Група за Европейските турнири
Белгия
вторник, 21.04.2026
19:30
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0)
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Генк |
| Гост: |
Шарлероа |
| Разстояние: |
96.6 км |
| Стадион |
| Стадион: |
Сегека Арена
|
| Капацитет: |
23 718 (20 040) |
| Размер: |
105 x 68 м |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
19:30 (20:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.85 |
3.40 |
3.70 |
1 |
|
|
|
1.25 |
1.80 |
| 39% |
32% |
29% |
1.85 |
|
|
|
66% |
34% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.29 |
3.50 |
|
|
|
1.90 |
1.90 |
|
|
|
3.25 |
1.33 |
| 74% |
26% |
|
|
|
51% |
49% |
|
|
|
30% |
70% |
Последни 12 директни срещи
|
2025-12-19 |
Шарлероа
|
2 - 2 |
Генк
|
|
2025-09-17 |
Генк
|
0 - 1 |
Шарлероа
|
|
2025-02-28 |
Шарлероа
|
1 - 1 |
Генк
|
|
2024-11-23 |
Генк
|
3 - 0 |
Шарлероа
|
|
2024-07-06 |
Генк
|
3 - 3 |
Шарлероа
|
|
2024-02-23 |
Шарлероа
|
0 - 1 |
Генк
|
|
2023-08-20 |
Генк
|
0 - 0 |
Шарлероа
|
|
2023-04-23 |
Шарлероа
|
2 - 2 |
Генк
|
|
2022-11-04 |
Генк
|
4 - 1 |
Шарлероа
|
|
2022-05-10 |
Генк
|
3 - 2 |
Шарлероа
|
|
2022-05-06 |
Шарлероа
|
2 - 2 |
Генк
|
|
2021-12-16 |
Генк
|
4 - 2 |
Шарлероа
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
6 |
1 |
|
9 |
8 |
7 |
| 42% |
50% |
8% |
|
75% |
67% |
58% |
Генк последни 12 срещи
|
2026-04-18 |
Вестерло
|
1 - 2 |
Генк
|
|
2026-04-12 |
Генк
|
0 - 0 |
ОХ Льовен
|
|
2026-04-03 |
Роял Антверп
|
1 - 2 |
Генк
|
|
2026-03-22 |
РААЛ Ла Лувиер
|
5 - 5 |
Генк
|
|
2026-03-19 |
Фрайбург
|
5 - 1 |
Генк
|
|
2026-03-15 |
Генк
|
1 - 0 |
Сент Трюиден
|
|
2026-03-12 |
Генк
|
1 - 0 |
Фрайбург
|
|
2026-03-07 |
Роял Юнион СЖ
|
2 - 1 |
Генк
|
|
2026-03-01 |
Генк
|
3 - 0 |
КАА Гент
|
|
2026-02-26 |
Генк
|
1 - 3 |
Динамо Загреб
|
|
2026-02-22 |
Генк
|
0 - 3 |
Стандарт Лиеж
|
|
2026-02-19 |
Динамо Загреб
|
1 - 3 |
Генк
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
2 |
4 |
|
9 |
9 |
4 |
| 50% |
17% |
33% |
|
75% |
75% |
33% |
Шарлероа последни 12 срещи
|
2026-04-18 |
Шарлероа
|
1 - 2 |
Стандарт Лиеж
|
|
2026-04-10 |
Шарлероа
|
2 - 1 |
Роял Антверп
|
|
2026-04-05 |
Вестерло
|
2 - 0 |
Шарлероа
|
|
2026-03-22 |
Зулте Варегем
|
1 - 0 |
Шарлероа
|
|
2026-03-14 |
Шарлероа
|
0 - 2 |
ОХ Льовен
|
|
2026-03-07 |
Дендер
|
2 - 2 |
Шарлероа
|
|
2026-03-01 |
Шарлероа
|
1 - 2 |
Клуб Брюж
|
|
2026-02-22 |
Вестерло
|
2 - 1 |
Шарлероа
|
|
2026-02-14 |
Шарлероа
|
2 - 3 |
КАА Гент
|
|
2026-02-11 |
Роял Юнион СЖ
|
4 - 1 |
Шарлероа
|
|
2026-02-07 |
Шарлероа
|
3 - 4 |
Серкъл Брюж
|
|
2026-02-04 |
Шарлероа
|
0 - 0 |
Роял Юнион СЖ
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
2 |
9 |
|
10 |
8 |
4 |
| 8% |
17% |
75% |
|
83% |
67% |
33% |
Класиране Група за Европейските турнири
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Генк |
3 |
2 |
1 |
0 |
4 |
2 |
+2 |
28 |
| 2 |
Стандарт Лиеж |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
4 |
+2 |
26 |
| 3 |
Вестерло |
3 |
2 |
0 |
1 |
5 |
3 |
+2 |
26 |
| 4 |
Роял Антверп |
3 |
