Суперлига - Швейцария
събота, 01.10.2022
19:30
19:30

Грасхопърс

Цюрих
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Цюрих |
| Гост: | Цюрих |
| Стадион | |
| Стадион: | Лецигрунд |
| Капацитет: | 25 000 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 19:30 (20:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.50 | 3.75 | 2.00 | 1 | 1.72 | 1.28 | |||
| 75% | 19% | 6% | 3.50 | 91% | 9% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 5.00 | 1.57 | 2.35 | 2.37 | 1.53 | ||||||
| 91% | 9% | 66% | 34% | 40% | 60% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-04-02 | Цюрих | 1 - 1 | Грасхопърс |
| 2022-02-05 | Грасхопърс | 1 - 3 | Цюрих |
| 2021-10-23 | Грасхопърс | 3 - 3 | Цюрих |
| 2021-08-21 | Цюрих | 2 - 1 | Грасхопърс |
| 2019-04-06 | Грасхопърс | 1 - 1 | Цюрих |
| 2019-02-09 | Цюрих | 3 - 1 | Грасхопърс |
| 2018-12-02 | Цюрих | 2 - 0 | Грасхопърс |
| 2018-07-28 | Грасхопърс | 0 - 2 | Цюрих |
| 2018-04-07 | Цюрих | 1 - 1 | Грасхопърс |
| 2018-02-28 | Цюрих | 2 - 1 | Грасхопърс |
| 2018-02-25 | Грасхопърс | 1 - 0 | Цюрих |
| 2017-10-21 | Цюрих | 0 - 4 | Грасхопърс |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 11 | 6 | 4 | |
| 17% | 33% | 50% | 92% | 50% | 33% |
Грасхопърс последни 12 срещи
| 2022-09-22 | Щутгарт | 2 - 1 | Грасхопърс |
| 2022-09-11 | Базел | 5 - 1 | Грасхопърс |
| 2022-09-04 | Грасхопърс | 3 - 0 | Винтертур |
| 2022-08-27 | Сервет | 3 - 1 | Грасхопърс |
| 2022-08-13 | Сион | 2 - 2 | Грасхопърс |
| 2022-08-10 | Люцерн | 1 - 1 | Грасхопърс |
| 2022-08-06 | Грасхопърс | 3 - 2 | Санкт Гален |
| 2022-07-31 | Йънг Бойс | 1 - 1 | Грасхопърс |
| 2022-07-24 | Грасхопърс | 2 - 1 | Лугано |
| 2022-07-17 | Веен Висбаден | 2 - 3 | Грасхопърс |
| 2022-07-09 | Кьолн | 1 - 1 | Грасхопърс |
| 2022-07-01 | Ивердон-Спорт | 2 - 0 | Грасхопърс |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 12 | 8 | 5 | |
| 33% | 33% | 33% | 100% | 67% | 42% |
Цюрих последни 12 срещи
| 2022-09-18 | Лозана Спорт | 2 - 2 | Цюрих |
| 2022-09-15 | Будьо/Глимт | 2 - 1 | Цюрих |
| 2022-09-11 | Сервет | 3 - 2 | Цюрих |
| 2022-09-08 | Цюрих | 1 - 2 | Арсенал |
| 2022-09-03 | Цюрих | 1 - 2 | Лугано |
| 2022-08-28 | Цюрих | 2 - 4 | Базел |
| 2022-08-25 | Хартс | 0 - 1 | Цюрих |
| 2022-08-18 | Цюрих | 2 - 1 | Хартс |
| 2022-08-14 | Винтертур | 1 - 1 | Цюрих |
| 2022-08-11 | Цюрих | 3 - 0 | Линфийлд |
| 2022-08-07 | Цюрих | 0 - 3 | Сион |
| 2022-08-04 | Линфийлд | 0 - 2 | Цюрих |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 11 | 9 | 3 | |
| 33% | 17% | 50% | 92% | 75% | 25% |
Класиране Суперлига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Йънг Бойс | 8 | +16 | 17 |
| 2 | Сервет | 8 | +4 | 17 |
| 3 | Санкт Гален | 8 | +6 | 15 |
| 4 | Сион | 8 | +1 | 14 |
| 5 | Грасхопърс | 8 | -1 | 12 |
