Лига 2 - Франция
събота, 12.11.2022
18:00
18:00

Гингам

Льо Авър
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Гингам |
| Гост: | Льо Авър |
| Разстояние: | 259.7 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Стад дьо Рудуру |
| Капацитет: | 18 462 |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Треньор | |
| Гост: | Дидие Дигар (Фра) |
| Начален час | |
| Час: | 18:00 (19:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.20 | 3.10 | 2.25 | X2 | 1.61 | 1.36 | |||
| 28% | 36% | 36% | 1.36 | 43% | 57% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 2.75 | 2.25 | 1.61 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 63% | 37% | 40% | 60% | 21% | 79% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-05-14 | Гингам | 2 - 1 | Льо Авър |
| 2021-07-24 | Льо Авър | 0 - 0 | Гингам |
| 2021-01-23 | Льо Авър | 1 - 1 | Гингам |
| 2020-09-12 | Гингам | 1 - 3 | Льо Авър |
| 2019-11-25 | Льо Авър | 4 - 0 | Гингам |
| 2019-07-02 | Льо Авър | 0 - 1 | Гингам |
| 2017-01-07 | Гингам | 2 - 1 | Льо Авър |
| 2013-01-11 | Льо Авър | 0 - 1 | Гингам |
| 2012-08-03 | Гингам | 3 - 3 | Льо Авър |
| 2012-02-24 | Льо Авър | 3 - 1 | Гингам |
| 2011-09-23 | Гингам | 1 - 0 | Льо Авър |
| 2010-03-29 | Льо Авър | 2 - 1 | Гингам |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 8 | 7 | 4 | |
| 42% | 25% | 33% | 67% | 58% | 33% |
Гингам последни 12 срещи
| 2022-11-05 | Дижон | 1 - 1 | Гингам |
| 2022-10-22 | Гингам | 1 - 1 | Бастия |
| 2022-10-15 | Валансиен | 1 - 0 | Гингам |
| 2022-10-08 | Гингам | 0 - 4 | Анси |
| 2022-10-04 | Гингам | 0 - 0 | Родес |
| 2022-10-01 | Шамоа Ниор | 0 - 0 | Гингам |
| 2022-09-17 | Гингам | 2 - 1 | Сент Етиен |
| 2022-09-12 | Метц | 3 - 6 | Гингам |
| 2022-08-30 | Гингам | 1 - 2 | Сошо |
| 2022-08-27 | Бордо | 0 - 1 | Гингам |
| 2022-08-20 | Каен | 4 - 1 | Гингам |
| 2022-08-13 | Гингам | 0 - 0 | Париж ФК |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 7 | 5 | 3 | |
| 25% | 42% | 33% | 58% | 42% | 25% |
Льо Авър последни 12 срещи
| 2022-11-05 | Кювили-Руан | 0 - 1 | Льо Авър |
| 2022-10-24 | Льо Авър | 2 - 0 | Метц |
| 2022-10-15 | Родес | 1 - 1 | Льо Авър |
| 2022-10-08 | Льо Авър | 3 - 0 | Бастия |
| 2022-10-01 | Дижон | 0 - 0 | Льо Авър |
| 2022-09-17 | Льо Авър | 2 - 0 | Анси |
| 2022-09-10 | Шамоа Ниор | 0 - 1 | Льо Авър |
| 2022-09-02 | Льо Авър | 2 - 1 | Каен |
| 2022-08-30 | Лавал | 1 - 3 | Льо Авър |
| 2022-08-27 | Льо Авър | 1 - 1 | Амиен |
| 2022-08-20 | Сент Етиен | 0 - 6 | Льо Авър |
| 2022-08-13 | Льо Авър | 1 - 1 | По |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 4 | 0 | 9 | 4 | 2 | |
| 67% | 33% | 0% | 75% | 33% | 17% |
Класиране Лига 2
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Льо Авър | 14 | +17 | 29 |
| 2 | Бордо | 14 | +11 | 27 |
| 3 | Гренобъл Фут 38 | 14 | +4 | 25 |
| 4 | Сошо | 14 | +11 | 24 |
| 5 | Валансиен | 14 | +2 | 23 |
| 6 | Амиен | 14 | +1 | 23 |
| 7 | Каен | 14 | +3 | 22 |
| 8 | Гингам | 14 | +1 | 20 |
| 9 | Париж ФК | 14 | +1 | 20 |
| 10 | По | 14 | -3 | 20 |
| 11 | Метц | 14 | 0 | 18 |
| 12 | Бастия | 14 | -5 | 18 |
| 13 | Лавал | 14 | 0 | 17 |
