Приятелски срещи - Клубни
петък, 09.12.2022
10:00
ГКС Тихи
(Полша)
Рух Хожов
(Полша)
1 - 5
(1 - 2, 0 - 3)
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Тихи |
| Гост: |
Хожов |
| Разстояние: |
18.8 км |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.60 |
3.50 |
2.25 |
12 |
|
|
|
1.57 |
1.44 |
| 34% |
30% |
36% |
1.26 |
|
|
|
46% |
54% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.20 |
4.10 |
|
|
|
1.62 |
2.10 |
|
|
|
2.55 |
1.44 |
| 77% |
23% |
|
|
|
56% |
44% |
|
|
|
36% |
64% |
Последни 6 директни срещи
|
2022-11-05 |
ГКС Тихи
|
2 - 2 |
Рух Хожов
|
|
2021-01-30 |
ГКС Тихи
|
2 - 1 |
Рух Хожов
|
|
2020-02-05 |
ГКС Тихи
|
4 - 1 |
Рух Хожов
|
|
2018-03-31 |
ГКС Тихи
|
2 - 0 |
Рух Хожов
|
|
2017-09-14 |
Рух Хожов
|
2 - 2 |
ГКС Тихи
|
|
2014-01-19 |
ГКС Тихи
|
5 - 0 |
Рух Хожов
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
0 |
|
6 |
5 |
4 |
| 67% |
33% |
0% |
|
100% |
83% |
67% |
ГКС Тихи последни 12 срещи
|
2022-12-05 |
Легия Варшава
|
3 - 1 |
ГКС Тихи
|
|
2022-11-11 |
ГКС Тихи
|
1 - 1 |
Хойничанка
|
|
2022-11-05 |
ГКС Тихи
|
2 - 2 |
Рух Хожов
|
|
2022-10-29 |
Стал Жешов
|
1 - 2 |
ГКС Тихи
|
|
2022-10-23 |
ГКС Тихи
|
2 - 3 |
Пуща Неполомице
|
|
2022-10-16 |
Хробри Глогов
|
4 - 1 |
ГКС Тихи
|
|
2022-10-09 |
ГКС Тихи
|
5 - 0 |
Скра Ченстохова
|
|
2022-10-01 |
Гурник Ленчна
|
3 - 2 |
ГКС Тихи
|
|
2022-09-17 |
ГКС Катовице
|
1 - 1 |
ГКС Тихи
|
|
2022-09-09 |
ГКС Тихи
|
2 - 0 |
Одра Ополе
|
|
2022-09-04 |
Арка Гдиня
|
5 - 0 |
ГКС Тихи
|
|
2022-08-31 |
Завиша Бидгошч
|
2 - 1 |
ГКС Тихи
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
3 |
6 |
|
12 |
9 |
7 |
| 25% |
25% |
50% |
|
100% |
75% |
58% |
Рух Хожов последни 12 срещи
|
2022-11-12 |
Скра Ченстохова
|
1 - 1 |
Рух Хожов
|
|
2022-11-05 |
ГКС Тихи
|
2 - 2 |
Рух Хожов
|
|
2022-10-29 |
Рух Хожов
|
1 - 0 |
ГКС Катовице
|
|
2022-10-21 |
Одра Ополе
|
1 - 1 |
Рух Хожов
|
|
2022-10-16 |
Рух Хожов
|
2 - 4 |
Арка Гдиня
|
|
2022-10-08 |
Ресовия Жешов
|
1 - 1 |
Рух Хожов
|
|
2022-10-02 |
Рух Хожов
|
2 - 1 |
Сандеця Н. Сонч
|
|
2022-09-24 |
Заглембие С.
|
1 - 1 |
Рух Хожов
|
|
2022-09-16 |
Висла Краков
|
1 - 1 |
Рух Хожов
|
|
2022-09-09 |
Рух Хожов
|
2 - 0 |
Заглембие С.
|
|
2022-09-04 |
Подбескидзе
|
0 - 1 |
Рух Хожов
|
|
2022-09-01 |
Рух Хожов
|
0 - 1 |
Гурник Забже
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
6 |
2 |
|
9 |
3 |
2 |
| 33% |
50% |
17% |
|
75% |
25% |
17% |
ГКС Тихи следващи 6 срещи
|
2023-01-14 |
ГКС Тихи
|
- |
Скра Ченстохова
|
|
2023-01-20 |
ГКС Тихи
|
- |
Пуща Неполомице
|
|
2023-02-04 |
ГКС Катовице
|
- |
ГКС Тихи
|
|
2023-02-12 |
ЛКС Лодз
|
- |
ГКС Тихи
|
|
2023-02-17 |
ГКС Тихи
|
- |
Термалика
|
|
2023-02-25 |
Подбескидзе
|
- |
ГКС Тихи
|
Рух Хожов следващи 6 срещи
|
2022-12-16 |
Легия Варшава
|
- |
Рух Хожов
|
|
2023-01-14 |
Полония Битом
|
- |
Рух Хожов
|
|
2023-01-21 |
Рух Хожов
|
- |
Скра Ченстохова
|
|
2023-01-25 |
Рух Хожов
|
- |
Одра Воджислав
|
|
2023-02-04 |
Рух Хожов
|
- |
ГКС Ястшембе
|
|
2023-02-11 |
Рух Хожов
|
- |
Хробри Глогов
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
2.60 |
3.50 |
2.25 |
| Вероятност |
34% |
30% |
36% |
|
12 @ 1.26 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.57 |
1.44 |
| Вероятност |
46% |
54% |
|
X2 @ 1.44 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.20 |
4.10 |
| Вероятност |
|
77% |
23% |
|
Над 1.5 @ 1.20 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.62 |
2.10 |
| Вероятност |
|
56% |
44% |
|
Над 2.5 @ 1.62 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.55 |
1.44 |
| Вероятност |
|
36% |
64% |
|
Под 3.5 @ 1.44 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.57 |
2.25 |
| Вероятност |
|
60% |
40% |
|
Г/Г @ 1.57 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-12-09 08:01. Възможни са промени към настоящия момент!