ФА Къп - Южна Корея
сряда, 14.04.2021
11:00
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Кимчхон |
| Гост: |
Согвипо |
| Разстояние: |
349.8 км |
| Стадион |
| Стадион: |
Санджу Цивик
(Санджу)
|
| Капацитет: |
15 402 |
| Размер: |
111 x 72 м |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
11:00 (19:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.75 |
3.50 |
1.85 |
2 |
|
|
|
1.83 |
1.25 |
| 26% |
32% |
42% |
1.85 |
|
|
|
24% |
76% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.30 |
3.40 |
|
|
|
2.00 |
1.80 |
|
|
|
3.50 |
1.28 |
| 74% |
26% |
|
|
|
51% |
49% |
|
|
|
30% |
70% |
Последни 12 директни срещи
|
2019-10-19 |
Кимчхон Сангму
|
2 - 1 |
Чеджу СК
|
|
2019-08-10 |
Чеджу СК
|
1 - 4 |
Кимчхон Сангму
|
|
2019-06-16 |
Кимчхон Сангму
|
4 - 2 |
Чеджу СК
|
|
2019-05-15 |
Кимчхон Сангму
|
1 - 1 |
Чеджу СК
|
|
2019-04-27 |
Чеджу СК
|
2 - 3 |
Кимчхон Сангму
|
|
2018-08-18 |
Кимчхон Сангму
|
1 - 1 |
Чеджу СК
|
|
2018-05-20 |
Кимчхон Сангму
|
0 - 0 |
Чеджу СК
|
|
2018-04-08 |
Чеджу СК
|
0 - 0 |
Кимчхон Сангму
|
|
2017-09-23 |
Кимчхон Сангму
|
2 - 2 |
Чеджу СК
|
|
2017-07-19 |
Кимчхон Сангму
|
0 - 3 |
Чеджу СК
|
|
2017-05-06 |
Чеджу СК
|
4 - 1 |
Кимчхон Сангму
|
|
2016-11-06 |
Чеджу СК
|
3 - 0 |
Кимчхон Сангму
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
5 |
3 |
|
10 |
8 |
5 |
| 33% |
42% |
25% |
|
83% |
67% |
42% |
Кимчхон Сангму последни 12 срещи
|
2021-04-10 |
Кимчхон Сангму
|
1 - 0 |
Пучхон 1995
|
|
2021-04-04 |
Кимчхон Сангму
|
0 - 0 |
Анянг
|
|
2021-03-21 |
Пусан АйПарк
|
2 - 1 |
Кимчхон Сангму
|
|
2021-03-14 |
Теджън Ситизън
|
1 - 2 |
Кимчхон Сангму
|
|
2021-03-06 |
Сеул Е-Ланд
|
4 - 0 |
Кимчхон Сангму
|
|
2021-02-27 |
Ансан Грийнърс
|
1 - 1 |
Кимчхон Сангму
|
|
2020-11-01 |
Поханг Стийлърс
|
3 - 1 |
Кимчхон Сангму
|
|
2020-10-25 |
Куанджу
|
0 - 1 |
Кимчхон Сангму
|
|
2020-10-17 |
Кимчхон Сангму
|
2 - 1 |
Тегу
|
|
2020-10-02 |
Улсан ХД
|
4 - 1 |
Кимчхон Сангму
|
|
2020-09-27 |
Кимчхон Сангму
|
0 - 1 |
Чонбук Х. Моторс
|
|
2020-09-20 |
Поханг Стийлърс
|
4 - 3 |
Кимчхон Сангму
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
6 |
|
8 |
7 |
4 |
| 33% |
17% |
50% |
|
67% |
58% |
33% |
Чеджу СК последни 12 срещи
|
2021-04-11 |
Чеджу СК
|
2 - 1 |
Сувон Блууингс
|
|
2021-04-07 |
Чеджу СК
|
1 - 1 |
Кануън
|
|
2021-04-04 |
Сувон ФК
|
2 - 1 |
Чеджу СК
|
|
2021-03-20 |
Чеджу СК
|
1 - 1 |
Куанджу
|
|
2021-03-16 |
Улсан ХД
|
0 - 0 |
Чеджу СК
|
|
2021-03-13 |
Тегу
|
1 - 1 |
Чеджу СК
|
|
2021-03-09 |
Чеджу СК
|
1 - 0 |
