Премиер Лига - Кения
неделя, 16.05.2021
13:00
13:00

Гор Махия

Найроби Сити
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Найроби |
| Гост: | Найроби |
| Начален час | |
| Час: | 13:00 (15:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.12 | 3.20 | 3.36 | 1X | 1.26 | 1.63 | |||
| 44% | 22% | 34% | 1.26 | 56% | 44% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.39 | 2.78 | 2.25 | 1.59 | 4.48 | 1.17 | ||||||
| 70% | 30% | 42% | 58% | 18% | 82% |
Директни срещи
Няма данни в системата
Гор Махия последни 12 срещи
| 2021-03-22 | Бидко Юнайтед | 1 - 3 | Гор Махия |
| 2021-03-10 | Гор Махия | 0 - 1 | Поста Рейнджърс |
| 2021-03-07 | Гор Махия | 0 - 2 | Кения КБ |
| 2021-03-03 | Какамега Хоумбойз | 1 - 2 | Гор Махия |
| 2021-02-27 | Нзоя Шугър | 2 - 1 | Гор Махия |
| 2021-02-21 | НАПСА Старс | 2 - 2 | Гор Махия |
| 2021-02-14 | Гор Махия | 0 - 1 | НАПСА Старс |
| 2021-02-07 | Гор Махия | 0 - 0 | Леопардс |
| 2021-01-31 | Бандари | 1 - 3 | Гор Махия |
| 2021-01-27 | Гор Махия | 3 - 0 | Зоо Керичо |
| 2021-01-23 | Гор Махия | 0 - 1 | Вихига Юнайтед |
| 2021-01-18 | Уестърн Стима | 1 - 3 | Гор Махия |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 8 | 7 | 4 | |
| 42% | 17% | 42% | 67% | 58% | 33% |
Найроби Сити последни 12 срещи
| 2021-03-20 | Найроби Сити | 2 - 2 | Тъскер |
| 2021-03-06 | Леопардс | 1 - 0 | Найроби Сити |
| 2021-03-02 | Найроби Сити | 2 - 0 | Матаре Юнайтед |
| 2021-02-24 | Уестърн Стима | 0 - 2 | Найроби Сити |
| 2021-02-20 | Найроби Сити | 2 - 1 | Зоо Керичо |
| 2021-02-06 | Какамега Хоумбойз | 2 - 0 | Найроби Сити |
| 2021-01-30 | Найроби Сити | 1 - 2 | Кариобанги Шаркс |
| 2021-01-23 | Софапака | 1 - 0 | Найроби Сити |
| 2021-01-16 | Найроби Сити | 1 - 1 | Улинзи Старс |
| 2021-01-08 | Поста Рейнджърс | 1 - 1 | Найроби Сити |
| 2021-01-03 | Мухорони Ют | 2 - 1 | Найроби Сити |
| 2020-12-23 | Найроби Сити | 1 - 1 | Вихига Юнайтед |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 10 | 4 | 1 | |
| 25% | 33% | 42% | 83% | 33% | 8% |
Класиране Премиер Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Тъскер | 16 | +13 | 34 |
| 2 | Кариобанги Шаркс | 16 | +9 | 31 |
| 3 | Кения КБ | 15 | +9 | 30 |
| 4 | Леопардс | 15 | +10 | 28 |
| 5 | Бандари | 16 | +8 | 27 |
| 6 | Мухорони Ют | 14 | 0 | 22 |
| 7 | Какамега Хоумбойз | 16 | -2 | 20 |
| 8 | Бидко Юнайтед | 16 | -4 | 19 |
| 9 | Улинзи Старс | 16 | 0 | 18 |
| 10 | Найроби Сити | 15 | +1 | 17 |
| 11 | Поста Рейнджърс | 16 | -5 | 17 |
| 12 | Софапака | 14 | -3 | 16 |
| 13 | Нзоя Шугър | 16 | -4 | 16 |
| 14 | Гор Махия | 13 | +3 | 15 |
| 15 | Уестърн Стима | 16 | -12 | 12 |
| 16 | Вихига Юнайтед | 15 | -11 | 11 |
| 17 | Матаре Юнайтед | 13 | -12 | 6 |
| 18 | Зоо Керичо | 0 | 0 | 0 |
Хронология на изиграните мачове
| Гор Махия | |
| Найроби Сити | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Гор Махия | Найроби Сити |
|---|---|---|---|
| 1 | Тъскер | 1 - 2 | |
| 2 | Кариобанги Шаркс | ||
