Дивизия 1 Север - Швеция
събота, 22.10.2022
12:00
12:00

Йефле

Умео ФК
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Йефле |
| Гост: | Умео |
| Разстояние: | 386.0 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Стрьомвален |
| Капацитет: | 7 200 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 12:00 (13:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.31 | 5.00 | 6.75 | 1 | 1.09 | 3.20 | |||
| 60% | 14% | 26% | 1.31 | 69% | 31% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.10 | 5.72 | 1.38 | 2.80 | 1.93 | 1.75 | ||||||
| 79% | 21% | 63% | 37% | 39% | 61% |
Последни 5 директни срещи
| 2022-04-23 | Умео ФК | 0 - 1 | Йефле |
| 2021-10-16 | Умео ФК | 2 - 1 | Йефле |
| 2021-05-01 | Йефле | 2 - 2 | Умео ФК |
| 2019-08-24 | Йефле | 1 - 2 | Умео ФК |
| 2019-06-02 | Умео ФК | 1 - 0 | Йефле |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 1 | 3 | 3 | 3 | 1 | |
| 20% | 20% | 60% | 60% | 60% | 20% |
Йефле последни 12 срещи
| 2022-10-15 | Солентюна | 0 - 1 | Йефле |
| 2022-10-09 | Йефле | 2 - 0 | Йоребру Сир. |
| 2022-10-01 | Хамарби ТФФ | 3 - 3 | Йефле |
| 2022-09-25 | Йефле | 3 - 1 | Карлстад Футбол |
| 2022-09-18 | Питео | 1 - 4 | Йефле |
| 2022-09-10 | Ханинге | 0 - 2 | Йефле |
| 2022-09-03 | Йефле | 6 - 0 | ИФ Сюлвия |
| 2022-08-27 | БК Форвард | 1 - 3 | Йефле |
| 2022-08-20 | Йефле | 2 - 1 | Сандвикен |
| 2022-08-14 | Тийм ТГ | 0 - 2 | Йефле |
| 2022-08-10 | Йефле | 4 - 1 | Стокхолм Интер. |
| 2022-08-06 | Тебю ФК | 0 - 1 | Йефле |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 11 | 1 | 0 | 10 | 7 | 6 | |
| 92% | 8% | 0% | 83% | 58% | 50% |
Умео ФК последни 12 срещи
| 2022-10-15 | Умео ФК | 2 - 1 | БК Форвард |
| 2022-10-08 | ИФ Сюлвия | 0 - 1 | Умео ФК |
| 2022-10-01 | Умео ФК | 1 - 3 | Сандвикен |
| 2022-09-25 | Стокхолм Интер. | 2 - 1 | Умео ФК |
| 2022-09-18 | Умео ФК | 0 - 1 | Ханинге |
| 2022-09-11 | Васалунд | 2 - 1 | Умео ФК |
| 2022-09-02 | Умео ФК | 3 - 0 | Тийм ТГ |
| 2022-08-28 | Тебю ФК | 1 - 2 | Умео ФК |
| 2022-08-21 | Умео ФК | 1 - 1 | Мутала АИФ |
| 2022-08-14 | Умео ФК | 3 - 4 | Хамарби ТФФ |
| 2022-08-10 | Питео | 3 - 1 | Умео ФК |
| 2022-08-07 | Умео ФК | 2 - 3 | Солентюна |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 10 | 9 | 4 | |
| 33% | 8% | 58% | 83% | 75% | 33% |
Класиране Дивизия 1 Север
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Йефле | 27 | +38 | 66 |
| 2 | Сандвикен | 27 | +43 | 58 |
| 3 | Васалунд | 27 | +21 | 56 |
| 4 | Йоребру Сир. | 27 | +12 | 41 |
| 5 | Карлстад Футбол | 27 | +6 | 41 |
| 6 | Солентюна | 27 | +10 | 40 |
| 7 | ИФ Сюлвия | 27 | -4 | 40 |
| 8 | Хамарби ТФФ | 27 | +2 | 37 |
| 9 | Питео | 27 | -2 | 37 |
| 10 | Стокхолм Интер. | 27 | -3 | 35 |
| 11 | Умео ФК | 27 | -2 | 34 |
| 12 | Мутала АИФ | 27 | -6 | 34 |
| 13 | Ханинге | 27 | -18 | 28 |
| 14 | Тебю ФК | 27 | -14 | 26 |
| 15 | БК Форвард | 27 | -30 | 21 |
| 16 | Тийм ТГ | 27 | -53 | 11 |
Хронология на изиграните мачове
