Чалъндж Лига - Швейцария
четвъртък, 20.05.2021
19:00
19:00

Грасхопърс

Кринс
2 - 1
(2 - 0, 0 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Цюрих |
| Гост: | Кринс |
| Разстояние: | 42.2 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Лецигрунд |
| Капацитет: | 25 000 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 19:00 (20:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.27 | 5.80 | 8.80 | 1 | 1.06 | 3.28 | |||
| 52% | 23% | 25% | 1.27 | 67% | 33% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.10 | 5.99 | 1.37 | 2.89 | 1.94 | 1.81 | ||||||
| 81% | 19% | 50% | 50% | 25% | 75% |
Последни 9 директни срещи
| 2021-03-12 | Кринс | 1 - 2 | Грасхопърс |
| 2020-12-04 | Грасхопърс | 2 - 0 | Кринс |
| 2020-10-20 | Кринс | 5 - 2 | Грасхопърс |
| 2020-07-24 | Кринс | 4 - 4 | Грасхопърс |
| 2020-02-14 | Грасхопърс | 0 - 1 | Кринс |
| 2019-11-02 | Грасхопърс | 2 - 0 | Кринс |
| 2019-09-20 | Кринс | 1 - 2 | Грасхопърс |
| 2013-08-17 | Кринс | 0 - 1 | Грасхопърс |
| 2011-11-27 | Кринс | 2 - 2 | Грасхопърс |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 2 | 7 | 5 | 3 | |
| 56% | 22% | 22% | 78% | 56% | 33% |
Грасхопърс последни 12 срещи
| 2021-05-14 | Ксамакс | 1 - 1 | Грасхопърс |
| 2021-05-10 | Винтертур | 2 - 1 | Грасхопърс |
| 2021-05-07 | Грасхопърс | 1 - 2 | Лозана-Уши |
| 2021-04-30 | Аарау | 2 - 1 | Грасхопърс |
| 2021-04-23 | Грасхопърс | 3 - 1 | Тун |
| 2021-04-20 | Киасо | 2 - 2 | Грасхопърс |
| 2021-04-17 | Грасхопърс | 1 - 0 | Вил |
| 2021-04-14 | Грасхопърс | 1 - 2 | Санкт Гален |
| 2021-04-09 | Шафхаузен | 0 - 2 | Грасхопърс |
| 2021-04-03 | Грасхопърс | 1 - 4 | Ксамакс |
| 2021-03-19 | Грасхопърс | 4 - 1 | Аарау |
| 2021-03-12 | Кринс | 1 - 2 | Грасхопърс |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 11 | 9 | 4 | |
| 42% | 17% | 42% | 92% | 75% | 33% |
Кринс последни 12 срещи
| 2021-05-14 | Кринс | 3 - 0 | Винтертур |
| 2021-05-11 | Аарау | 4 - 0 | Кринс |
| 2021-05-07 | Кринс | 1 - 1 | Тун |
| 2021-04-30 | Лозана-Уши | 1 - 2 | Кринс |
| 2021-04-24 | Кринс | 2 - 2 | Вил |
| 2021-04-20 | Ксамакс | 0 - 3 | Кринс |
| 2021-04-17 | Кринс | 0 - 1 | Шафхаузен |
| 2021-04-14 | Кринс | 2 - 2 | Сервет |
| 2021-04-09 | Киасо | 0 - 0 | Кринс |
| 2021-04-03 | Кринс | 1 - 1 | Лозана-Уши |
| 2021-03-20 | Вил | 0 - 2 | Кринс |
| 2021-03-12 | Кринс | 1 - 2 | Грасхопърс |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 10 | 7 | 3 | |
| 33% | 42% | 25% | 83% | 58% | 25% |
Класиране Чалъндж Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Грасхопърс | 35 | +16 | 62 |
| 2 | Тун | 35 | +10 | 61 |
| 3 | Аарау | 35 | +10 | 58 |
| 4 | Лозана-Уши | 35 | +15 | 55 |
| 5 | Шафхаузен | 35 | +12 | 55 |
| 6 | Винтертур | 35 | -1 | 43 |
| 7 | Вил | 35 | -8 | 39 |
| 8 | Кринс | 35 | -7 | 38 |
| 9 | Ксамакс | 35 | -21 | 36 |
| 10 | Киасо | 35 | -26 | 33 |
Хронология на изиграните мачове
| Грасхопърс | |
| Кринс | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Грасхопърс | Кринс |
|---|---|---|---|
| 1 | Грасхопърс | - | 2 - 0 |
| 2 | Тун | 3 - 1 | 1 - 0 |
| 3 | Аарау | 4 - 1 | 4 - 0 |
| 4 | Лозана-Уши | 1 - 2 | 1 - 2 |
| 5 | Шафхаузен | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 6 | Винтертур | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 7 | Вил | 1 - 0 | 0 - 2 |
| 8 | Кринс | 2 - 0 | - |
| 9 | Ксамакс | 1 - 4 | 0 - 3 |
| 10 | Киасо | 1 - 1 | 0 - 0 |
Класиране в шампионата
| Грасхопърс | Кринс | |
| Позиция | 1 | 8 |
| Точки | 62 | 38 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 6 |
| Точки | 36 | 19 |
Форма в шампионата
| Грасхопърс | Кринс | |
|
Победи Равни Загуби |
18
8 9 |
9
11 15 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
11
3 3 |
5
4 8 |
Голове в шампионата
| Грасхопърс | Кринс | |
|
Вкарани Получени |
58
42 |
39
46 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
32
17 |
16
23 |
Обща статистика за Чалъндж Лига
| Мачове (175) | |
| Победа за домакина | 47% |
| Равен | 26% |
| Победа за госта | 27% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (488) | |
| Средно голове на мач | 2.79 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.62 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.17 |
| Домакинът е отбелязал в | 80% |
| Гостът е отбелязал в | 70% |
| Гол/Гол | 56% |
| Над 1.5 | 80% |
| Над 2.5 | 53% |
| Над 3.5 | 31% |
Грасхопърс следващи 6 срещи
| 2021-06-25 | Грасхопърс | - | Шафхаузен |
| 2021-07-06 | Базел | - | Грасхопърс |
| 2021-07-10 | Грасхопърс | - | Люцерн |
| 2021-07-17 | Грасхопърс | - | Тун |
| 2021-07-25 | Грасхопърс | - | Базел |
| 2021-07-31 | Йънг Бойс | - | Грасхопърс |
Кринс следващи 6 срещи
| 2021-06-23 | Йънг Бойс | - | Кринс |
| 2021-06-30 | Люцерн | - | Кринс |
| 2021-07-17 | Цюрих | - | Кринс |
| 2021-07-25 | Шафхаузен | - | Кринс |
| 2021-07-28 | Шафхаузен | - | Кринс |
| 2021-07-31 | Кринс | - | Тун |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.27 | 5.80 | 8.80 |
| Вероятност | 52% | 23% | 25% |
| 1 @ 1.27 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.06 | 3.28 |
| Вероятност | 67% | 33% |
| 1X @ 1.06 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.10 | 5.99 | |
| Вероятност | 81% | 19% | |
| Над 1.5 @ 1.10 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.37 | 2.89 | |
| Вероятност | 50% | 50% | |
| Над 2.5 @ 1.37 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.94 | 1.81 | |
| Вероятност | 25% | 75% | |
| Под 3.5 @ 1.81 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.67 | 2.10 | |
| Вероятност | 57% | 43% | |
| Г/Г @ 1.67 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-05-20 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