| 6 | Люцерн | 7 | +4 | 11 |
| 7 | Базел | 7 | +3 | 9 |
| 8 | Лугано | 8 | -1 | 9 |
| 9 | Цюрих | 8 | -13 | 2 |
| 10 | Винтертур | 8 | -19 | 2 |
Хронология на изиграните мачове
| Грасхопърс | |
| Цюрих | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Грасхопърс | Цюрих |
|---|---|---|---|
| 1 | Йънг Бойс | 4 - 0 | |
| 2 | Сервет | 3 - 2 | |
| 3 | Санкт Гален | 3 - 2 | 2 - 0 |
| 4 | Сион | ||
| 5 | Грасхопърс | - | |
| 6 | Люцерн | ||
| 7 | Базел | ||
| 8 | Лугано | 2 - 1 | |
| 9 | Цюрих | - | |
| 10 | Винтертур | 3 - 0 | 1 - 1 |
Класиране в шампионата
| Грасхопърс | Цюрих | |
| Позиция | 5 | 9 |
| Точки | 12 | 2 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 4 | 9 |
| Точки | 9 | 1 |
Форма в шампионата
| Грасхопърс | Цюрих | |
|
Победи Равни Загуби |
3
3 2 |
0
2 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
3
0 0 |
0
1 3 |
Голове в шампионата
| Грасхопърс | Цюрих | |
|
Вкарани Получени |
14
15 |
6
19 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
8
3 |
3
10 |
Обща статистика за Суперлига
| Мачове (39) | |
| Победа за домакина | 44% |
| Равен | 23% |
| Победа за госта | 33% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (121) | |
| Средно голове на мач | 3.10 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.62 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.49 |
| Домакинът е отбелязал в | 79% |
| Гостът е отбелязал в | 69% |
| Гол/Гол | 56% |
| Над 1.5 | 87% |
| Над 2.5 | 62% |
| Над 3.5 | 33% |
Грасхопърс следващи 6 срещи
| 2022-10-08 | Грасхопърс | - | Сион |
| 2022-10-15 | Винтертур | - | Грасхопърс |
| 2022-10-20 | Грасхопърс | - | Сервет |
| 2022-10-23 | Цюрих | - | Грасхопърс |
| 2022-10-29 | Грасхопърс | - | Люцерн |
| 2022-11-05 | Санкт Гален | - | Грасхопърс |
Цюрих следващи 6 срещи
| 2022-10-06 | Цюрих | - | ПСВ Айндховен |
| 2022-10-09 | Цюрих | - | Винтертур |
| 2022-10-13 | ПСВ Айндховен | - | Цюрих |
| 2022-10-16 | Цюрих | - | Йънг Бойс |
| 2022-10-20 | Базел | - | Цюрих |
| 2022-10-23 | Цюрих | - | Грасхопърс |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.50 | 3.75 | 2.00 |
| Вероятност | 75% | 19% | 6% |
| 1 @ 3.50 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.72 | 1.28 |
| Вероятност | 91% | 9% |
| 1X @ 1.72 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.16 | 5.00 | |
| Вероятност | 91% | 9% | |
| Над 1.5 @ 1.16 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.57 | 2.35 | |
| Вероятност | 66% | 34% | |
| Над 2.5 @ 1.57 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.37 | 1.53 | |
| Вероятност | 40% | 60% | |
| Под 3.5 @ 1.53 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.53 | 2.37 | |
| Вероятност | 64% | 36% | |
| Г/Г @ 1.53 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-10-01 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