Поханг Стийлърс
|
|
2021-03-06 |
Чеджу СК
|
1 - 1 |
Чонбук Х. Моторс
|
|
2021-03-01 |
Съннам
|
0 - 0 |
Чеджу СК
|
|
2020-11-07 |
Чунгнам Асан
|
0 - 1 |
Чеджу СК
|
|
2020-11-01 |
Чеджу СК
|
3 - 2 |
Сеул Е-Ланд
|
|
2020-10-24 |
Чеджу СК
|
2 - 0 |
Сувон ФК
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
6 |
1 |
|
8 |
3 |
1 |
| 42% |
50% |
8% |
|
67% |
25% |
8% |
Класиране К-Лига 1
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Чонбук Х. Моторс |
9 |
7 |
2 |
0 |
22 |
7 |
+15 |
23 |
| 2 |
Улсан ХД |
9 |
6 |
2 |
1 |
16 |
6 |
+10 |
20 |
| 3 |
Съннам |
9 |
4 |
3 |
2 |
7 |
4 |
+3 |
15 |
| 4 |
Сувон Блууингс |
9 |
3 |
3 |
3 |
9 |
8 |
+1 |
12 |
| 5 |
Чеджу СК |
9 |
2 |
6 |
1 |
8 |
7 |
+1 |
12 |
| 6 |
Сеул |
9 |
4 |
0 |
5 |
11 |
11 |
0 |
12 |
| 7 |
Кануън |
9 |
3 |
3 |
3 |
10 |
12 |
-2 |
12 |
| 8 |
Поханг Стийлърс |
9 |
3 |
2 |
4 |
10 |
13 |
-3 |
11 |
| 9 |
Куанджу |
9 |
3 |
1 |
5 |
10 |
11 |
-1 |
10 |
| 10 |
Тегу |
9 |
1 |
4 |
4 |
8 |
15 |
-7 |
7 |
| 11 |
Инчхън Юнайтед |
9 |
2 |
1 |
6 |
9 |
17 |
-8 |
7 |
| 12 |
Сувон ФК |
9 |
1 |
3 |
5 |
6 |
15 |
-9 |
6 |
Кимчхон Сангму следващи 6 срещи
|
2021-04-18 |
Чуннам Драгонс
|
- |
Кимчхон Сангму
|
|
2021-04-25 |
Чунгнам Асан
|
- |
Кимчхон Сангму
|
|
2021-05-02 |
Кимчхон Сангму
|
- |
Кьонсан
|
|
2021-05-05 |
Кимчхон Сангму
|
- |
Пусан АйПарк
|
|
2021-05-08 |
Пучхон 1995
|
- |
Кимчхон Сангму
|
|
2021-05-15 |
Кимчхон Сангму
|
- |
Теджън Ситизън
|
Чеджу СК следващи 6 срещи
|
2021-04-17 |
Инчхън Юнайтед
|
- |
Чеджу СК
|
|
2021-04-21 |
Чеджу СК
|
- |
Сеул
|
|
2021-04-24 |
Поханг Стийлърс
|
- |
Чеджу СК
|
|
2021-05-02 |
Чонбук Х. Моторс
|
- |
Чеджу СК
|
|
2021-05-08 |
Чеджу СК
|
- |
Сувон ФК
|
|
2021-05-12 |
Сувон Блууингс
|
- |
Чеджу СК
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
3.75 |
3.50 |
1.85 |
| Вероятност |
26% |
32% |
42% |
|
2 @ 1.85 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.83 |
1.25 |
| Вероятност |
24% |
76% |
|
X2 @ 1.25 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.30 |
3.40 |
| Вероятност |
|
74% |
26% |
|
Над 1.5 @ 1.30 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.00 |
1.80 |
| Вероятност |
|
51% |
49% |
|
Над 2.5 @ 2.00 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
3.50 |
1.28 |
| Вероятност |
|
30% |
70% |
|
Под 3.5 @ 1.28 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.83 |
1.83 |
| Вероятност |
|
50% |
50% |
|
Г/Г @ 1.83 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-04-14 08:04. Възможни са промени към настоящия момент!