Първа Дивизия - Исландия
събота, 10.09.2022
15:00
15:00

Гриндавик

ХК Коупавогюр
4 - 3
(2 - 1, 2 - 2)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Гриндавик |
| Гост: | Коупавогюр |
| Разстояние: | 40.1 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Гриндавикурвьолур |
| Капацитет: | 1 000 |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 15:00 (14:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.90 | 3.50 | 2.05 | 2 | 1.70 | 1.36 | |||
| 27% | 21% | 52% | 2.05 | 34% | 66% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.12 | 5.39 | 1.49 | 2.50 | 2.15 | 1.62 | ||||||
| 90% | 10% | 68% | 32% | 48% | 52% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-07-05 | ХК Коупавогюр | 2 - 1 | Гриндавик |
| 2021-02-13 | ХК Коупавогюр | 2 - 0 | Гриндавик |
| 2020-02-15 | ХК Коупавогюр | 1 - 2 | Гриндавик |
| 2019-08-18 | Гриндавик | 1 - 1 | ХК Коупавогюр |
| 2019-05-25 | ХК Коупавогюр | 0 - 0 | Гриндавик |
| 2018-02-09 | ХК Коупавогюр | 1 - 4 | Гриндавик |
| 2018-01-26 | ХК Коупавогюр | 1 - 2 | Гриндавик |
| 2016-08-20 | Гриндавик | 4 - 0 | ХК Коупавогюр |
| 2016-06-12 | ХК Коупавогюр | 2 - 1 | Гриндавик |
| 2016-01-23 | ХК Коупавогюр | 1 - 0 | Гриндавик |
| 2015-08-22 | ХК Коупавогюр | 0 - 2 | Гриндавик |
| 2015-06-23 | Гриндавик | 2 - 0 | ХК Коупавогюр |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 10 | 6 | 2 | |
| 50% | 17% | 33% | 83% | 50% | 17% |
Гриндавик последни 12 срещи
| 2022-09-03 | Селфос | 0 - 3 | Гриндавик |
| 2022-08-27 | Гриндавик | 2 - 2 | Вестри |
| 2022-08-23 | КВ Рейкявик | 1 - 3 | Гриндавик |
| 2022-08-18 | Фьолнир | 4 - 3 | Гриндавик |
| 2022-08-14 | Гриндавик | 2 - 0 | Кордренгир |
| 2022-08-05 | Филкир Рейкявик | 5 - 2 | Гриндавик |
| 2022-07-27 | Гриндавик | 1 - 2 | Тор Акурейри |
| 2022-07-21 | Гриндавик | 4 - 5 | Афтурелдинг |
| 2022-07-14 | Тротур Вогар | 2 - 0 | Гриндавик |
| 2022-07-09 | Гриндавик | 3 - 1 | Грота |
| 2022-07-05 | ХК Коупавогюр | 2 - 1 | Гриндавик |
| 2022-07-01 | Гриндавик | 2 - 2 | Селфос |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 12 | 10 | 7 | |
| 33% | 17% | 50% | 100% | 83% | 58% |
ХК Коупавогюр последни 12 срещи
| 2022-09-02 | ХК Коупавогюр | 3 - 1 | Фьолнир |
| 2022-08-27 | Кордренгир | 1 - 3 | ХК Коупавогюр |
| 2022-08-23 | ХК Коупавогюр | 0 - 2 | Филкир Рейкявик |
| 2022-08-19 | ХК Коупавогюр | 0 - 1 | Брейдаблик |
| 2022-08-14 | Тор Акурейри | 2 - 0 | ХК Коупавогюр |
| 2022-08-10 | ХК Коупавогюр | 4 - 1 | Тротур Вогар |
| 2022-08-05 | Афтурелдинг | 0 - 1 | ХК Коупавогюр |
| 2022-07-27 | ХК Коупавогюр | 2 - 1 | Грота |
| 2022-07-21 | Селфос | 1 - 2 | ХК Коупавогюр |
| 2022-07-17 | Тротур Вогар | 1 - 2 | ХК Коупавогюр |
| 2022-07-14 | ХК Коупавогюр | 4 - 0 | КВ Рейкявик |
| 2022-07-09 | Вестри | 3 - 3 | ХК Коупавогюр |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 1 | 3 | 10 | 8 | 5 | |
| 67% | 8% | 25% | 83% | 67% | 42% |
Класиране Първа Дивизия
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Филкир Рейкявик | 20 | +37 | 48 |
| 2 | ХК Коупавогюр | 20 | +16 | 43 |
| 3 | Фьолнир | 20 | +11 | 33 |
| 4 | Грота | 20 | +6 | 31 |
| 5 | Афтурелдинг | 20 | +8 | 29 |