| 3 | Кения КБ | 0 - 2 | 1 - 0 |
| 4 | Леопардс | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 5 | Бандари | ||
| 6 | Мухорони Ют | 2 - 1 | |
| 7 | Какамега Хоумбойз | 2 - 0 | |
| 8 | Бидко Юнайтед | 0 - 0 | |
| 9 | Улинзи Старс | 1 - 0 | |
| 10 | Найроби Сити | - | |
| 11 | Поста Рейнджърс | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 12 | Софапака | 1 - 0 | |
| 13 | Нзоя Шугър | ||
| 14 | Гор Махия | - | |
| 15 | Уестърн Стима | 0 - 2 | |
| 16 | Вихига Юнайтед | 0 - 1 | |
| 17 | Матаре Юнайтед | 3 - 1 | |
| 18 | Зоо Керичо | 3 - 0* |
Класиране в шампионата
| Гор Махия | Найроби Сити | |
| Позиция | 14 | 10 |
| Точки | 15 | 17 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 13 | 13 |
| Точки | 7 | 5 |
Форма в шампионата
| Гор Махия | Найроби Сити | |
|
Победи Равни Загуби |
6
1 6 |
4
5 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
2
1 4 |
1
2 5 |
Голове в шампионата
| Гор Махия | Найроби Сити | |
|
Вкарани Получени |
20
17 |
15
14 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
5
7 |
4
8 |
Обща статистика за Премиер Лига
| Мачове (129) | |
| Победа за домакина | 43% |
| Равен | 31% |
| Победа за госта | 26% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (277) | |
| Средно голове на мач | 2.15 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.19 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.96 |
| Домакинът е отбелязал в | 72% |
| Гостът е отбелязал в | 60% |
| Гол/Гол | 47% |
| Над 1.5 | 63% |
| Над 2.5 | 38% |
| Над 3.5 | 16% |
Гор Махия следващи 6 срещи
| 2021-05-20 | Софапака | - | Гор Махия |
| 2021-05-27 | Вихига Юнайтед | - | Гор Махия |
| 2021-05-31 | Мухорони Ют | - | Гор Махия |
| 2021-06-16 | Матаре Юнайтед | - | Гор Махия |
| 2021-06-20 | Гор Махия | - | Софапака |
| 2021-06-23 | Гор Махия | - | Мухорони Ют |
Найроби Сити следващи 6 срещи
| 2021-05-24 | Найроби Сити | - | Софапака |
| 2021-05-29 | Кариобанги Шаркс | - | Найроби Сити |
| 2021-06-15 | Найроби Сити | - | Уестърн Стима |
| 2021-06-19 | Найроби Сити | - | Какамега Хоумбойз |
| 2021-06-25 | Нзоя Шугър | - | Найроби Сити |
| 2021-06-30 | Найроби Сити | - | Мухорони Ют |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.12 | 3.20 | 3.36 |
| Вероятност | 44% | 22% | 34% |
| 1X @ 1.26 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.26 | 1.63 |
| Вероятност | 56% | 44% |
| 1X @ 1.26 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.39 | 2.78 | |
| Вероятност | 70% | 30% | |
| Над 1.5 @ 1.39 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.25 | 1.59 | |
| Вероятност | 42% | 58% | |
| Под 2.5 @ 1.59 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.48 | 1.17 | |
| Вероятност | 18% | 82% | |
| Под 3.5 @ 1.17 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.98 | 1.77 | |
| Вероятност | 49% | 51% | |
| Без @ 1.77 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-05-16 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
