Приятелски срещи - Клубни
понеделник, 28.06.2021
17:30
Грацер АК
(Австрия)
Цървена Звезда
(Сърбия)
0 - 4
(0 - 3, 0 - 1)
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Грац (Авс) |
| Гост: |
Белград (Сър) |
| Разстояние: |
461.5 км |
| Начален час |
| Час: |
17:30 (18:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 10.50 |
6.85 |
1.19 |
2 |
|
|
|
3.85 |
1.02 |
| 21% |
33% |
46% |
1.19 |
|
|
|
11% |
89% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.06 |
8.14 |
|
|
|
1.18 |
4.31 |
|
|
|
1.54 |
2.37 |
| 86% |
14% |
|
|
|
72% |
28% |
|
|
|
54% |
46% |
Директни срещи
Няма данни в системата
Грацер АК последни 12 срещи
|
2021-05-23 |
Грацер АК
|
1 - 0 |
Капфенберг
|
|
2021-05-16 |
Флоридсдорфер
|
2 - 2 |
Грацер АК
|
|
2021-05-12 |
Грацер АК
|
2 - 0 |
А. Лустенау
|
|
2021-05-07 |
Вакер Инсбрук
|
5 - 1 |
Грацер АК
|
|
2021-04-30 |
Грацер АК
|
5 - 0 |
Хорн
|
|
2021-04-23 |
Грацер АК
|
1 - 1 |
Рапид Виена II
|
|
2021-04-18 |
А. Клагенфурт
|
3 - 0 |
Грацер АК
|
|
2021-04-14 |
Грацер АК
|
3 - 0 |
Джуниърс ОО
|
|
2021-04-11 |
Блау-Вайс Линц
|
5 - 0 |
Грацер АК
|
|
2021-04-05 |
Амщетен
|
1 - 4 |
Грацер АК
|
|
2021-04-02 |
Грацер АК
|
1 - 2 |
Лиферинг
|
|
2021-03-19 |
Грацер АК
|
1 - 1 |
Лафниц
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
11 |
8 |
5 |
| 42% |
25% |
33% |
|
92% |
67% |
42% |
Цървена Звезда последни 12 срещи
|
2021-05-25 |
Цървена Звезда
|
0 - 0 |
Партизан
|
|
2021-05-19 |
Цървена Звезда
|
5 - 1 |
Металац
|
|
2021-05-14 |
Бачка Паланка
|
0 - 5 |
Цървена Звезда
|
|
2021-05-09 |
Цървена Звезда
|
6 - 1 |
Златибор Чайетина
|
|
2021-05-05 |
Рад Белград
|
2 - 2 |
Цървена Звезда
|
|
2021-04-29 |
Цървена Звезда
|
1 - 0 |
Войводина
|
|
2021-04-25 |
Инджия
|
1 - 5 |
Цървена Звезда
|
|
2021-04-21 |
Цървена Звезда
|
2 - 1 |
Радник Сурдулица
|
|
2021-04-17 |
Цървена Звезда
|
2 - 1 |
Радник Сурдулица
|
|
2021-04-11 |
Явор Иваница
|
1 - 5 |
Цървена Звезда
|
|
2021-04-07 |
Цървена Звезда
|
1 - 0 |
Партизан
|
|
2021-04-03 |
Напредак
|
1 - 4 |
Цървена Звезда
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 10 |
2 |
0 |
|
9 |
9 |
7 |
| 83% |
17% |
0% |
|
75% |
75% |
58% |
Грацер АК следващи 6 срещи
|
2021-07-09 |
Винер Нойщат
|
- |
Грацер АК
|
|
2021-07-25 |
А. Лустенау
|
- |
Грацер АК
|
|
2021-07-30 |
Грацер АК
|
- |
Хорн
|
|
2021-08-06 |
Аустрия Виена II
|
- |
Грацер АК
|
|
2021-08-13 |
Грацер АК
|
- |
Джуниърс ОО
|
|
2021-08-22 |
Капфенберг
|
- |
Грацер АК
|
Цървена Звезда следващи 6 срещи
|
2021-07-01 |
Цървена Звезда
|
- |
Арис Солун
|
|
2021-07-05 |
Цървена Звезда
|
- |
Арджеш Питещ
|
|
2021-07-08 |
Щурм Грац
|
- |
Цървена Звезда
|
|
2021-07-16 |
Цървена Звезда
|
- |
Войводина
|
|
2021-07-21 |
Кайрат Алмати
|
- |
Цървена Звезда
|
|
2021-07-24 |
Цървена Звезда
|
- |
Младост Лучани
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
10.50 |
6.85 |
1.19 |
| Вероятност |
21% |
33% |
46% |
|
2 @ 1.19 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
3.85 |
1.02 |
| Вероятност |
11% |
89% |
|
X2 @ 1.02 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.06 |
8.14 |
| Вероятност |
|
86% |
14% |
|
Над 1.5 @ 1.06 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.18 |
4.31 |
| Вероятност |
|
72% |
28% |
|
Над 2.5 @ 1.18 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.54 |
2.37 |
| Вероятност |
|
54% |
46% |
|
Над 3.5 @ 1.54 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.63 |
2.19 |
| Вероятност |
|
56% |
44% |
|
Г/Г @ 1.63 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-06-28 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!