| 6 | Гриндавик | 20 | +4 | 27 |
| 7 | Кордренгир | 20 | -1 | 27 |
| 8 | Тор Акурейри | 20 | -4 | 27 |
| 9 | Вестри | 20 | -7 | 27 |
| 10 | Селфос | 20 | -5 | 25 |
| 11 | КВ Рейкявик | 20 | -24 | 15 |
| 12 | Тротур Вогар | 20 | -41 | 6 |
Хронология на изиграните мачове
| Гриндавик | |
| ХК Коупавогюр | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Гриндавик | ХК Коупавогюр |
|---|---|---|---|
| 1 | Филкир Рейкявик | 1 - 0 | 0 - 1 |
| 2 | ХК Коупавогюр | - | |
| 3 | Фьолнир | 2 - 2 | 3 - 1 |
| 4 | Грота | 3 - 1 | 2 - 0 |
| 5 | Афтурелдинг | 4 - 5 | 0 - 1 |
| 6 | Гриндавик | - | |
| 7 | Кордренгир | 2 - 0 | 1 - 3 |
| 8 | Тор Акурейри | 1 - 2 | 2 - 0 |
| 9 | Вестри | 2 - 2 | 3 - 3 |
| 10 | Селфос | 2 - 2 | 1 - 2 |
| 11 | КВ Рейкявик | 2 - 1 | 1 - 3 |
| 12 | Тротур Вогар | 3 - 0 | 1 - 2 |
Класиране в шампионата
| Гриндавик | ХК Коупавогюр | |
| Позиция | 6 | 2 |
| Точки | 27 | 43 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 2 |
| Точки | 18 | 19 |
Форма в шампионата
| Гриндавик | ХК Коупавогюр | |
|
Победи Равни Загуби |
7
6 7 |
14
1 5 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
5
3 2 |
6
1 3 |
Голове в шампионата
| Гриндавик | ХК Коупавогюр | |
|
Вкарани Получени |
38
34 |
41
25 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
22
15 |
16
14 |
Обща статистика за Първа Дивизия
| Мачове (120) | |
| Победа за домакина | 51% |
| Равен | 18% |
| Победа за госта | 31% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (416) | |
| Средно голове на мач | 3.47 |
| Домакинът е отбелязал средно | 2.06 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.41 |
| Домакинът е отбелязал в | 84% |
| Гостът е отбелязал в | 77% |
| Гол/Гол | 62% |
| Над 1.5 | 86% |
| Над 2.5 | 67% |
| Над 3.5 | 49% |
Гриндавик следващи 6 срещи
| 2022-09-17 | Грота | - | Гриндавик |
| 2023-02-11 | ХК Коупавогюр | - | Гриндавик |
| 2023-03-01 | КР Рейкявик | - | Гриндавик |
| 2023-03-04 | Акранес | - | Гриндавик |
| 2023-03-08 | Валур Рейкявик | - | Гриндавик |
| 2023-03-12 | Вестри | - | Гриндавик |
ХК Коупавогюр следващи 6 срещи
| 2022-09-17 | ХК Коупавогюр | - | Вестри |
| 2023-02-11 | ХК Коупавогюр | - | Гриндавик |
| 2023-02-18 | КР Рейкявик | - | ХК Коупавогюр |
| 2023-02-25 | ХК Коупавогюр | - | Акранес |
| 2023-03-02 | Валур Рейкявик | - | ХК Коупавогюр |
| 2023-03-09 | ХК Коупавогюр | - | Вестри |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.90 | 3.50 | 2.05 |
| Вероятност | 27% | 21% | 52% |
| 2 @ 2.05 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.70 | 1.36 |
| Вероятност | 34% | 66% |
| X2 @ 1.36 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.12 | 5.39 | |
| Вероятност | 90% | 10% | |
| Над 1.5 @ 1.12 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.49 | 2.50 | |
| Вероятност | 68% | 32% | |
| Над 2.5 @ 1.49 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.15 | 1.62 | |
| Вероятност | 48% | 52% | |
| Под 3.5 @ 1.62 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.44 | 2.55 | |
| Вероятност | 69% | 31% | |
| Г/Г @ 1.44 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-09-10 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
