Втора Лига - Англия
сряда, 17.03.2021
19:00
19:00

Гримсби Таун

Транмиър
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Клийтхорпс |
| Гост: | Бъркънхед |
| Разстояние: | 198.2 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Блъндъл Парк |
| Капацитет: | 9 546 |
| Размер: | 101 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 19:00 (19:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.20 | 3.50 | 1.90 | 2 | 1.80 | 1.22 | |||
| 16% | 29% | 55% | 1.90 | 23% | 77% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.15 | 1.66 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 63% | 37% | 47% | 53% | 26% | 74% |
Последни 10 директни срещи
| 2020-11-21 | Транмиър | 5 - 0 | Гримсби Таун |
| 2019-03-12 | Транмиър | 4 - 1 | Гримсби Таун |
| 2018-11-27 | Гримсби Таун | 5 - 2 | Транмиър |
| 2016-04-30 | Транмиър | 1 - 0 | Гримсби Таун |
| 2015-09-18 | Гримсби Таун | 1 - 1 | Транмиър |
| 2009-08-11 | Транмиър | 4 - 0 | Гримсби Таун |
| 2008-08-12 | Гримсби Таун | 2 - 0 | Транмиър |
| 2004-05-08 | Транмиър | 2 - 1 | Гримсби Таун |
| 2003-11-29 | Гримсби Таун | 0 - 1 | Транмиър |
| 2001-04-05 | Гримсби Таун | 3 - 1 | Транмиър |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 6 | 8 | 6 | 5 | |
| 30% | 10% | 60% | 80% | 60% | 50% |
Гримсби Таун последни 12 срещи
| 2021-03-13 | Гримсби Таун | 0 - 0 | Колчестър |
| 2021-03-09 | Карлайл | 1 - 1 | Гримсби Таун |
| 2021-03-06 | Гримсби Таун | 1 - 2 | Форест Грийн Р. |
| 2021-03-02 | Гримсби Таун | 0 - 1 | Лейтън Ориент |
| 2021-02-27 | Харогейт Таун | 1 - 0 | Гримсби Таун |
| 2021-02-23 | Гримсби Таун | 2 - 1 | Кроули Таун |
| 2021-02-06 | Нюпорт Каунти | 1 - 0 | Гримсби Таун |
| 2021-01-30 | Гримсби Таун | 1 - 2 | Стивънидж |
| 2021-01-23 | Скънторп | 3 - 0 | Гримсби Таун |
| 2021-01-16 | Гримсби Таун | 0 - 0 | Саутенд |
| 2021-01-09 | Порт Вейл | 3 - 0 | Гримсби Таун |
| 2021-01-02 | Гримсби Таун | 1 - 2 | Кеймбридж Юн. |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 3 | 8 | 7 | 6 | 0 | |
| 8% | 25% | 67% | 58% | 50% | 0% |
Транмиър последни 12 срещи
| 2021-03-14 | Съндърланд | 1 - 0 | Транмиър |
| 2021-03-09 | Саутенд | 0 - 2 | Транмиър |
| 2021-03-06 | Транмиър | 0 - 1 | Кроули Таун |
| 2021-03-02 | Транмиър | 1 - 0 | Нюпорт Каунти |
| 2021-02-27 | Лейтън Ориент | 1 - 3 | Транмиър |
| 2021-02-23 | Карлайл | 2 - 3 | Транмиър |
| 2021-02-20 | Транмиър | 2 - 2 | Олдъм |
| 2021-02-16 | Оксфорд Юнайтед | 0 - 2 | Транмиър |
| 2021-02-09 | Транмиър | 0 - 1 | Стивънидж |
| 2021-02-06 | Транмиър | 3 - 1 | Порт Вейл |
| 2021-02-02 | Транмиър | 2 - 1 | Питърбъро |
| 2021-01-30 | Моркамб | 0 - 1 | Транмиър |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 1 | 3 | 7 | 5 | 4 | |
| 67% | 8% | 25% | 58% | 42% | 33% |
Класиране Втора Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Челтнъм Таун | 35 | +13 | 62 |
| 2 | Кеймбридж Юн. | 36 | +20 | 61 |
| 3 | Форест Грийн Р. | 34 | +13 | 61 |
| 4 | Нюпорт Каунти | 35 | +10 | 57 |
| 5 | Транмиър | 33 | +8 | 57 |
| 6 | Болтън | 35 | +3 | 57 |
| 7 | Моркамб | 35 | +1 | 56 |
| 8 | Екзитър | 33 | +19 | 53 |
| 9 | Салфорд Сити | 34 | +14 | 51 |
| 10 | Кроули Таун | 34 | +4 | 51 |
| 11 | Карлайл | 32 | +7 | 48 |
| 12 | Харогейт Таун | 35 | 0 | 48 |
| 13 | Брадфорд Сити | 33 | 0 | 47 |
| 14 | Лейтън Ориент | 34 | -1 | 44 |
| 15 | Стивънидж | 36 | -3 | 43 |
| 16 | Мансфийлд Таун | 35 | -4 | 41 |
| 17 | Олдъм | 35 | -9 | 41 |
| 18 | Скънторп | 34 | -9 | 41 |
| 19 | Уолсол | 34 | -6 | 39 |
| 20 | Порт Вейл | 36 | -6 | 38 |
