Супер Лига - Турция
събота, 20.03.2021
10:30
10:30

Генчлербирлиги

Касъмпаша
2 - 1
(0 - 0, 2 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Анкара |
| Гост: | Истанбул |
| Разстояние: | 352.0 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Анкара 19 Май |
| Капацитет: | 19 209 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 10:30 (13:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.00 | 3.20 | 2.35 | X2 | 1.57 | 1.36 | |||
| 31% | 28% | 41% | 1.36 | 42% | 58% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.90 | 1.90 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 75% | 25% | 50% | 50% | 25% | 75% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-11-29 | Касъмпаша | 2 - 0 | Генчлербирлиги |
| 2020-06-29 | Генчлербирлиги | 0 - 2 | Касъмпаша |
| 2019-11-24 | Касъмпаша | 1 - 2 | Генчлербирлиги |
| 2018-05-12 | Касъмпаша | 3 - 1 | Генчлербирлиги |
| 2017-12-16 | Генчлербирлиги | 0 - 0 | Касъмпаша |
| 2017-06-02 | Генчлербирлиги | 1 - 0 | Касъмпаша |
| 2017-01-15 | Касъмпаша | 3 - 0 | Генчлербирлиги |
| 2016-02-08 | Касъмпаша | 0 - 1 | Генчлербирлиги |
| 2015-08-29 | Генчлербирлиги | 1 - 0 | Касъмпаша |
| 2015-04-04 | Генчлербирлиги | 5 - 2 | Касъмпаша |
| 2014-11-09 | Касъмпаша | 2 - 2 | Генчлербирлиги |
| 2014-03-15 | Касъмпаша | 1 - 2 | Генчлербирлиги |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 8 | 6 | 3 | |
| 50% | 17% | 33% | 67% | 50% | 25% |
Генчлербирлиги последни 12 срещи
| 2021-03-14 | Фенербахче | 1 - 2 | Генчлербирлиги |
| 2021-03-07 | Генчлербирлиги | 0 - 1 | Ист. Башакшехир |
| 2021-03-02 | Газиантеп | 2 - 1 | Генчлербирлиги |
| 2021-02-26 | Генчлербирлиги | 1 - 1 | Йени Малатия |
| 2021-02-20 | Денизлиспор | 1 - 0 | Генчлербирлиги |
| 2021-02-15 | Генчлербирлиги | 0 - 3 | Бешикташ |
| 2021-02-03 | Коняспор | 0 - 0 | Генчлербирлиги |
| 2021-01-31 | Генчлербирлиги | 0 - 1 | Анталияспор |
| 2021-01-23 | Генчлербирлиги | 1 - 2 | Трабзонспор |
| 2021-01-19 | Гьозтепе | 4 - 0 | Генчлербирлиги |
| 2021-01-15 | Генчлербирлиги | 1 - 3 | Фатих Карагюмрюк |
| 2021-01-09 | Галатасарай | 6 - 0 | Генчлербирлиги |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 2 | 9 | 8 | 7 | 3 | |
| 8% | 17% | 75% | 67% | 58% | 25% |
Касъмпаша последни 12 срещи
| 2021-03-15 | Касъмпаша | 1 - 1 | Коняспор |
| 2021-03-08 | Анталияспор | 1 - 1 | Касъмпаша |
| 2021-03-04 | Касъмпаша | 1 - 2 | Трабзонспор |
| 2021-02-28 | Гьозтепе | 1 - 0 | Касъмпаша |
| 2021-02-20 | Касъмпаша | 3 - 2 | Фатих Карагюмрюк |
| 2021-02-14 | Галатасарай | 2 - 1 | Касъмпаша |
| 2021-02-06 | Касъмпаша | 1 - 4 | Хатайспор |
| 2021-02-02 | Ризеспор | 1 - 1 | Касъмпаша |
| 2021-01-30 | Касъмпаша | 0 - 1 | Кайзериспор |
| 2021-01-25 | Касъмпаша | 2 - 0 | Сивасспор |
| 2021-01-21 | Анкарагуджу | 1 - 0 | Касъмпаша |
| 2021-01-18 | Касъмпаша | 1 - 2 | Ерзурумспор |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 9 | 5 | 2 | |
| 17% | 25% | 58% | 75% | 42% | 17% |
Класиране Супер Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Бешикташ | 28 | +33 | 63 |
| 2 | Галатасарай | 30 | +34 | 61 |
| 3 | Фенербахче | 29 | +23 | 58 |
| 4 | Трабзонспор | 29 | +6 | 52 |
| 5 | Аланияспор | 29 | +20 | 49 |
| 6 | Хатайспор | 29 | +12 | 46 |
| 7 | Газиантеп | 29 | +10 | 46 |
| 8 | Фатих Карагюмрюк | 30 | +8 | 44 |
| 9 | Гьозтепе | 29 | +4 | 39 |
| 10 | Сивасспор | 28 | 0 | 37 |
| 11 | Анталияспор | 29 | -9 | 36 |
| 12 | Ризеспор | 29 | -11 | 34 |
| 13 | Коняспор | 28 | -1 | 33 |
| 14 | Йени Малатия | 28 | -4 | 31 |
| 15 | Кайзериспор | 29 | -16 | 31 |
| 16 | Касъмпаша | 29 | -13 | 31 |
