | Алдършот Таун | 1 - 2 | Уелдстоун |
| 2022-09-24 | Олтринкам | 1 - 0 | Алдършот Таун |
| 2022-09-17 | Алдършот Таун | 5 - 1 | Халифакс Таун |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 10 | 7 | 3 | |
| 42% | 17% | 42% | 83% | 58% | 25% |
Класиране Национална Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Рексъм | 20 | +34 | 46 |
| 2 | Нотс Каунти | 20 | +32 | 45 |
| 3 | Честърфийлд | 19 | +17 | 40 |
| 4 | Уокинг | 20 | +15 | 37 |
| 5 | Саутенд | 21 | +10 | 33 |
| 6 | Барнет | 20 | 0 | 33 |
| 7 | Солихъл Муурс | 20 | +10 | 30 |
| 8 | Бромли | 20 | +2 | 29 |
| 9 | Дагенъм и Ред. | 19 | -1 | 29 |
| 10 | Уелдстоун | 20 | -5 | 29 |
| 11 | Боръм Ууд | 19 | +4 | 28 |
| 12 | Ийстли | 21 | -2 | 28 |
| 13 | Мейдънхед Юн. | 21 | -5 | 27 |
| 14 | Доркинг | 20 | -9 | 25 |
| 15 | Халифакс Таун | 20 | -9 | 25 |
| 16 | Олтринкам | 21 | -10 | 25 |
| 17 | Йорк Сити | 21 | 0 | 24 |
| 18 | Алдършот Таун | 20 | -5 | 23 |
| 19 | Йоувил | 21 | -4 | 22 |
| 20 | Мейдстоун Юн. | 21 | -19 | 21 |
| 21 | Олдъм | 18 | -10 | 17 |
| 22 | Гейтсхед | 20 | -9 | 16 |
| 23 | Скънторп | 21 | -17 | 15 |
| 24 | Торки Юнайтед | 21 | -19 | 15 |
Хронология на изиграните мачове
| Гейтсхед | |
| Алдършот Таун | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Гейтсхед | Алдършот Таун |
|---|---|---|---|
| 1 | Рексъм | 2 - 0 | |
| 2 | Нотс Каунти | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 3 | Честърфийлд | 1 - 0 | |
| 4 | Уокинг | 1 - 3 | |
| 5 | Саутенд | 3 - 1 | |
| 6 | Барнет | 2 - 2 | |
| 7 | Солихъл Муурс | 1 - 1 | |
| 8 | Бромли | ||
| 9 | Дагенъм и Ред. | ||
| 10 | Уелдстоун | 0 - 1 | |
| 11 | Боръм Ууд | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 12 | Ийстли | 1 - 1 | |
| 13 | Мейдънхед Юн. | ||
| 14 | Доркинг | 0 - 3 | |
| 15 | Халифакс Таун | ||
| 16 | Олтринкам | 1 - 3 | 1 - 0 |
| 17 | Йорк Сити | ||
| 18 | Алдършот Таун | - | |
| 19 | Йоувил | 0 - 2 | |
| 20 | Мейдстоун Юн. | 4 - 1 | |
| 21 | Олдъм | 2 - 1 | |
| 22 | Гейтсхед | - | |
| 23 | Скънторп | 3 - 3 | |
| 24 | Торки Юнайтед | 6 - 1 |
Класиране в шампионата
| Гейтсхед | Алдършот Таун | |
| Позиция | 22 | 18 |
| Точки | 16 | 23 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 21 | 12 |
| Точки | 11 | 10 |
Форма в шампионата
| Гейтсхед | Алдършот Таун | |
|
Победи Равни Загуби |
3
8 9 |
7
2 11 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
2
5 3 |
3
1 6 |
Голове в шампионата
| Гейтсхед | Алдършот Таун | |
|
Вкарани Получени |
25
34 |
28
33 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
15
15 |
12
18 |
Обща статистика за Национална Лига
| Мачове (242) | |
| Победа за домакина | 47% |
| Равен | 26% |
| Победа за госта | 27% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (694) | |
| Средно голове на мач | 2.87 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.60 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.27 |
| Домакинът е отбелязал в | 81% |
| Гостът е отбелязал в | 71% |
| Гол/Гол | 57% |
| Над 1.5 | 78% |
| Над 2.5 | 50% |
| Над 3.5 | 32% |
Гейтсхед следващи 6 срещи
| 2022-12-10 | Гейтсхед | - | Дагенъм и Ред. |
| 2022-12-13 | Нотс Каунти | - | Гейтсхед |
| 2022-12-20 | Олдъм | - | Гейтсхед |
| 2022-12-26 | Йорк Сити | - | Гейтсхед |
| 2023-01-02 | Гейтсхед | - | Йорк Сити |
| 2023-01-07 | Барнет | - | Гейтсхед |
Алдършот Таун следващи 6 срещи
| 2022-12-10 | Солихъл Муурс | - | Алдършот Таун |
| 2022-12-13 | Алдършот Таун | - | Боръм Ууд |
| 2022-12-17 | Алдършот Таун | - | Уелинг Юнайтед |
| 2022-12-20 | Алдършот Таун | - | Уелинг Юнайтед |
| 2022-12-26 | Алдършот Таун | - | Уокинг |
| 2023-01-01 | Уокинг | - | Алдършот Таун |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.30 | 3.60 | 2.87 |
| Вероятност | 32% | 29% | 39% |
| X2 @ 1.57 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.40 | 1.57 |
| Вероятност | 44% | 56% |
| X2 @ 1.57 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.25 | 3.75 | |
| Вероятност | 82% | 18% | |
| Над 1.5 @ 1.25 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.80 | 2.00 | |
| Вероятност | 54% | 46% | |
| Над 2.5 @ 1.80 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.00 | 1.36 | |
| Вероятност | 35% | 65% | |
| Под 3.5 @ 1.36 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.70 | 2.05 | |
| Вероятност | 65% | 35% | |
| Г/Г @ 1.70 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-12-03 08:02. Възможни са промени към настоящия момент!
