Чемпиъншип - Шотландия
събота, 30.01.2021
15:00
15:00

Грийнок Мортън

Арброут
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Грийнок |
| Гост: | Арброут |
| Разстояние: | 150.7 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Капилау Парк |
| Капацитет: | 11 100 (5 741) |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 15:00 (15:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.30 | 3.25 | 2.80 | 1 | 1.36 | 1.53 | |||
| 58% | 29% | 13% | 2.30 | 80% | 20% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.05 | 1.75 | 3.50 | 1.28 | ||||||
| 69% | 31% | 46% | 54% | 29% | 71% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-11-21 | Арброут | 0 - 0 | Грийнок Мортън |
| 2020-03-07 | Грийнок Мортън | 1 - 1 | Арброут |
| 2020-01-04 | Арброут | 1 - 2 | Грийнок Мортън |
| 2019-11-16 | Грийнок Мортън | 1 - 0 | Арброут |
| 2019-10-19 | Арброут | 1 - 0 | Грийнок Мортън |
| 2005-03-05 | Арброут | 0 - 1 | Грийнок Мортън |
| 2005-01-15 | Грийнок Мортън | 2 - 0 | Арброут |
| 2004-11-06 | Арброут | 0 - 3 | Грийнок Мортън |
| 2004-09-04 | Грийнок Мортън | 2 - 1 | Арброут |
| 2004-04-03 | Грийнок Мортън | 1 - 0 | Арброут |
| 2004-01-31 | Арброут | 2 - 2 | Грийнок Мортън |
| 2003-12-06 | Грийнок Мортън | 6 - 4 | Арброут |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 3 | 1 | 7 | 5 | 2 | |
| 67% | 25% | 8% | 58% | 42% | 17% |
Грийнок Мортън последни 12 срещи
| 2021-01-27 | Грийнок Мортън | 2 - 2 | Инвърнес КТ |
| 2021-01-23 | Куин ъф Саут | 2 - 1 | Грийнок Мортън |
| 2021-01-15 | Грийнок Мортън | 0 - 0 | Дънфърмлин |
| 2021-01-02 | Алоа Атлетик | 1 - 1 | Грийнок Мортън |
| 2020-12-29 | Еър Юнайтед | 1 - 1 | Грийнок Мортън |
| 2020-12-19 | Грийнок Мортън | 2 - 0 | Куин ъф Саут |
| 2020-12-12 | Дънфърмлин | 1 - 2 | Грийнок Мортън |
| 2020-12-05 | Грийнок Мортън | 0 - 2 | Хартс |
| 2020-11-21 | Арброут | 0 - 0 | Грийнок Мортън |
| 2020-11-14 | Партик Тисъл | 0 - 0 | Грийнок Мортън |
| 2020-11-11 | Сейнт Мирън | 1 - 1 | Грийнок Мортън |
| 2020-11-07 | Рейт Роувърс | 5 - 0 | Грийнок Мортън |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 7 | 3 | 9 | 4 | 2 | |
| 17% | 58% | 25% | 75% | 33% | 17% |
Арброут последни 12 срещи
| 2021-01-22 | Арброут | 1 - 1 | Дънди ФК |
| 2021-01-16 | Куин ъф Саут | 2 - 2 | Арброут |
| 2020-12-29 | Хартс | 3 - 1 | Арброут |
| 2020-12-26 | Дънфърмлин | 1 - 0 | Арброут |
| 2020-12-19 | Арброут | 2 - 1 | Еър Юнайтед |
| 2020-12-12 | Арброут | 0 - 1 | Алоа Атлетик |
| 2020-12-05 | Дънди ФК | 1 - 0 | Арброут |
| 2020-11-28 | Арброут | 1 - 3 | Дънфърмлин |
| 2020-11-21 | Арброут | 0 - 0 | Грийнок Мортън |
| 2020-11-14 | Арброут | 3 - 0 | Елгин Сити |
| 2020-11-07 | Арброут | 1 - 1 | Куин ъф Саут |
| 2020-10-31 | Инвърнес КТ | 3 - 1 | Арброут |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 8 | 6 | 4 | |
| 17% | 33% | 50% | 67% | 50% | 33% |
Класиране Чемпиъншип
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Хартс | 13 | +22 | 30 |
| 2 | Дънфърмлин | 12 | +7 | 21 |
| 3 | Дънди ФК | 12 | +2 | 20 |
| 4 | Рейт Роувърс | 11 | +7 | 18 |