1 |
0 |
2 |
4 |
4 |
0 |
21 |
| 5 |
Шарлероа |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
5 |
-2 |
20 |
| 6 |
ОХ Льовен |
3 |
0 |
1 |
2 |
1 |
5 |
-4 |
18 |
Хронология на изиграните мачове
| Генк |
|
| Шарлероа |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове Домакин/Гост
| № |
Отбор |
Генк |
Шарлероа |
| 1 |
Генк |
- |
|
| 2 |
Стандарт Лиеж |
|
|
| 3 |
Вестерло |
|
2 - 0 |
| 4 |
Роял Антверп |
|
|
| 5 |
Шарлероа |
|
- |
| 6 |
ОХ Льовен |
0 - 0 |
|
Представяне в Шампионата
| |
Генк |
Шарлероа |
| Победи |
13 |
10 |
| Равни |
10 |
7 |
| Загуби |
10 |
16 |
| Вкарани голове |
50 |
41 |
| Получени голове |
49 |
47 |
| Средно вкарани |
1.52 |
1.24 |
| Средно получени |
1.48 |
1.42 |
| Мачове вкарал |
85% |
76% |
| Мачове получил |
85% |
79% |
| Гол/Гол |
73% |
58% |
| Над 1.5 |
85% |
79% |
| Над 2.5 |
64% |
48% |
| Над 3.5 |
18% |
27% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
6 |
5 |
| Равни |
5 |
2 |
| Загуби |
5 |
9 |
| Вкарани голове |
21 |
18 |
| Получени голове |
20 |
23 |
| Средно вкарани |
1.31 |
1.12 |
| Средно получени |
1.25 |
1.44 |
| Мачове вкарал |
75% |
69% |
| Мачове получил |
75% |
81% |
| Гол/Гол |
56% |
50% |
| Над 1.5 |
75% |
69% |
| Над 2.5 |
44% |
50% |
| Над 3.5 |
12% |
31% |
Обща статистика за Група за Европейските турнири
| Мачове (9) |
| Победа за домакина |
33% |
| Равен |
11% |
| Победа за госта |
56% |
| Изиграни мачове |
30% |
| Голове (23) |
| Средно голове на мач |
2.56 |
| Домакинът е отбелязал средно |
1.22 |
| Гостът е отбелязал средно |
1.33 |
| Домакинът е отбелязал в |
89% |
| Гостът е отбелязал в |
67% |
| Гол/Гол |
67% |
| Над 1.5 |
89% |
| Над 2.5 |
67% |
| Над 3.5 |
11% |
Генк следващи 6 срещи
|
2026-04-25 |
Генк
|
- |
Стандарт Лиеж
|
|
2026-05-02 |
Шарлероа
|
- |
Генк
|
|
2026-05-10 |
Генк
|
- |
Вестерло
|
|
2026-05-16 |
Стандарт Лиеж
|
- |
Генк
|
|
2026-05-19 |
Генк
|
- |
Роял Антверп
|
|
2026-05-23 |
ОХ Льовен
|
- |
Генк
|
Шарлероа следващи 6 срещи
|
2026-04-25 |
ОХ Льовен
|
- |
Шарлероа
|
|
2026-05-02 |
Шарлероа
|
- |
Генк
|
|
2026-05-10 |
Роял Антверп
|
- |
Шарлероа
|
|
2026-05-16 |
Шарлероа
|
- |
Вестерло
|
|
2026-05-19 |
Шарлероа
|
- |
ОХ Льовен
|
|
2026-05-23 |
Стандарт Лиеж
|
- |
Шарлероа
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
1.85 |
3.40 |
3.70 |
| Вероятност |
39% |
32% |
29% |
|
1 @ 1.85 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.25 |
1.80 |
| Вероятност |
66% |
34% |
|
1X @ 1.25 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.29 |
3.50 |
| Вероятност |
|
74% |
26% |
|
Над 1.5 @ 1.29 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.90 |
1.90 |
| Вероятност |
|
51% |
49% |
|
Над 2.5 @ 1.90 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
3.25 |
1.33 |
| Вероятност |
|
30% |
70% |
|
Под 3.5 @ 1.33 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.70 |
2.05 |
| Вероятност |
|
54% |
46% |
|
Г/Г @ 1.70 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2026-04-21 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!