Трета Лига - Германия
събота, 12.11.2022
13:00
13:00

Халешер

Саарбрюкен
1 - 2
(0 - 0, 1 - 2)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Хале (Сале) |
| Гост: | Саарбрюкен |
| Разстояние: | 435.8 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Ердгас Шпортпарк |
| Капацитет: | 15 057 (6 155) |
| Размер: | 105 x 65 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 13:00 (14:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.10 | 3.30 | 2.15 | 12 | 1.66 | 1.36 | |||
| 27% | 27% | 46% | 1.33 | 36% | 64% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.90 | 1.95 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 67% | 33% | 47% | 53% | 38% | 62% |
Последни 8 директни срещи
| 2022-03-19 | Саарбрюкен | 2 - 1 | Халешер |
| 2021-10-16 | Халешер | 2 - 3 | Саарбрюкен |
| 2021-02-01 | Халешер | 1 - 1 | Саарбрюкен |
| 2020-10-04 | Саарбрюкен | 4 - 0 | Халешер |
| 2014-04-12 | Саарбрюкен | 3 - 0 | Халешер |
| 2013-11-02 | Халешер | 1 - 1 | Саарбрюкен |
| 2013-05-18 | Халешер | 2 - 1 | Саарбрюкен |
| 2012-11-24 | Саарбрюкен | 5 - 0 | Халешер |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 2 | 5 | 8 | 6 | 3 | |
| 12% | 25% | 62% | 100% | 75% | 38% |
Халешер последни 12 срещи
| 2022-11-08 | Инголщат | 1 - 0 | Халешер |
| 2022-11-05 | Халешер | 3 - 1 | Валдхоф Манхайм |
| 2022-10-31 | Оснабрюк | 3 - 2 | Халешер |
| 2022-10-24 | Халешер | 3 - 0 | Байройт |
| 2022-10-14 | Ерцгебирге Ауе | 1 - 1 | Халешер |
| 2022-10-10 | Халешер | 0 - 0 | Б. Дортмунд II |
| 2022-10-01 | Дуисбург | 1 - 0 | Халешер |
| 2022-09-17 | Халешер | 1 - 3 | Елверсберг |
| 2022-09-10 | Виктория Кьолн | 2 - 2 | Халешер |
| 2022-09-03 | Халешер | 5 - 1 | Ферл |
| 2022-08-26 | Халешер | 1 - 1 | Мепен |
| 2022-08-19 | Мюнхен 1860 | 3 - 1 | Халешер |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 9 | 7 | 6 | |
| 25% | 33% | 42% | 75% | 58% | 50% |
Саарбрюкен последни 12 срещи
| 2022-11-09 | Саарбрюкен | 3 - 1 | ВФБ Олденбург |
| 2022-11-06 | Мюнхен 1860 | 0 - 1 | Саарбрюкен |
| 2022-10-29 | Саарбрюкен | 0 - 0 | Мепен |
| 2022-10-22 | Динамо Дрезден | 1 - 2 | Саарбрюкен |
| 2022-10-15 | Саарбрюкен | 3 - 2 | Цвикау |
| 2022-10-08 | Валдхоф Манхайм | 1 - 0 | Саарбрюкен |
| 2022-10-01 | Саарбрюкен | 2 - 2 | Фрайбург II |
| 2022-09-19 | Рот-Вайс Есен | 1 - 0 | Саарбрюкен |
| 2022-09-10 | Байройт | 0 - 6 | Саарбрюкен |
| 2022-09-05 | Саарбрюкен | 2 - 2 | Веен Висбаден |
| 2022-08-27 | Оснабрюк | 2 - 2 | Саарбрюкен |
| 2022-08-20 | Саарбрюкен | 0 - 0 | Ерцгебирге Ауе |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 7 | 7 | 6 | |
| 42% | 42% | 17% | 58% | 58% | 50% |
Класиране Трета Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Елверсберг | 16 | +25 | 38 |
| 2 | Фрайбург II | 16 | +5 | 31 |
| 3 | Веен Висбаден | 16 | +13 | 30 |
| 4 | Саарбрюкен | 16 | +13 | 30 |
| 5 | Мюнхен 1860 | 16 | +10 | 29 |
| 6 | Инголщат | 16 | +9 | 28 |
| 7 | Валдхоф Манхайм | 16 | -6 | 25 |
| 8 | Виктория Кьолн | 16 | +6 | 24 |
| 9 | Динамо Дрезден | 16 | +4 | 22 |
| 10 | Дуисбург | 16 | 0 | 22 |
| 11 | Ферл | 16 | -2 | 21 |
| 12 | Рот-Вайс Есен | 16 | -3 | 21 |
| 13 | Оснабрюк | 16 | -1 | 19 |
| 14 | Б. Дортмунд II | 17 | -10 | 18 |
| 15 | Халешер | 16 | -1 | 16 |
