Първа Лига - Полша
събота, 15.05.2021
15:00
15:00

Гурник Ленчна

Одра Ополе
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Ленчна |
| Гост: | Ополе |
| Разстояние: | 353.4 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Гурник Ленчна |
| Капацитет: | 7 226 |
| Размер: | 104 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 15:00 (16:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.90 | 3.25 | 3.50 | 1 | 1.25 | 1.72 | |||
| 42% | 29% | 29% | 1.90 | 58% | 42% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.15 | 1.66 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 70% | 30% | 35% | 65% | 14% | 86% |
Последни 3 директни срещи
| 2020-11-22 | Одра Ополе | 1 - 1 | Гурник Ленчна |
| 2017-11-19 | Гурник Ленчна | 0 - 3 | Одра Ополе |
| 2017-07-29 | Одра Ополе | 3 - 0 | Гурник Ленчна |
Гурник Ленчна последни 12 срещи
| 2021-05-07 | ГКС Тихи | 3 - 1 | Гурник Ленчна |
| 2021-05-02 | Гурник Ленчна | 3 - 3 | Термалика |
| 2021-04-27 | Миедж Легница | 1 - 0 | Гурник Ленчна |
| 2021-04-23 | Видзев Лодз | 0 - 0 | Гурник Ленчна |
| 2021-04-17 | Гурник Ленчна | 0 - 0 | Пуща Неполомице |
| 2021-04-10 | ГКС Ястшембе | 1 - 1 | Гурник Ленчна |
| 2021-04-01 | Гурник Ленчна | 3 - 0 | Хробри Глогов |
| 2021-03-27 | Радомяк Радом | 3 - 0 | Гурник Ленчна |
| 2021-03-19 | Гурник Ленчна | 0 - 1 | Корона Келце |
| 2021-03-13 | Арка Гдиня | 0 - 2 | Гурник Ленчна |
| 2021-03-06 | Ресовия Жешов | 0 - 2 | Гурник Ленчна |
| 2021-02-27 | ГКС Белхатов | 1 - 2 | Гурник Ленчна |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 8 | 5 | 2 | |
| 33% | 33% | 33% | 67% | 42% | 17% |
Одра Ополе последни 12 срещи
| 2021-05-07 | Одра Ополе | 1 - 0 | Пуща Неполомице |
| 2021-05-02 | ГКС Ястшембе | 3 - 0 | Одра Ополе |
| 2021-04-28 | Одра Ополе | 3 - 1 | Хробри Глогов |
| 2021-04-24 | Радомяк Радом | 1 - 0 | Одра Ополе |
| 2021-04-18 | Одра Ополе | 1 - 0 | Корона Келце |
| 2021-04-11 | Арка Гдиня | 1 - 1 | Одра Ополе |
| 2021-04-03 | Ресовия Жешов | 1 - 1 | Одра Ополе |
| 2021-03-27 | ГКС Белхатов | 1 - 1 | Одра Ополе |
| 2021-03-19 | Одра Ополе | 1 - 1 | Сандеця Н. Сонч |
| 2021-03-13 | Заглембие С. | 0 - 2 | Одра Ополе |
| 2021-03-10 | Одра Ополе | 0 - 0 | Видзев Лодз |
| 2021-03-05 | Одра Ополе | 1 - 2 | Стомил Олщин |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 8 | 3 | 1 | |
| 33% | 42% | 25% | 67% | 25% | 8% |
Класиране Първа Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Термалика | 28 | +28 | 59 |
| 2 | ГКС Тихи | 29 | +17 | 53 |
| 3 | Радомяк Радом | 29 | +19 | 53 |
| 4 | Арка Гдиня | 29 | +15 | 52 |
| 5 | ЛКС Лодз | 29 | +17 | 48 |
| 6 | Гурник Ленчна | 29 | +15 | 48 |
| 7 | Миедж Легница | 28 | +11 | 43 |
| 8 | Одра Ополе | 29 | -3 | 42 |
| 9 | Сандеця Н. Сонч | 28 | 0 | 40 |
| 10 | Видзев Лодз | 29 | -5 | 40 |
| 11 | Хробри Глогов | 28 | -7 | 39 |
| 12 | Корона Келце | 29 | -16 | 35 |
| 13 | Пуща Неполомице | 28 | -8 | 34 |
| 14 | Стомил Олщин | 29 | -16 | 29 |
| 15 | Ресовия Жешов | 30 | -16 | 28 |
| 16 | ГКС Ястшембе | 29 | -18 | 25 |
| 17 | Заглембие С. | 29 | -13 | 23 |
| 18 | ГКС Белхатов | 29 | -20 | 20 |
Хронология на изиграните мачове
| Гурник Ленчна | |
| Одра Ополе | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Гурник Ленчна | Одра Ополе |
