Приятелски срещи - Клубни
сряда, 28.04.2021
10:00
ХамКам
(Норвегия)
Уленсакер Киса
(Норвегия)
4 - 0
(2 - 0, 2 - 0)
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Хамар |
| Гост: |
Йесхайм |
| Разстояние: |
72.8 км |
| Стадион |
| Стадион: |
Брискеби Арена
(Хамар / Нор)
|
| Капацитет: |
10 200 (8 068) |
| Размер: |
105 x 68 м |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
10:00 (11:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.78 |
3.70 |
3.66 |
1 |
|
|
|
1.21 |
1.86 |
| 40% |
30% |
30% |
1.78 |
|
|
|
66% |
34% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.14 |
4.80 |
|
|
|
1.49 |
2.40 |
|
|
|
2.32 |
1.61 |
| 80% |
20% |
|
|
|
61% |
39% |
|
|
|
40% |
60% |
Последни 12 директни срещи
|
2020-11-07 |
ХамКам
|
3 - 1 |
Уленсакер Киса
|
|
2020-07-31 |
Уленсакер Киса
|
2 - 2 |
ХамКам
|
|
2019-09-15 |
ХамКам
|
2 - 0 |
Уленсакер Киса
|
|
2019-05-25 |
Уленсакер Киса
|
0 - 0 |
ХамКам
|
|
2018-11-11 |
ХамКам
|
3 - 1 |
Уленсакер Киса
|
|
2018-04-02 |
Уленсакер Киса
|
1 - 1 |
ХамКам
|
|
2014-07-19 |
Уленсакер Киса
|
5 - 0 |
ХамКам
|
|
2014-06-09 |
ХамКам
|
0 - 1 |
Уленсакер Киса
|
|
2014-01-31 |
Уленсакер Киса
|
0 - 1 |
ХамКам
|
|
2013-10-13 |
Уленсакер Киса
|
1 - 2 |
ХамКам
|
|
2013-04-21 |
ХамКам
|
2 - 1 |
Уленсакер Киса
|
|
2013-03-07 |
Уленсакер Киса
|
2 - 1 |
ХамКам
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
3 |
3 |
|
9 |
7 |
4 |
| 50% |
25% |
25% |
|
75% |
58% |
33% |
ХамКам последни 12 срещи
|
2021-04-23 |
Рауфос
|
4 - 1 |
ХамКам
|
|
2021-04-18 |
ХамКам
|
2 - 0 |
Стрьомен
|
|
2020-12-13 |
Йойгарден
|
1 - 3 |
ХамКам
|
|
2020-12-06 |
ХамКам
|
1 - 1 |
Лилестрьом
|
|
2020-11-21 |
Ранхайм
|
1 - 1 |
ХамКам
|
|
2020-11-15 |
ХамКам
|
1 - 1 |
Стрьомен
|
|
2020-11-07 |
ХамКам
|
3 - 1 |
Уленсакер Киса
|
|
2020-11-04 |
КФУМ Осло
|
1 - 1 |
ХамКам
|
|
2020-11-01 |
ХамКам
|
2 - 1 |
Осане
|
|
2020-10-28 |
Тромсьо
|
3 - 1 |
ХамКам
|
|
2020-10-24 |
ХамКам
|
2 - 1 |
Согндал
|
|
2020-10-17 |
Гроруд
|
1 - 2 |
ХамКам
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
4 |
2 |
|
12 |
7 |
4 |
| 50% |
33% |
17% |
|
100% |
58% |
33% |
Уленсакер Киса последни 12 срещи
|
2021-04-18 |
Фредрикстад
|
4 - 1 |
Уленсакер Киса
|
|
2020-12-13 |
Конгсвингер
|
3 - 0 |
Уленсакер Киса
|
|
2020-12-07 |
Уленсакер Киса
|
2 - 0 |
Согндал
|
|
2020-11-21 |
Стрьомен
|
3 - 1 |
Уленсакер Киса
|
|
2020-11-15 |
Уленсакер Киса
|
1 - 0 |
Лилестрьом
|
|
2020-11-07 |
ХамКам
|
3 - 1 |
Уленсакер Киса
|
|
2020-11-04 |
Осане
|
4 - 2 |
Уленсакер Киса
|
|
2020-11-01 |
Уленсакер Киса
|
3 - 0 |
Саннес Улф
|
|
2020-10-28 |
КФУМ Осло
|
3 - 0 |
Уленсакер Киса
|
|
2020-10-24 |
Уленсакер Киса
|
2 - 1 |
Гроруд
|
|
2020-10-18 |
Стьордалс Блинк
|
1 - 2 |
Уленсакер Киса
|
|
2020-10-14 |
Йерв Гримстад
|
2 - 1 |
Уленсакер Киса
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
0 |
7 |
|
11 |
10 |
4 |
| 42% |
0% |
58% |
|
92% |
83% |
33% |
ХамКам следващи 6 срещи
|
2021-05-02 |
Стабек
|
- |
ХамКам
|
|
2021-05-05 |
ХамКам
|
- |
Рауфос
|
|
2021-05-08 |
Согндал
|
- |
ХамКам
|
|
2021-05-15 |
ХамКам
|
- |
Стьордалс Блинк
|
|
2021-05-19 |
КФУМ Осло
|
- |
ХамКам
|
|
2021-05-25 |
ХамКам
|
- |
Гроруд
|
Уленсакер Киса следващи 6 срещи
|
2021-05-02 |
Уленсакер Киса
|
- |
Стрьомен
|
|
2021-05-08 |
Рауфос
|
- |
Уленсакер Киса
|
|
2021-05-15 |
Согндал
|
- |
Уленсакер Киса
|
|
2021-05-20 |
Уленсакер Киса
|
- |
Осане
|
|
2021-05-26 |
Саннес Улф
|
- |
Уленсакер Киса
|
|
2021-05-31 |
КФУМ Осло
|
- |
Уленсакер Киса
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
1.78 |
3.70 |
3.66 |
| Вероятност |
40% |
30% |
30% |
|
1 @ 1.78 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.21 |
1.86 |
| Вероятност |
66% |
34% |
|
1X @ 1.21 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.14 |
4.80 |
| Вероятност |
|
80% |
20% |
|
Над 1.5 @ 1.14 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.49 |
2.40 |
| Вероятност |
|
61% |
39% |
|
Над 2.5 @ 1.49 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.32 |
1.61 |
| Вероятност |
|
40% |
60% |
|
Под 3.5 @ 1.61 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.50 |
2.41 |
| Вероятност |
|
61% |
39% |
|
Г/Г @ 1.50 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-04-28 08:02. Възможни са промени към настоящия момент!