| 16 | ВФБ Олденбург | 16 | -12 | 15 |
| 17 | Цвикау | 16 | -12 | 15 |
| 18 | Ерцгебирге Ауе | 17 | -10 | 14 |
| 19 | Мепен | 16 | -11 | 13 |
| 20 | Байройт | 16 | -17 | 13 |
Хронология на изиграните мачове
| Халешер | |
| Саарбрюкен | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Халешер | Саарбрюкен |
|---|---|---|---|
| 1 | Елверсберг | 1 - 3 | 0 - 2 |
| 2 | Фрайбург II | ||
| 3 | Веен Висбаден | ||
| 4 | Саарбрюкен | - | |
| 5 | Мюнхен 1860 | 0 - 1 | |
| 6 | Инголщат | 0 - 0 | |
| 7 | Валдхоф Манхайм | 3 - 1 | 1 - 0 |
| 8 | Виктория Кьолн | ||
| 9 | Динамо Дрезден | 0 - 2 | 1 - 2 |
| 10 | Дуисбург | ||
| 11 | Ферл | 5 - 1 | |
| 12 | Рот-Вайс Есен | 1 - 0 | |
| 13 | Оснабрюк | 2 - 2 | |
| 14 | Б. Дортмунд II | 0 - 0 | |
| 15 | Халешер | - | |
| 16 | ВФБ Олденбург | 2 - 0 | |
| 17 | Цвикау | ||
| 18 | Ерцгебирге Ауе | ||
| 19 | Мепен | 1 - 1 | |
| 20 | Байройт | 3 - 0 | 0 - 6 |
Класиране в шампионата
| Халешер | Саарбрюкен | |
| Позиция | 15 | 4 |
| Точки | 16 | 30 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 2 |
| Точки | 14 | 14 |
Форма в шампионата
| Халешер | Саарбрюкен | |
|
Победи Равни Загуби |
4
4 8 |
8
6 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
4
2 2 |
4
2 2 |
Голове в шампионата
| Халешер | Саарбрюкен | |
|
Вкарани Получени |
23
24 |
25
12 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
15
8 |
13
5 |
Обща статистика за Трета Лига
| Мачове (161) | |
| Победа за домакина | 47% |
| Равен | 24% |
| Победа за госта | 29% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (443) | |
| Средно голове на мач | 2.75 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.52 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.23 |
| Домакинът е отбелязал в | 78% |
| Гостът е отбелязал в | 70% |
| Гол/Гол | 53% |
| Над 1.5 | 71% |
| Над 2.5 | 50% |
| Над 3.5 | 34% |
Халешер следващи 6 срещи
| 2022-12-11 | Ерцгебирге Ауе | - | Халешер |
| 2023-01-08 | А. Брауншвайг | - | Халешер |
| 2023-01-14 | Рот-Вайс Есен | - | Халешер |
| 2023-01-22 | Халешер | - | Веен Висбаден |
| 2023-01-28 | Халешер | - | Цвикау |
| 2023-02-04 | Динамо Дрезден | - | Халешер |
Саарбрюкен следващи 6 срещи
| 2022-12-08 | Сивасспор | - | Саарбрюкен |
| 2023-01-07 | Саарбрюкен | - | Фортуна Кьолн |
| 2023-01-14 | Саарбрюкен | - | Дуисбург |
| 2023-01-20 | Виктория Кьолн | - | Саарбрюкен |
| 2023-01-28 | Ферл | - | Саарбрюкен |
| 2023-02-04 | Саарбрюкен | - | Елверсберг |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.10 | 3.30 | 2.15 |
| Вероятност | 27% | 27% | 46% |
| 12 @ 1.33 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.66 | 1.36 |
| Вероятност | 36% | 64% |
| X2 @ 1.36 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.25 | 3.75 | |
| Вероятност | 67% | 33% | |
| Над 1.5 @ 1.25 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.90 | 1.95 | |
| Вероятност | 47% | 53% | |
| Под 2.5 @ 1.95 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.25 | 1.33 | |
| Вероятност | 38% | 62% | |
| Под 3.5 @ 1.33 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.72 | 2.00 | |
| Вероятност | 48% | 52% | |
| Без @ 2.00 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-11-12 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
