Премиер Лига - Кения
неделя, 20.06.2021
13:00
13:00

Гор Махия

Софапака
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Найроби |
| Гост: | Найроби |
| Начален час | |
| Час: | 13:00 (15:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.57 | 3.80 | 5.55 | 1 | 1.11 | 2.19 | |||
| 52% | 17% | 31% | 1.57 | 62% | 38% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.32 | 3.10 | 1.98 | 1.74 | 3.50 | 1.26 | ||||||
| 65% | 35% | 47% | 53% | 21% | 79% |
Последни 3 директни срещи
| 2021-05-20 | Софапака | 1 - 2 | Гор Махия |
| 2020-02-08 | Софапака | 3 - 1 | Гор Махия |
| 2020-01-29 | Гор Махия | 2 - 1 | Софапака |
Гор Махия последни 12 срещи
| 2021-06-16 | Матаре Юнайтед | 0 - 1 | Гор Махия |
| 2021-05-31 | Мухорони Ют | 0 - 1 | Гор Махия |
| 2021-05-27 | Вихига Юнайтед | 0 - 1 | Гор Махия |
| 2021-05-20 | Софапака | 1 - 2 | Гор Махия |
| 2021-05-16 | Гор Махия | 1 - 0 | Найроби Сити |
| 2021-03-22 | Бидко Юнайтед | 1 - 3 | Гор Махия |
| 2021-03-10 | Гор Махия | 0 - 1 | Поста Рейнджърс |
| 2021-03-07 | Гор Махия | 0 - 2 | Кения КБ |
| 2021-03-03 | Какамега Хоумбойз | 1 - 2 | Гор Махия |
| 2021-02-27 | Нзоя Шугър | 2 - 1 | Гор Махия |
| 2021-02-21 | НАПСА Старс | 2 - 2 | Гор Махия |
| 2021-02-14 | Гор Махия | 0 - 1 | НАПСА Старс |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 1 | 4 | 6 | 5 | 2 | |
| 58% | 8% | 33% | 50% | 42% | 17% |
Софапака последни 12 срещи
| 2021-06-16 | Софапака | 2 - 2 | Леопардс |
| 2021-05-29 | Кения КБ | 0 - 1 | Софапака |
| 2021-05-24 | Найроби Сити | 3 - 0 | Софапака |
| 2021-05-20 | Софапака | 1 - 2 | Гор Махия |
| 2021-05-16 | Софапака | 2 - 0 | Мухорони Ют |
| 2021-03-21 | Какамега Хоумбойз | 1 - 0 | Софапака |
| 2021-03-06 | Софапака | 0 - 0 | Бидко Юнайтед |
| 2021-02-28 | Поста Рейнджърс | 1 - 2 | Софапака |
| 2021-02-24 | Софапака | 2 - 2 | Кения КБ |
| 2021-02-19 | Улинзи Старс | 2 - 0 | Софапака |
| 2021-02-10 | Софапака | 2 - 0 | Зоо Керичо |
| 2021-01-30 | Вихига Юнайтед | 1 - 1 | Софапака |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 9 | 5 | 2 | |
| 33% | 33% | 33% | 75% | 42% | 17% |
Класиране Премиер Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Кения КБ | 20 | +14 | 42 |
| 2 | Тъскер | 19 | +16 | 38 |
| 3 | Леопардс | 19 | +9 | 33 |
| 4 | Кариобанги Шаркс | 19 | +4 | 31 |
| 5 | Гор Махия | 18 | +8 | 30 |
| 6 | Найроби Сити | 20 | +6 | 29 |
| 7 | Бандари | 19 | +3 | 28 |
| 8 | Улинзи Старс | 19 | +5 | 27 |
| 9 | Какамега Хоумбойз | 19 | +3 | 26 |
| 10 | Мухорони Ют | 18 | -1 | 26 |
| 11 | Софапака | 19 | -4 | 23 |
| 12 | Бидко Юнайтед | 18 | -3 | 22 |
| 13 | Поста Рейнджърс | 19 | -6 | 21 |
| 14 | Нзоя Шугър | 19 | -6 | 17 |
| 15 | Вихига Юнайтед | 19 | -15 | 15 |
| 16 | Уестърн Стима | 19 | -17 | 13 |
| 17 | Матаре Юнайтед | 19 | -16 | 8 |
| 18 | Зоо Керичо | 0 | 0 | 0 |
Хронология на изиграните мачове
| Гор Махия | |
| Софапака | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Гор Махия | Софапака |
|---|---|---|---|
| 1 | Кения КБ | 0 - 2 | 0 - 1 |