| 14 | Анси | 14 | -2 | 15 |
| 15 | Кювили-Руан | 14 | -5 | 15 |
| 16 | Ним | 14 | -5 | 14 |
| 17 | Дижон | 14 | -5 | 14 |
| 18 | Родес | 14 | -8 | 12 |
| 19 | Сент Етиен | 14 | -4 | 11 |
| 20 | Шамоа Ниор | 14 | -14 | 11 |
Хронология на изиграните мачове
| Гингам | |
| Льо Авър | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Гингам | Льо Авър |
|---|---|---|---|
| 1 | Льо Авър | - | |
| 2 | Бордо | ||
| 3 | Гренобъл Фут 38 | ||
| 4 | Сошо | 1 - 2 | |
| 5 | Валансиен | 1 - 0 | |
| 6 | Амиен | ||
| 7 | Каен | ||
| 8 | Гингам | - | |
| 9 | Париж ФК | 0 - 0 | |
| 10 | По | 4 - 0 | |
| 11 | Метц | ||
| 12 | Бастия | 1 - 1 | |
| 13 | Лавал | 1 - 3 | |
| 14 | Анси | 0 - 4 | |
| 15 | Кювили-Руан | 0 - 1 | |
| 16 | Ним | ||
| 17 | Дижон | 0 - 0 | |
| 18 | Родес | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 19 | Сент Етиен | 2 - 1 | 0 - 6 |
| 20 | Шамоа Ниор | 0 - 1 |
Класиране в шампионата
| Гингам | Льо Авър | |
| Позиция | 8 | 1 |
| Точки | 20 | 29 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 14 | 2 |
| Точки | 9 | 14 |
Форма в шампионата
| Гингам | Льо Авър | |
|
Победи Равни Загуби |
5
5 4 |
8
5 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
2
3 2 |
4
2 1 |
Голове в шампионата
| Гингам | Льо Авър | |
|
Вкарани Получени |
19
18 |
23
6 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
8
8 |
12
3 |
Обща статистика за Лига 2
| Мачове (140) | |
| Победа за домакина | 44% |
| Равен | 28% |
| Победа за госта | 29% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (325) | |
| Средно голове на мач | 2.32 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.26 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.06 |
| Домакинът е отбелязал в | 69% |
| Гостът е отбелязал в | 62% |
| Гол/Гол | 43% |
| Над 1.5 | 63% |
| Над 2.5 | 44% |
| Над 3.5 | 23% |
Гингам следващи 6 срещи
| 2022-11-19 | Лез Ербиер | - | Гингам |
| 2022-12-09 | Гингам | - | Олуейс Реди |
| 2022-12-13 | Льо Авър | - | Гингам |
| 2022-12-16 | Гингам | - | Лориен |
| 2022-12-26 | Ним | - | Гингам |
| 2022-12-30 | Гингам | - | Кювили-Руан |
Льо Авър следващи 6 срещи
| 2022-12-08 | ХУСА Агадир | - | Льо Авър |
| 2022-12-13 | Льо Авър | - | Гингам |
| 2022-12-17 | Ланс | - | Льо Авър |
| 2022-12-26 | Льо Авър | - | Бордо |
| 2022-12-30 | Париж ФК | - | Льо Авър |
| 2023-01-10 | Льо Авър | - | Сошо |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.20 | 3.10 | 2.25 |
| Вероятност | 28% | 36% | 36% |
| X2 @ 1.36 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.61 | 1.36 |
| Вероятност | 43% | 57% |
| X2 @ 1.36 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.40 | 2.75 | |
| Вероятност | 63% | 37% | |
| Над 1.5 @ 1.40 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.25 | 1.61 | |
| Вероятност | 40% | 60% | |
| Под 2.5 @ 1.61 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.00 | 1.22 | |
| Вероятност | 21% | 79% | |
| Под 3.5 @ 1.22 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.90 | 1.80 | |
| Вероятност | 42% | 58% | |
| Без @ 1.80 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-11-12 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
