Първа Лига - Полша
събота, 15.05.2021
16:00
16:00

ГКС Ястшембе

Стомил Олщин
2 - 0
(0 - 0, 2 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Ястшембе-Здруй |
| Гост: | Олщин |
| Разстояние: | 445.6 км |
| Начален час | |
| Час: | 16:00 (17:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.10 | 3.20 | 3.25 | 12 | 1.30 | 1.61 | |||
| 41% | 17% | 42% | 1.33 | 49% | 51% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.40 | 2.05 | 1.75 | 3.50 | 1.28 | ||||||
| 70% | 30% | 43% | 57% | 17% | 83% |
Последни 6 директни срещи
| 2020-11-21 | Стомил Олщин | 0 - 1 | ГКС Ястшембе |
| 2020-08-22 | Стомил Олщин | 2 - 3 | ГКС Ястшембе |
| 2019-11-30 | ГКС Ястшембе | 1 - 2 | Стомил Олщин |
| 2019-08-09 | Стомил Олщин | 2 - 1 | ГКС Ястшембе |
| 2019-03-30 | Стомил Олщин | 1 - 1 | ГКС Ястшембе |
| 2018-09-19 | ГКС Ястшембе | 2 - 1 | Стомил Олщин |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 2 | 5 | 4 | 1 | |
| 50% | 17% | 33% | 83% | 67% | 17% |
ГКС Ястшембе последни 12 срещи
| 2021-05-09 | ЛКС Лодз | 1 - 1 | ГКС Ястшембе |
| 2021-05-05 | ГКС Ястшембе | 1 - 2 | Миедж Легница |
| 2021-05-02 | ГКС Ястшембе | 3 - 0 | Одра Ополе |
| 2021-04-29 | ГКС Ястшембе | 0 - 1 | ГКС Тихи |
| 2021-04-24 | ГКС Ястшембе | 0 - 0 | Термалика |
| 2021-04-10 | ГКС Ястшембе | 1 - 1 | Гурник Ленчна |
| 2021-04-03 | ГКС Ястшембе | 1 - 2 | Пуща Неполомице |
| 2021-03-28 | Видзев Лодз | 2 - 0 | ГКС Ястшембе |
| 2021-03-20 | ГКС Ястшембе | 0 - 1 | Хробри Глогов |
| 2021-03-13 | Радомяк Радом | 2 - 0 | ГКС Ястшембе |
| 2021-03-06 | ГКС Ястшембе | 2 - 0 | Корона Келце |
| 2021-02-26 | Арка Гдиня | 1 - 0 | ГКС Ястшембе |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 8 | 3 | 0 | |
| 17% | 25% | 58% | 67% | 25% | 0% |
Стомил Олщин последни 12 срещи
| 2021-05-08 | Стомил Олщин | 1 - 2 | Хробри Глогов |
| 2021-05-02 | Радомяк Радом | 1 - 0 | Стомил Олщин |
| 2021-04-28 | Стомил Олщин | 2 - 0 | Корона Келце |
| 2021-04-25 | Арка Гдиня | 2 - 0 | Стомил Олщин |
| 2021-04-17 | Ресовия Жешов | 1 - 0 | Стомил Олщин |
| 2021-04-10 | ГКС Белхатов | 2 - 3 | Стомил Олщин |
| 2021-04-03 | Стомил Олщин | 0 - 5 | Сандеця Н. Сонч |
| 2021-03-27 | Заглембие С. | 2 - 1 | Стомил Олщин |
| 2021-03-21 | Стомил Олщин | 0 - 1 | Видзев Лодз |
| 2021-03-13 | Стомил Олщин | 0 - 2 | ЛКС Лодз |
| 2021-03-05 | Одра Ополе | 1 - 2 | Стомил Олщин |
| 2021-02-27 | Стомил Олщин | 1 - 2 | ГКС Тихи |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 0 | 9 | 9 | 6 | 2 | |
| 25% | 0% | 75% | 75% | 50% | 17% |
Класиране Първа Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Термалика | 28 | +28 | 59 |
| 2 | ГКС Тихи | 29 | +17 | 53 |
| 3 | Радомяк Радом | 29 | +19 | 53 |
| 4 | Арка Гдиня | 29 | +15 | 52 |
| 5 | ЛКС Лодз | 29 | +17 | 48 |
| 6 | Гурник Ленчна | 29 | +15 | 48 |
| 7 | Миедж Легница | 28 | +11 | 43 |
| 8 | Одра Ополе | 29 | -3 | 42 |
| 9 | Сандеця Н. Сонч | 28 | 0 | 40 |
| 10 | Видзев Лодз | 29 | -5 | 40 |
| 11 | Хробри Глогов | 28 | -7 | 39 |
| 12 | Корона Келце | 29 | -16 | 35 |
| 13 | Пуща Неполомице | 28 | -8 | 34 |
| 14 | Стомил Олщин | 29 | -16 | 29 |
| 15 | Ресовия Жешов | 30 | -16 | 28 |
| 16 | ГКС Ястшембе | 29 | -18 | 25 |
| 17 | Заглембие С. | 29 | -13 | 23 |
| 18 | ГКС Белхатов | 29 | -20 | 20 |
Хронология на изиграните мачове