| 5 | Грийнок Мортън | 13 | -4 | 17 |
| 6 | Еър Юнайтед | 12 | 0 | 14 |
| 7 | Куин ъф Саут | 13 | -11 | 14 |
| 8 | Инвърнес КТ | 10 | +3 | 13 |
| 9 | Алоа Атлетик | 12 | -16 | 8 |
| 10 | Арброут | 12 | -10 | 7 |
Хронология на изиграните мачове
| Грийнок Мортън | |
| Арброут | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Грийнок Мортън | Арброут |
|---|---|---|---|
| 1 | Хартс | 0 - 2 | 3 - 1 |
| 2 | Дънфърмлин | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 3 | Дънди ФК | 1 - 0 | |
| 4 | Рейт Роувърс | 3 - 0 | |
| 5 | Грийнок Мортън | - | |
| 6 | Еър Юнайтед | 3 - 2 | |
| 7 | Куин ъф Саут | 2 - 0 | 2 - 2 |
| 8 | Инвърнес КТ | 2 - 2 | 3 - 1 |
| 9 | Алоа Атлетик | 1 - 0 | |
| 10 | Арброут | - |
Класиране в шампионата
| Грийнок Мортън | Арброут | |
| Позиция | 5 | 10 |
| Точки | 17 | 7 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 4 | 10 |
| Точки | 11 | 1 |
Форма в шампионата
| Грийнок Мортън | Арброут | |
|
Победи Равни Загуби |
4
5 4 |
1
4 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
3
2 1 |
0
1 5 |
Голове в шампионата
| Грийнок Мортън | Арброут | |
|
Вкарани Получени |
13
17 |
8
18 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
8
6 |
4
13 |
Обща статистика за Чемпиъншип
| Мачове (60) | |
| Победа за домакина | 47% |
| Равен | 30% |
| Победа за госта | 23% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (191) | |
| Средно голове на мач | 3.18 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.78 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.40 |
| Домакинът е отбелязал в | 80% |
| Гостът е отбелязал в | 73% |
| Гол/Гол | 62% |
| Над 1.5 | 82% |
| Над 2.5 | 58% |
| Над 3.5 | 42% |
Грийнок Мортън следващи 6 срещи
| 2021-02-06 | Грийнок Мортън | - | Рейт Роувърс |
| 2021-02-13 | Инвърнес КТ | - | Грийнок Мортън |
| 2021-02-20 | Хартс | - | Грийнок Мортън |
| 2021-02-27 | Грийнок Мортън | - | Дънди ФК |
| 2021-03-06 | Грийнок Мортън | - | Еър Юнайтед |
| 2021-03-09 | Инвърнес КТ | - | Грийнок Мортън |
Арброут следващи 6 срещи
| 2021-02-03 | Арброут | - | Инвърнес КТ |
| 2021-02-06 | Арброут | - | Дънфърмлин |
| 2021-02-13 | Алоа Атлетик | - | Арброут |
| 2021-02-20 | Арброут | - | Рейт Роувърс |
| 2021-02-27 | Еър Юнайтед | - | Арброут |
| 2021-03-06 | Арброут | - | Куин ъф Саут |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.30 | 3.25 | 2.80 |
| Вероятност | 58% | 29% | 13% |
| 1 @ 2.30 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.36 | 1.53 |
| Вероятност | 80% | 20% |
| 1X @ 1.36 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.33 | 3.25 | |
| Вероятност | 69% | 31% | |
| Над 1.5 @ 1.33 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.05 | 1.75 | |
| Вероятност | 46% | 54% | |
| Под 2.5 @ 1.75 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.50 | 1.28 | |
| Вероятност | 29% | 71% | |
| Под 3.5 @ 1.28 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.83 | 1.83 | |
| Вероятност | 52% | 48% | |
| Г/Г @ 1.83 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-01-30 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