| 17 | Анкарагуджу | 28 | -11 | 29 |
| 18 | Ист. Башакшехир | 29 | -16 | 29 |
| 19 | Ерзурумспор | 29 | -19 | 27 |
| 20 | Денизлиспор | 28 | -24 | 24 |
| 21 | Генчлербирлиги | 28 | -26 | 24 |
Хронология на изиграните мачове
| Генчлербирлиги | |
| Касъмпаша | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Генчлербирлиги | Касъмпаша |
|---|---|---|---|
| 1 | Бешикташ | 0 - 3 | 3 - 0 |
| 2 | Галатасарай | 2 - 1 | |
| 3 | Фенербахче | 1 - 5 | |
| 4 | Трабзонспор | 1 - 2 | 3 - 4 |
| 5 | Аланияспор | 2 - 1 | 1 - 2 |
| 6 | Хатайспор | 3 - 1 | 1 - 0 |
| 7 | Газиантеп | 1 - 1 | |
| 8 | Фатих Карагюмрюк | 1 - 3 | 1 - 1 |
| 9 | Гьозтепе | 1 - 0 | |
| 10 | Сивасспор | ||
| 11 | Анталияспор | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 12 | Ризеспор | 1 - 1 | |
| 13 | Коняспор | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 14 | Йени Малатия | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 15 | Кайзериспор | 3 - 2 | 1 - 0 |
| 16 | Касъмпаша | - | |
| 17 | Анкарагуджу | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 18 | Ист. Башакшехир | 0 - 1 | 2 - 2 |
| 19 | Ерзурумспор | ||
| 20 | Денизлиспор | 1 - 2 | |
| 21 | Генчлербирлиги | - |
Класиране в шампионата
| Генчлербирлиги | Касъмпаша | |
| Позиция | 21 | 16 |
| Точки | 24 | 31 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 20 | 19 |
| Точки | 13 | 10 |
Форма в шампионата
| Генчлербирлиги | Касъмпаша | |
|
Победи Равни Загуби |
6
6 16 |
8
7 14 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
3
4 7 |
2
4 8 |
Голове в шампионата
| Генчлербирлиги | Касъмпаша | |
|
Вкарани Получени |
24
50 |
32
45 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
15
24 |
13
22 |
Обща статистика за Супер Лига
| Мачове (302) | |
| Победа за домакина | 42% |
| Равен | 27% |
| Победа за госта | 31% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (795) | |
| Средно голове на мач | 2.63 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.46 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.17 |
| Домакинът е отбелязал в | 77% |
| Гостът е отбелязал в | 70% |
| Гол/Гол | 54% |
| Над 1.5 | 75% |
| Над 2.5 | 49% |
| Над 3.5 | 26% |
Генчлербирлиги следващи 6 срещи
| 2021-04-04 | Аланияспор | - | Генчлербирлиги |
| 2021-04-07 | Генчлербирлиги | - | Ерзурумспор |
| 2021-04-11 | Анкарагуджу | - | Генчлербирлиги |
| 2021-04-16 | Генчлербирлиги | - | Сивасспор |
| 2021-04-20 | Кайзериспор | - | Генчлербирлиги |
| 2021-04-23 | Генчлербирлиги | - | Ризеспор |
Касъмпаша следващи 6 срещи
| 2021-04-04 | Касъмпаша | - | Бешикташ |
| 2021-04-08 | Денизлиспор | - | Касъмпаша |
| 2021-04-12 | Касъмпаша | - | Йени Малатия |
| 2021-04-18 | Газиантеп | - | Касъмпаша |
| 2021-04-22 | Касъмпаша | - | Ист. Башакшехир |
| 2021-04-25 | Фенербахче | - | Касъмпаша |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.00 | 3.20 | 2.35 |
| Вероятност | 31% | 28% | 41% |
| X2 @ 1.36 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.57 | 1.36 |
| Вероятност | 42% | 58% |
| X2 @ 1.36 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.25 | 3.75 | |
| Вероятност | 75% | 25% | |
| Над 1.5 @ 1.25 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.90 | 1.90 | |
| Вероятност | 50% | 50% | |
| Над 2.5 @ 1.90 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.25 | 1.33 | |
| Вероятност | 25% | 75% | |
| Под 3.5 @ 1.33 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.66 | 2.10 | |
| Вероятност | 54% | 46% | |
| Г/Г @ 1.66 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-03-20 08:06. Възможни са промени към настоящия момент!