| Йефле | |
| Умео ФК | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Йефле | Умео ФК |
|---|---|---|---|
| 1 | Йефле | - | |
| 2 | Сандвикен | 2 - 1 | 4 - 1 |
| 3 | Васалунд | 2 - 1 | |
| 4 | Йоребру Сир. | 2 - 0 | |
| 5 | Карлстад Футбол | 3 - 1 | 1 - 0 |
| 6 | Солентюна | 4 - 0 | 1 - 1 |
| 7 | ИФ Сюлвия | 6 - 0 | 0 - 1 |
| 8 | Хамарби ТФФ | 1 - 0 | 0 - 2 |
| 9 | Питео | 2 - 2 | 3 - 1 |
| 10 | Стокхолм Интер. | 4 - 1 | 2 - 1 |
| 11 | Умео ФК | - | |
| 12 | Мутала АИФ | 1 - 0 | 4 - 1 |
| 13 | Ханинге | 3 - 2 | 1 - 2 |
| 14 | Тебю ФК | 1 - 2 | 1 - 2 |
| 15 | БК Форвард | 3 - 1 | 0 - 1 |
| 16 | Тийм ТГ | 3 - 0 | 1 - 1 |
Класиране в шампионата
| Йефле | Умео ФК | |
| Позиция | 1 | 11 |
| Точки | 66 | 34 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 1 | 12 |
| Точки | 34 | 17 |
Форма в шампионата
| Йефле | Умео ФК | |
|
Победи Равни Загуби |
21
3 3 |
10
4 13 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
11
1 1 |
5
2 6 |
Голове в шампионата
| Йефле | Умео ФК | |
|
Вкарани Получени |
61
23 |
40
42 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
35
10 |
15
20 |
Обща статистика за Дивизия 1 Север
| Мачове (216) | |
| Победа за домакина | 41% |
| Равен | 20% |
| Победа за госта | 39% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (692) | |
| Средно голове на мач | 3.20 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.63 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.57 |
| Домакинът е отбелязал в | 79% |
| Гостът е отбелязал в | 79% |
| Гол/Гол | 62% |
| Над 1.5 | 83% |
| Над 2.5 | 64% |
| Над 3.5 | 39% |
Йефле следващи 6 срещи
| 2022-10-29 | Мутала АИФ | - | Йефле |
| 2022-11-06 | Йефле | - | Васалунд |
| 2023-02-03 | Сундсвал | - | Йефле |
| 2023-02-18 | Йефле | - | АФК Ескилстюна |
| 2023-02-25 | Йефле | - | Сандвикен |
| 2023-03-01 | Йефле | - | Сандвикен |
Умео ФК следващи 6 срещи
| 2022-10-30 | Умео ФК | - | Карлстад Футбол |
| 2022-11-06 | Йоребру Сир. | - | Умео ФК |
| 2023-04-02 | Йоребру Сир. | - | Умео ФК |
| 2023-04-10 | Умео ФК | - | Далкурд |
| 2023-04-16 | Юнайтед Нордик | - | Умео ФК |
| 2023-04-22 | Буден | - | Умео ФК |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.31 | 5.00 | 6.75 |
| Вероятност | 60% | 14% | 26% |
| 1 @ 1.31 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.09 | 3.20 |
| Вероятност | 69% | 31% |
| 1X @ 1.09 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.10 | 5.72 | |
| Вероятност | 79% | 21% | |
| Над 1.5 @ 1.10 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.38 | 2.80 | |
| Вероятност | 63% | 37% | |
| Над 2.5 @ 1.38 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.93 | 1.75 | |
| Вероятност | 39% | 61% | |
| Под 3.5 @ 1.75 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.63 | 2.10 | |
| Вероятност | 58% | 42% | |
| Г/Г @ 1.63 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-10-22 08:04. Възможни са промени към настоящия момент!