| ГКС Ястшембе | |
| Стомил Олщин | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | ГКС Ястшембе | Стомил Олщин |
|---|---|---|---|
| 1 | Термалика | 0 - 0 | |
| 2 | ГКС Тихи | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 3 | Радомяк Радом | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 4 | Арка Гдиня | 0 - 4 | 2 - 0 |
| 5 | ЛКС Лодз | 0 - 3 | 3 - 0 |
| 6 | Гурник Ленчна | 1 - 1 | |
| 7 | Миедж Легница | 1 - 2 | 2 - 2 |
| 8 | Одра Ополе | 3 - 0 | 1 - 2 |
| 9 | Сандеця Н. Сонч | 1 - 4 | |
| 10 | Видзев Лодз | 0 - 1 | 2 - 0 |
| 11 | Хробри Глогов | 0 - 1 | 3 - 0 |
| 12 | Корона Келце | 2 - 0 | 1 - 3 |
| 13 | Пуща Неполомице | 1 - 2 | 0 - 2 |
| 14 | Стомил Олщин | - | |
| 15 | Ресовия Жешов | 1 - 0 | |
| 16 | ГКС Ястшембе | - | |
| 17 | Заглембие С. | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 18 | ГКС Белхатов | 3 - 2 | 2 - 3 |
Класиране в шампионата
| ГКС Ястшембе | Стомил Олщин | |
| Позиция | 16 | 14 |
| Точки | 25 | 29 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 16 | 10 |
| Точки | 14 | 17 |
Форма в шампионата
| ГКС Ястшембе | Стомил Олщин | |
|
Победи Равни Загуби |
7
4 18 |
8
5 16 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
4
2 8 |
5
2 7 |
Голове в шампионата
| ГКС Ястшембе | Стомил Олщин | |
|
Вкарани Получени |
25
43 |
27
43 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
13
19 |
17
21 |
Обща статистика за Първа Лига
| Мачове (259) | |
| Победа за домакина | 44% |
| Равен | 25% |
| Победа за госта | 31% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (597) | |
| Средно голове на мач | 2.31 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.28 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.02 |
| Домакинът е отбелязал в | 71% |
| Гостът е отбелязал в | 59% |
| Гол/Гол | 41% |
| Над 1.5 | 70% |
| Над 2.5 | 40% |
| Над 3.5 | 18% |
ГКС Ястшембе следващи 6 срещи
| 2021-05-22 | Заглембие С. | - | ГКС Ястшембе |
| 2021-05-29 | ГКС Ястшембе | - | Сандеця Н. Сонч |
| 2021-06-05 | ГКС Белхатов | - | ГКС Ястшембе |
| 2021-06-13 | ГКС Ястшембе | - | Ресовия Жешов |
| 2021-07-07 | ГКС Ястшембе | - | Рух Хожов |
| 2021-07-10 | ГКС Ястшембе | - | Пяст Гливице |
Стомил Олщин следващи 6 срещи
| 2021-05-22 | Стомил Олщин | - | Пуща Неполомице |
| 2021-05-30 | Гурник Ленчна | - | Стомил Олщин |
| 2021-06-05 | Стомил Олщин | - | Миедж Легница |
| 2021-06-13 | Термалика | - | Стомил Олщин |
| 2021-07-06 | Стомил Олщин | - | Лехия Гданск |
| 2021-07-10 | Хойничанка | - | Стомил Олщин |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.10 | 3.20 | 3.25 |
| Вероятност | 41% | 17% | 42% |
| 12 @ 1.33 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.30 | 1.61 |
| Вероятност | 49% | 51% |
| X2 @ 1.61 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.30 | 3.40 | |
| Вероятност | 70% | 30% | |
| Над 1.5 @ 1.30 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.05 | 1.75 | |
| Вероятност | 43% | 57% | |
| Под 2.5 @ 1.75 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.50 | 1.28 | |
| Вероятност | 17% | 83% | |
| Под 3.5 @ 1.28 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.80 | 1.90 | |
| Вероятност | 41% | 59% | |
| Без @ 1.90 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-05-15 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
