Алсвенскан - Швеция
сряда, 12.05.2021
17:30
17:30

Хакен

Йоребро
2 - 3
(2 - 0, 0 - 3)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Гьотеборг |
| Гост: | Йоребро |
| Разстояние: | 256.5 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Рамбергсвален |
| Капацитет: | 7 000 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 17:30 (18:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 4.33 | 9.00 | 1 | 1.07 | 2.75 | |||
| 44% | 35% | 21% | 1.40 | 83% | 17% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.72 | 2.07 | 2.75 | 1.40 | ||||||
| 62% | 38% | 38% | 62% | 14% | 86% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-11-29 | Хакен | 3 - 0 | Йоребро |
| 2020-07-02 | Йоребро | 0 - 0 | Хакен |
| 2019-08-18 | Йоребро | 1 - 2 | Хакен |
| 2019-07-14 | Хакен | 3 - 0 | Йоребро |
| 2018-08-05 | Йоребро | 1 - 2 | Хакен |
| 2018-07-29 | Хакен | 1 - 1 | Йоребро |
| 2017-07-31 | Хакен | 1 - 1 | Йоребро |
| 2017-04-26 | Йоребро | 0 - 0 | Хакен |
| 2017-03-05 | Йоребро | 1 - 1 | Хакен |
| 2016-08-14 | Хакен | 0 - 1 | Йоребро |
| 2016-07-17 | Йоребро | 0 - 0 | Хакен |
| 2015-08-29 | Йоребро | 2 - 0 | Хакен |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 6 | 2 | 8 | 4 | 0 | |
| 33% | 50% | 17% | 67% | 33% | 0% |
Хакен последни 12 срещи
| 2021-05-08 | ИФК Гьотеборг | 1 - 1 | Хакен |
| 2021-05-01 | Хамарби | 1 - 1 | Хакен |
| 2021-04-24 | Хакен | 1 - 2 | Сириус |
| 2021-04-18 | Хакен | 1 - 2 | Малмьо |
| 2021-04-11 | Халмстад | 1 - 0 | Хакен |
| 2021-04-03 | Хакен | 4 - 1 | Варберг БоИС |
| 2021-03-27 | Хакен | 3 - 4 | Дегерфорш |
| 2021-03-20 | Хакен | 3 - 0 | Вестерос |
| 2021-03-13 | Норкьопинг | 2 - 3 | Хакен |
| 2021-03-07 | Хакен | 1 - 1 | Хелзингборг |
| 2021-02-21 | Хакен | 2 - 0 | Далкурд |
| 2021-02-14 | Хакен | 3 - 1 | Йоргрите |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 11 | 7 | 4 | |
| 42% | 25% | 33% | 92% | 58% | 33% |
Йоребро последни 12 срещи
| 2021-05-08 | Йоребро | 1 - 0 | Халмстад |
| 2021-05-02 | Йоребро | 0 - 3 | Норкьопинг |
| 2021-04-25 | Калмар | 1 - 0 | Йоребро |
| 2021-04-18 | Йостерсунд | 5 - 0 | Йоребро |
| 2021-04-10 | Йоребро | 0 - 0 | ИФК Гьотеборг |
| 2021-04-03 | Йоребро | 2 - 0 | Акрополис |
| 2021-03-26 | Йоребро | 2 - 3 | АИК Стокхолм |
| 2021-03-21 | Малмьо | 4 - 1 | Йоребро |
| 2021-03-06 | Йоребро | 2 - 2 | Сириус |
| 2021-02-20 | Йоребро | 0 - 1 | Трелеборг |
| 2021-02-13 | Юргорден | 4 - 0 | Йоребро |
| 2021-02-07 | АИК Стокхолм | 0 - 1 | Йоребро |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 7 | 6 | 5 | |
| 25% | 17% | 58% | 58% | 50% | 42% |
Класиране Алсвенскан
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Юргорден | 5 | +5 | 12 |
| 2 | Норкьопинг | 5 | +5 | 10 |
| 3 | Малмьо | 5 | +1 | 10 |
| 4 | Калмар | 5 | +2 | 9 |
| 5 | АИК Стокхолм | 5 | +1 | 9 |
| 6 | Сириус | 5 | +1 | 8 |
| 7 | Хамарби | 5 | 0 | 7 |
| 8 | Елфсборг | 5 | 0 | 7 |
| 9 | Мялби | 5 | -1 | 7 |
| 10 | ИФК Гьотеборг | 5 | +1 | 6 |
