Алсвенскан - Швеция
неделя, 18.04.2021
14:00
14:00

Хакен

Малмьо
1 - 2
(0 - 2, 1 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Гьотеборг |
| Гост: | Малмьо |
| Разстояние: | 242.0 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Рамбергсвален |
| Капацитет: | 7 000 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 14:00 (15:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.00 | 3.60 | 1.85 | X2 | 1.83 | 1.22 | |||
| 29% | 32% | 39% | 1.22 | 33% | 67% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.40 | 1.90 | 1.90 | 3.40 | 1.30 | ||||||
| 51% | 49% | 37% | 63% | 37% | 63% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-09-27 | Малмьо | 3 - 0 | Хакен |
| 2020-06-18 | Хакен | 1 - 1 | Малмьо |
| 2019-08-11 | Хакен | 1 - 1 | Малмьо |
| 2019-04-01 | Малмьо | 1 - 1 | Хакен |
| 2018-10-07 | Хакен | 1 - 1 | Малмьо |
| 2018-05-20 | Малмьо | 2 - 0 | Хакен |
| 2017-11-05 | Малмьо | 1 - 2 | Хакен |
| 2017-07-08 | Хакен | 0 - 1 | Малмьо |
| 2016-10-01 | Хакен | 2 - 4 | Малмьо |
| 2016-05-05 | Малмьо | 2 - 2 | Хакен |
| 2016-05-01 | Малмьо | 3 - 0 | Хакен |
| 2015-08-22 | Хакен | 1 - 0 | Малмьо |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 10 | 5 | 2 | |
| 17% | 42% | 42% | 83% | 42% | 17% |
Хакен последни 12 срещи
| 2021-04-11 | Халмстад | 1 - 0 | Хакен |
| 2021-04-03 | Хакен | 4 - 1 | Варберг БоИС |
| 2021-03-27 | Хакен | 3 - 4 | Дегерфорш |
| 2021-03-20 | Хакен | 3 - 0 | Вестерос |
| 2021-03-13 | Норкьопинг | 2 - 3 | Хакен |
| 2021-03-07 | Хакен | 1 - 1 | Хелзингборг |
| 2021-02-21 | Хакен | 2 - 0 | Далкурд |
| 2021-02-14 | Хакен | 3 - 1 | Йоргрите |
| 2021-01-29 | Норбю | 2 - 1 | Хакен |
| 2021-01-22 | Елфсборг | 3 - 0 | Хакен |
| 2020-12-06 | Калмар | 0 - 0 | Хакен |
| 2020-11-29 | Хакен | 3 - 0 | Йоребро |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 10 | 8 | 4 | |
| 50% | 17% | 33% | 83% | 67% | 33% |
Малмьо последни 12 срещи
| 2021-04-10 | Малмьо | 3 - 2 | Хамарби |
| 2021-03-26 | Малмьо | 2 - 1 | ИФК Гьотеборг |
| 2021-03-21 | Малмьо | 4 - 1 | Йоребро |
| 2021-03-13 | Елфсборг | 1 - 3 | Малмьо |
| 2021-03-06 | Малмьо | 4 - 1 | Халмстад |
| 2021-03-01 | ГАИС Гьотеборг | 1 - 0 | Малмьо |
| 2021-02-21 | Малмьо | 1 - 2 | Вестерос |
| 2021-02-16 | Малмьо | 4 - 2 | Фалкенберг |
| 2021-02-12 | Малмьо | 0 - 2 | Мялби |
| 2021-02-06 | Калмар | 2 - 2 | Малмьо |
| 2021-01-29 | Малмьо | 2 - 2 | ИФК Малмьо |
| 2020-12-06 | Малмьо | 4 - 0 | Йостерсунд |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 11 | 10 | 8 | |
| 58% | 17% | 25% | 92% | 83% | 67% |
Класиране Алсвенскан
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | АИК Стокхолм | 1 | +2 | 3 |
| 1 | Юргорден | 1 | +2 | 3 |
| 3 | Хамарби | 2 | +1 | 3 |
| 4 | Малмьо | 1 | +1 | 3 |
| 5 | Халмстад | 1 | +1 | 3 |
| 6 | Норкьопинг | 1 | 0 | 1 |
| 6 | Сириус | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Варберг БоИС | 1 | 0 | 1 |
| 8 | ИФК Гьотеборг | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Йоребро | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Йостерсунд | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Калмар | 1 | 0 | 1 |
| 13 | Мялби | 2 | -2 | 1 |
| 14 | Хакен | 1 | -1 | 0 |
| 15 | Дегерфорш | 1 | -2 | 0 |
| 15 | Елфсборг | 1 | -2 | 0 |
Хронология на изиграните мачове
| Хакен | |
| Малмьо | |
| Домакин | |
| Гост |
Класиране в шампионата
| Хакен | Малмьо | |
| Позиция | 14 | 4 |
| Точки | 0 | 3 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 10 |
| Точки | 0 | 0 |
Форма в шампионата
| Хакен | Малмьо | |
|
Победи Равни Загуби |
0
0 1 |
1
0 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
0
0 0 |
0
0 0 |
Голове в шампионата
| Хакен | Малмьо | |
|
Вкарани Получени |
0
1 |
3
2 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
0
0 |
0
0 |
Обща статистика за Алсвенскан
| Мачове (9) | |
| Победа за домакина | 44% |
| Равен | 44% |
| Победа за госта | 11% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (14) | |
| Средно голове на мач | 1.56 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.00 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.56 |
| Домакинът е отбелязал в | 56% |
| Гостът е отбелязал в | 33% |
| Гол/Гол | 22% |
| Над 1.5 | 56% |
| Над 2.5 | 11% |
| Над 3.5 | 11% |
Хакен следващи 6 срещи
| 2021-04-24 | Хакен | - | Сириус |
| 2021-05-01 | Хамарби | - | Хакен |
| 2021-05-08 | ИФК Гьотеборг | - | Хакен |
| 2021-05-12 | Хакен | - | Йоребро |
| 2021-05-17 | Мялби | - | Хакен |
| 2021-05-23 | Хакен | - | Варберг БоИС |
Малмьо следващи 6 срещи
| 2021-04-25 | Малмьо | - | Йостерсунд |
| 2021-05-03 | Юргорден | - | Малмьо |
| 2021-05-09 | Малмьо | - | Варберг БоИС |
| 2021-05-13 | АИК Стокхолм | - | Малмьо |
| 2021-05-17 | Малмьо | - | Калмар |
| 2021-05-20 | Малмьо | - | Елфсборг |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.00 | 3.60 | 1.85 |
| Вероятност | 29% | 32% | 39% |
| X2 @ 1.22 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.83 | 1.22 |
| Вероятност | 33% | 67% |
| X2 @ 1.22 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.30 | 3.40 | |
| Вероятност | 51% | 49% | |
| Над 1.5 @ 1.30 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.90 | 1.90 | |
| Вероятност | 37% | 63% | |
| Под 2.5 @ 1.90 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.40 | 1.30 | |
| Вероятност | 37% | 63% | |
| Под 3.5 @ 1.30 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.80 | 1.95 | |
| Вероятност | 40% | 60% | |
| Без @ 1.95 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-04-18 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