| 2 | Тъскер | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 3 | Леопардс | 0 - 0 | 3 - 0 |
| 4 | Кариобанги Шаркс | ||
| 5 | Гор Махия | - | |
| 6 | Найроби Сити | 1 - 0 | 3 - 0 |
| 7 | Бандари | 1 - 0 | |
| 8 | Улинзи Старс | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 9 | Какамега Хоумбойз | 1 - 0 | |
| 10 | Мухорони Ют | ||
| 11 | Софапака | - | |
| 12 | Бидко Юнайтед | ||
| 13 | Поста Рейнджърс | 0 - 1 | 1 - 2 |
| 14 | Нзоя Шугър | 2 - 1 | |
| 15 | Вихига Юнайтед | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 16 | Уестърн Стима | ||
| 17 | Матаре Юнайтед | 3 - 1 | |
| 18 | Зоо Керичо | 3 - 0* |
Класиране в шампионата
| Гор Махия | Софапака | |
| Позиция | 5 | 11 |
| Точки | 30 | 23 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 13 | 14 |
| Точки | 10 | 8 |
Форма в шампионата
| Гор Махия | Софапака | |
|
Победи Равни Загуби |
11
1 6 |
6
5 8 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
3
1 4 |
2
2 6 |
Голове в шампионата
| Гор Махия | Софапака | |
|
Вкарани Получени |
26
18 |
22
26 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
6
7 |
6
15 |
Обща статистика за Премиер Лига
| Мачове (161) | |
| Победа за домакина | 42% |
| Равен | 29% |
| Победа за госта | 30% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (347) | |
| Средно голове на мач | 2.16 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.17 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.98 |
| Домакинът е отбелязал в | 72% |
| Гостът е отбелязал в | 60% |
| Гол/Гол | 45% |
| Над 1.5 | 62% |
| Над 2.5 | 39% |
| Над 3.5 | 17% |
Гор Махия следващи 6 срещи
| 2021-06-23 | Гор Махия | - | Мухорони Ют |
| 2021-06-26 | Гор Махия | - | Уестърн Стима |
| 2021-06-30 | Гор Махия | - | Бандари |
| 2021-07-03 | Тъскер | - | Гор Махия |
| 2021-07-08 | Тъскер | - | Гор Махия |
| 2021-07-17 | Найроби Сити | - | Гор Махия |
Софапака следващи 6 срещи
| 2021-06-25 | Софапака | - | Улинзи Старс |
| 2021-06-30 | Уестърн Стима | - | Софапака |
| 2021-07-04 | Софапака | - | Вихига Юнайтед |
| 2021-07-11 | Бидко Юнайтед | - | Софапака |
| 2021-07-17 | Софапака | - | Поста Рейнджърс |
| 2021-07-25 | Софапака | - | Какамега Хоумбойз |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.57 | 3.80 | 5.55 |
| Вероятност | 52% | 17% | 31% |
| 1 @ 1.57 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.11 | 2.19 |
| Вероятност | 62% | 38% |
| 1X @ 1.11 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.32 | 3.10 | |
| Вероятност | 65% | 35% | |
| Над 1.5 @ 1.32 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.98 | 1.74 | |
| Вероятност | 47% | 53% | |
| Под 2.5 @ 1.74 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.50 | 1.26 | |
| Вероятност | 21% | 79% | |
| Под 3.5 @ 1.26 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.10 | 1.70 | |
| Вероятност | 47% | 53% | |
| Без @ 1.70 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-06-20 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