|---|---|---|---|
| 1 | Термалика | 3 - 3 | 1 - 1 |
| 2 | ГКС Тихи | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 3 | Радомяк Радом | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 4 | Арка Гдиня | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 5 | ЛКС Лодз | 2 - 0 | 2 - 1 |
| 6 | Гурник Ленчна | - | |
| 7 | Миедж Легница | 1 - 0 | 4 - 2 |
| 8 | Одра Ополе | - | |
| 9 | Сандеця Н. Сонч | 1 - 2 | |
| 10 | Видзев Лодз | 0 - 0 | |
| 11 | Хробри Глогов | 3 - 0 | 2 - 3 |
| 12 | Корона Келце | 0 - 1 | 0 - 2 |
| 13 | Пуща Неполомице | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 14 | Стомил Олщин | 0 - 1 | |
| 15 | Ресовия Жешов | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 16 | ГКС Ястшембе | 2 - 1 | 3 - 0 |
| 17 | Заглембие С. | 4 - 1 | 0 - 2 |
| 18 | ГКС Белхатов | 3 - 0 | 1 - 1 |
Класиране в шампионата
| Гурник Ленчна | Одра Ополе | |
| Позиция | 6 | 8 |
| Точки | 48 | 42 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 7 |
| Точки | 31 | 19 |
Форма в шампионата
| Гурник Ленчна | Одра Ополе | |
|
Победи Равни Загуби |
13
9 7 |
11
9 9 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
9
4 1 |
5
4 6 |
Голове в шампионата
| Гурник Ленчна | Одра Ополе | |
|
Вкарани Получени |
40
25 |
29
32 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
25
8 |
17
20 |
Обща статистика за Първа Лига
| Мачове (259) | |
| Победа за домакина | 44% |
| Равен | 25% |
| Победа за госта | 31% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (597) | |
| Средно голове на мач | 2.31 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.28 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.02 |
| Домакинът е отбелязал в | 71% |
| Гостът е отбелязал в | 59% |
| Гол/Гол | 41% |
| Над 1.5 | 70% |
| Над 2.5 | 40% |
| Над 3.5 | 18% |
Гурник Ленчна следващи 6 срещи
| 2021-05-22 | ЛКС Лодз | - | Гурник Ленчна |
| 2021-05-30 | Гурник Ленчна | - | Стомил Олщин |
| 2021-06-06 | Заглембие С. | - | Гурник Ленчна |
| 2021-06-13 | Гурник Ленчна | - | Сандеця Н. Сонч |
| 2021-06-16 | ГКС Тихи | - | Гурник Ленчна |
| 2021-06-20 | ЛКС Лодз | - | Гурник Ленчна |
Одра Ополе следващи 6 срещи
| 2021-05-22 | Одра Ополе | - | Миедж Легница |
| 2021-05-30 | Одра Ополе | - | Термалика |
| 2021-06-06 | Одра Ополе | - | ГКС Тихи |
| 2021-06-13 | Видзев Лодз | - | Одра Ополе |
| 2021-07-17 | ГКС Ястшембе | - | Одра Ополе |
| 2021-07-23 | Гурник Полковице | - | Одра Ополе |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.90 | 3.25 | 3.50 |
| Вероятност | 42% | 29% | 29% |
| 1 @ 1.90 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.25 | 1.72 |
| Вероятност | 58% | 42% |
| 1X @ 1.25 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.36 | 3.00 | |
| Вероятност | 70% | 30% | |
| Над 1.5 @ 1.36 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.15 | 1.66 | |
| Вероятност | 35% | 65% | |
| Под 2.5 @ 1.66 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.00 | 1.22 | |
| Вероятност | 14% | 86% | |
| Под 3.5 @ 1.22 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.90 | 1.80 | |
| Вероятност | 43% | 57% | |
| Без @ 1.80 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-05-15 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