| 21 | Колчестър | 35 | -15 | 38 |
| 22 | Бароу | 33 | -3 | 35 |
| 23 | Саутенд | 35 | -28 | 30 |
| 24 | Гримсби Таун | 33 | -28 | 26 |
Хронология на изиграните мачове
| Гримсби Таун | |
| Транмиър | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Гримсби Таун | Транмиър |
|---|---|---|---|
| 1 | Челтнъм Таун | ||
| 2 | Кеймбридж Юн. | 1 - 2 | 0 - 0 |
| 3 | Форест Грийн Р. | 1 - 2 | |
| 4 | Нюпорт Каунти | 0 - 2 | 1 - 0 |
| 5 | Транмиър | - | |
| 6 | Болтън | 0 - 3 | |
| 7 | Моркамб | 0 - 1 | |
| 8 | Екзитър | 1 - 4 | 5 - 0 |
| 9 | Салфорд Сити | 0 - 4 | 2 - 2 |
| 10 | Кроули Таун | 2 - 1 | 4 - 0 |
| 11 | Карлайл | 1 - 1 | 2 - 3 |
| 12 | Харогейт Таун | 1 - 2 | 0 - 1 |
| 13 | Брадфорд Сити | 1 - 2 | |
| 14 | Лейтън Ориент | 0 - 1 | 1 - 3 |
| 15 | Стивънидж | 1 - 2 | 0 - 0 |
| 16 | Мансфийлд Таун | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 17 | Олдъм | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 18 | Скънторп | 1 - 0 | |
| 19 | Уолсол | ||
| 20 | Порт Вейл | 3 - 4 | |
| 21 | Колчестър | 0 - 0 | |
| 22 | Бароу | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 23 | Саутенд | 0 - 0 | 0 - 2 |
| 24 | Гримсби Таун | - |
Класиране в шампионата
| Гримсби Таун | Транмиър | |
| Позиция | 24 | 5 |
| Точки | 26 | 57 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 24 | 4 |
| Точки | 14 | 29 |
Форма в шампионата
| Гримсби Таун | Транмиър | |
|
Победи Равни Загуби |
6
8 19 |
17
6 10 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
3
5 9 |
8
5 3 |
Голове в шампионата
| Гримсби Таун | Транмиър | |
|
Вкарани Получени |
24
52 |
46
38 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
12
24 |
21
19 |
Обща статистика за Втора Лига
| Мачове (412) | |
| Победа за домакина | 40% |
| Равен | 27% |
| Победа за госта | 33% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (995) | |
| Средно голове на мач | 2.42 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.29 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.13 |
| Домакинът е отбелязал в | 73% |
| Гостът е отбелязал в | 68% |
| Гол/Гол | 50% |
| Над 1.5 | 68% |
| Над 2.5 | 44% |
| Над 3.5 | 22% |
Гримсби Таун следващи 6 срещи
| 2021-03-20 | Мансфийлд Таун | - | Гримсби Таун |
| 2021-03-23 | Бароу | - | Гримсби Таун |
| 2021-03-27 | Гримсби Таун | - | Уолсол |
| 2021-04-02 | Салфорд Сити | - | Гримсби Таун |
| 2021-04-05 | Гримсби Таун | - | Челтнъм Таун |
| 2021-04-10 | Брадфорд Сити | - | Гримсби Таун |
Транмиър следващи 6 срещи
| 2021-03-20 | Транмиър | - | Екзитър |
| 2021-03-23 | Колчестър | - | Транмиър |
| 2021-03-27 | Транмиър | - | Мансфийлд Таун |
| 2021-04-02 | Челтнъм Таун | - | Транмиър |
| 2021-04-05 | Транмиър | - | Кеймбридж Юн. |
| 2021-04-10 | Скънторп | - | Транмиър |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.20 | 3.50 | 1.90 |
| Вероятност | 16% | 29% | 55% |
| 2 @ 1.90 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.80 | 1.22 |
| Вероятност | 23% | 77% |
| X2 @ 1.22 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.36 | 3.00 | |
| Вероятност | 63% | 37% | |
| Над 1.5 @ 1.36 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.15 | 1.66 | |
| Вероятност | 47% | 53% | |
| Под 2.5 @ 1.66 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.00 | 1.22 | |
| Вероятност | 26% | 74% | |
| Под 3.5 @ 1.22 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 1.72 | |
| Вероятност | 43% | 57% | |
| Без @ 1.72 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-03-17 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