| 11 | Дегерфорш | 5 | -1 | 6 |
| 12 | Йостерсунд | 5 | +3 | 5 |
| 13 | Халмстад | 5 | -2 | 4 |
| 14 | Варберг БоИС | 5 | -4 | 4 |
| 15 | Йоребро | 5 | -8 | 4 |
| 16 | Хакен | 5 | -3 | 2 |
Хронология на изиграните мачове
| Хакен | |
| Йоребро | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Хакен | Йоребро |
|---|---|---|---|
| 1 | Юргорден | ||
| 2 | Норкьопинг | ||
| 3 | Малмьо | 1 - 2 | |
| 4 | Калмар | 1 - 0 | |
| 5 | АИК Стокхолм | ||
| 6 | Сириус | 1 - 2 | |
| 7 | Хамарби | ||
| 8 | Елфсборг | ||
| 9 | Мялби | ||
| 10 | ИФК Гьотеборг | ||
| 11 | Дегерфорш | ||
| 12 | Йостерсунд | 5 - 0 | |
| 13 | Халмстад | ||
| 14 | Варберг БоИС | ||
| 15 | Йоребро | - | |
| 16 | Хакен | - |
Класиране в шампионата
| Хакен | Йоребро | |
| Позиция | 16 | 15 |
| Точки | 2 | 4 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 15 | 16 |
| Точки | 0 | 0 |
Форма в шампионата
| Хакен | Йоребро | |
|
Победи Равни Загуби |
0
2 3 |
1
1 3 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
0
0 2 |
0
0 2 |
Голове в шампионата
| Хакен | Йоребро | |
|
Вкарани Получени |
4
7 |
1
9 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
2
4 |
0
6 |
Обща статистика за Алсвенскан
| Мачове (40) | |
| Победа за домакина | 52% |
| Равен | 25% |
| Победа за госта | 22% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (92) | |
| Средно голове на мач | 2.30 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.38 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.93 |
| Домакинът е отбелязал в | 85% |
| Гостът е отбелязал в | 52% |
| Гол/Гол | 45% |
| Над 1.5 | 68% |
| Над 2.5 | 35% |
| Над 3.5 | 22% |
Хакен следващи 6 срещи
| 2021-05-17 | Мялби | - | Хакен |
| 2021-05-23 | Хакен | - | Варберг БоИС |
| 2021-05-30 | Хамарби | - | Хакен |
| 2021-06-19 | Хакен | - | Йоребро |
| 2021-06-28 | Хакен | - | Халмстад |
| 2021-07-04 | Хакен | - | АИК Стокхолм |
Йоребро следващи 6 срещи
| 2021-05-18 | Дегерфорш | - | Йоребро |
| 2021-05-24 | Йоребро | - | Малмьо |
| 2021-06-19 | Хакен | - | Йоребро |
| 2021-06-24 | Норкьопинг | - | Йоребро |
| 2021-07-05 | Юргорден | - | Йоребро |
| 2021-07-11 | Елфсборг | - | Йоребро |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.40 | 4.33 | 9.00 |
| Вероятност | 44% | 35% | 21% |
| 1 @ 1.40 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.07 | 2.75 |
| Вероятност | 83% | 17% |
| 1X @ 1.07 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.22 | 4.00 | |
| Вероятност | 62% | 38% | |
| Над 1.5 @ 1.22 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.72 | 2.07 | |
| Вероятност | 38% | 62% | |
| Под 2.5 @ 2.07 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.75 | 1.40 | |
| Вероятност | 14% | 86% | |
| Под 3.5 @ 1.40 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.95 | 1.80 | |
| Вероятност | 41% | 59% | |
| Без @ 1.80 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-05-12 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
